Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

maca77
11. dec 2006

vevi, a dnes už prestalo odrátavanie dní VIP?

linle
11. dec 2006

kočky, na stránke ff je to urobené tak, že počas 30 dní môžete používať aj rôzne grafy a iné funkcie, ktoré smú používať len VIP členovia. Po 30 dňoch je táto služba spoplatnená. Ak si to nezaplatíte, skončí vám členstvo vo VIP. Samozrejme teploty si môžete zapisovať ďalej, ale niektoré funkcie už mať nebudete. Ak sa pozriete na svojej stránke na rôzne štatistiky a tam je napísané VIP, znamená to, že po tých 30 dňoch to už nebudete mať. Prídete napríklad o hľadanie v grafoch iných kočiek, o rôzne štatistiky, o predpoveď atď. Ale teplotu si stále môžete zapisovať a aj vám počítač vypočíta ovuláciu.
Ja som si VIP členstvo nezaplatila, podľa mňa je zbytočné.

veva55
11. dec 2006

linle, ja som to tiez takto nejako pochopila, preto z toho nic nerobim. Podla mna, vsetko, co doteraz vyuzivam, mi aj zostane.

Maca, nie, stale to tam mam.

maca77
11. dec 2006

tak už mi je to jasné. Aj som si myslela, že to môže byť tak, ale som rada, že do grafu si budem môcť zapisovať aj naďalej.

katy2
28. dec 2006

Ahojte, potrebovala by som od vas pomoc. Je tu niektora, ktora by bola ochotna zaregistrovat ma na fertilityfriend? Mne sa to uz dlhsiu dobu nedari. Ak sa tu niektora ochotna najde, poslem IP s udajmi... Pomozte mi prosim... Vdaka.

maca77
28. dec 2006

katy, pozri hneď prvú stranu. Linle to tam rozpísala 🙂

veva55
28. dec 2006

Maca ja neviem, ako to funguje, ale niekto tu uz pisal, ze mal s tou strankou problemy.
Ja som sa napr. zaregistrovala na stranke FF v robote na pocitaci, ale ked som isla na internet u mna doma (na stranku FF), nedali sa mi tam vkladat udaje. Nechapem preco, ale asi v tom budu nejake haciky.

katy2
28. dec 2006

maca, ja som to skusala aj teraz podla linle, a nejde mi to... 😒 Nemohla by si ma zaregistrovat? Ale to sa da asi len raz z jedneho pocitaca...

melory
28. dec 2006

to nechapem, lebo ked sa prihlasite pod heslom tak vas musi pustik k vasim veciam, co bol problem, ze sa zaregistrovali na cz a prihlasit sa chceli na sk a neslo to.

govinda
28. dec 2006

katy, tak som skúšala aj ja, no to heslo, ktoré mi poslali, mi akosi neberie. Tak neviem, kde je problém 😠

maca77
28. dec 2006

a nešlo sa Ti zaregistrovať ani ako "Free ONLINE COURSE (online kurz zadarmo)"? ja som sa tam takto dostala.

govinda
28. dec 2006

maca, ja som sa tam zaregistrovala, na mail mi poslali heslo a keď som sa s heslom prihlásila tam, tak ma neprihlásilo.

veva55
28. dec 2006

Melory, fakt su s tym problemy. Proste pokial ides na iny pocitac, bud ti to neberie tvoje heslo a tym padom sa nedostanes k svojim udajom, alebo je tam iny problem. Ja mam s tym tiez taketo skusenosti.

katy2
28. dec 2006

Dakujem vam, kocky, ste zlate... Necham to tak...

melory
28. dec 2006

tera pred chvilou tu bol bob, mozno tu este je, treba mu napisat, on sa vzdy snazi problem riesit.

linle
28. dec 2006

melory, kočky majú problém prihlásiť sa na stránku fertilityfriend. com a nie sem na modrého koníka 😉

govinda, ja by som aj ponúkla pomoc, ale mne nejde už nikoho zaregistrovať. ☹ Skúšala som novú registráciu a nič nejde. Ešte by som na tvojom mieste skúsila počkať nejaký ten týždeň a znova sa pokúsila zaregistrovať.

veva55
28. dec 2006

katy, ak chces, posli mi do IP tvoje udaje, skusim to cez moj pocitac.

melory
28. dec 2006

linle
vidis ako som osprostena s tolkeho jedla??? 😀

linle
28. dec 2006

melory, to verím. 😀 Ja už nemôžem ani vidieť žiadne koláčiky.

maca77
1. feb 2007

vidím, že sa tu už dávno nikto nepotuloval ..

... neviete mi poradiť, ako sa dajú dať aj 3 krivky BT do jedného grafu?
U niekoho som to tak videla, ale neviem ako na to.
Vďaka za radu

lujza2
1. feb 2007

Ahoj Macka 😀
pod tvojim grafom aktualnym je Chart overlay, ale myslim, ze to funguje, len ak mas VIP clenstvo 😝

maca77
1. feb 2007

no toto som si myslela 😠 😀

linle
4. feb 2007

Ahoj maca, lujza ma pravdu. Viacere grafy na porovnanie si mozu dat iba ti, co maju VIP.

nane
4. feb 2007

linle
ahojky...ako sa ti dari?
ja som po neuspesnej IUI...a tento mesiac som bez stimulacie a bez nicoho...takze sa budeme len snazilkovat...tak som si znovu kupila novy teplomer a zacala zapisovat do fertilityfriend....zase budem nervacit, preco taka a nie taka... 😀 ...no ale aspon sa nebudem nudit a necinne cakat...

katy2
4. feb 2007

Ahojte,
linle, vidim, ze mas skusenosti s grafmi BT. Prosim ta, v albume mam svoj aktualny graf. Teplota mi klesa, ale nie je este pod ciarou. Rano som zacala uplne jemne spinit, teraz sa uz nic nedeje. Myslis, ze by to este mohlo byt tehu? alebo sa uz blizi ms? Vdaka...

nane
4. feb 2007

katy2
ake dlhe cykly mas?
no mne ked takto klesla, dostala som periodu...snad si ty ten lepsi pripad...drzim pasticky...

katy2
4. feb 2007

Ved prave, mavam 32-34dnovy cyklus. Ale prsia ma stale bolia, podbrusko ako pred ms, ale citim aj lavy vajecnik... A telesnu teplotu mam uz asi tyzden 37,3 - a to nie som vobec chora. Vobec tomu nerozumiem... ☹

nane
4. feb 2007

katy2
snad sa ani neobjavi...uvidis rano, ked zmerias teplotu 😉
ja som 4DC, mam periodu a stale ma bolia prsia/uz asi 3a pol tyzdna/ a aj podbrusko a citim oba vajecniky... 😀 ale to je asi zo stimulacie... 😀

katy2
4. feb 2007

Si zlata, dakujem za povzbudenie. Ked ono to cakanie a neistota je take tazke. Normalne mam strach rano merat, ako to dopadne...
Inak, je mi luto, ze ti IVI nedopadlo dobre. Kedy pojdes na dalsie? A kolko uz snazilkujete? Budem silno drzat palce!!!

nane
4. feb 2007

nestresuj sa....ak sa ma mimi zabyvat, potrebuje pokojnu a usmievavu maminu...stresu si este uzije dost...takze mu pomoz... 😉
no neviem kedy na dalsie ...mozno v marci...a ked nie...tak v maji uz na IVF...
snazilkujeme sa rok...ale ja som nikdy nebrala ziadnu antikoncepciu a nikdy som nemala nechraneny styk...takze ja som sama o sebe antikoncpcia...nemam ovu bez pomoci injekcii...