Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

linle
7. nov 2006

ahoj adulak, ja už som radila luckke ohľadne zaregistrovania na túto stránku a vysvetlila som tam aj nejaké veci. Mám to spísané vo Worde a mám tam aj obrázky. Ak mi do IP alebo sem napíšeš tvoj mail, môžem ti to poslať ako prílohu.

linle
7. nov 2006

A k tomu dňu ovulácie, bohužiaľ aj tu je to tak, že ovuláciu ti počítač určí až potom ako prebehne. Počítač totiž porovnáva tri za sebou idúce teploty s predchádzajúcimi šiestimi, takže väčšinou tri dni po ovulácii ti napíše, že ovulácia prebehla a pravdepodobne v ktorý deň. Pokiaľ si tam budeš zapisovať teploty niekoľko cyklov a tvoj cyklus bude pravidelný, počítač ti odhadne tvoju ovuláciu v nasledujúci cyklus.

vedvies
7. nov 2006

ahoj linle, mozes to prosim ta poslat aj mne? ja tiez nie som moc dobra v angline, velmi by mi to pomohlo vedvies@gmail.com dakujem pekne

lenusa
7. nov 2006

aj mne prosím, prosím...lenka.turinicova@zoznam.sk 🙂

pipka
7. nov 2006

linle, IP 😀

vedvies
7. nov 2006

linle dakujem 😉

adulak
autor
7. nov 2006

linle moc moc dakujem 😉

linle
7. nov 2006

nemáte za čo kočky, rada som pomohla.

maca77
7. nov 2006

linle, veeeľmi pekne ďakujem 🙂

pipka
7. nov 2006

linle, dik.Poslala som ti aj IP 😉

lenusa
8. nov 2006

ahojte babenky ja sa na tej stránke neviem zaregistrovať????pomóooc 😢

biba
9. nov 2006

Linle, poprosim Ta aj ja o zaslanie toho navodu. Poslala som ti do IP adresu. Som zvedava, ako to bude fungovat 😀

adulak
autor
9. nov 2006

lenusa, chcela by som ti poradit, ale zial ani neviem ako som sa tam zaregistrovala ja. sice mam taku chabu anglinu, ale aspon cosi 😅 skus napisat linle, ona ti urcite poradi 😉

maca77
14. nov 2006

ani mne sa nedarí zaregistrovať ☹

linle
14. nov 2006

Ahojte kočky, ja som sa na stránku zaregistrovala tak, ze som sa prihlásila do ich on-line kurzu (inak ma to nechcelo zaregistrovať). Ak sa zaregistrujete do on-line kurzu, nevyplývajú vám z toho žiadne povinnosti, len raz za deň vám príde na mail lekcia o meraní BT. Kľudne si to môžete mazať. Spísala som kroky, ako sa zaregistrovať do ich kurzu a tak ziskať u nich registráciu 😉

1. Na pravej strane stránky fertilityfriend.com budú také štryri oválčeky rôznej farby. V prvom oválčeku je "Free ONLINE COURSE (online kurz zadarmo)". Klikni na neho.

2. Mali by sa ti zobraziť inštrukcie o tom kurze zadarmo. Hneď v prvom odesku budeš mať Charting Your Way To Conception: Register Now (znázornenie cesty k otehotneniu: zaregistrujte sa teraz). Klikni na Register Now.

3. Mala by sa to objaviť Registrácia: Cource Registration. Do prvého riadku vyplň tvoj nick, ktorý chceš používať. Do druhého riadku vyplň svoju mailovú adresu (najlepšie súkromnú (nie firmenú), lebo tie firemné maju často nastavené filtre proti spamu a niekedy ti ten mail s menom a heslom od nich neprejde). V treťom riadku by si mala vybrať z ponuky, odkiaľ si sa o ich stránke dozvedela, môžeš tam dať čokolvek napr. "friend (od priateľa)".

4. Potom len klikni na "Register for the Course". Mal by sa ti objaviť text, že zaregistrovanie bolo úspešné (neviem presne aký je tam text po anglicky, ale určite tam bude slovíčko succesfull. Ak ti nejpôde poslať mail na uvedenú adresu, napíše ti, že unfortunatelly .... (tiež si ďalej text nepamätam), skús sa zaregistrovať niekoľkokrát po sebe, zväčša sa to na 3-4krát podarí. Ak to nepôjde ani tak, skús si tam vybrať iný nick a inú mailovú adresu.

5. Nakoniec by ti malo na vybraný mail prísť tvoje prihlasovacie meno a heslo. Pre začiatok treba vyplniť taký dotazník (s tým ti vám potom môžem poradiť).

veva55
15. nov 2006

Ahoj Adulak, aj ty snazilkujes? 🙂

adulak
autor
15. nov 2006

veva
jasan. uz sme zacali 😉 uz si poctivo zapisujem BT. ale zatial asi nic 😉

deedee
15. nov 2006

Ja tiez zapisujem teplotu aj ked nesnazilkujeme, ale bavi ma to, zistovat si, ako moje telo pracuje, hadam sa to v buducnosti zide. inac, keby ste potrebovali poradit s niecim na tej stranke, mozem vam pomoct s prekladom.

Baby, neviete poradit, ci sa da na Slovensku alebo v Cechach zohnat specialny teplomer na meranie BT, resp. ci existuje digitalny teplomer pre meranie na dve desatinne miesta. Zatial meriam ortutovym, posluzi rovnako dobre, ale nedavno sa mi stala taka neprijemna prihoda, tak by som ho radsej vymenila za digitalny...

luckka
15. nov 2006

deedee ano, da sa zohnat, niekto to tu pisal, ze si ho kupila v lekarni 😕

maca77
16. nov 2006

linle, si fakt zlatá 🙂 skúsim ešte raz tú registráciu

adulak
autor
16. nov 2006

deedee
jasne, ze sa da. v zdravotnickych pomockach ho mavaju a mozno aj v lekarni. je spesialne na meranie bazalnej teploty, je na dve desatinne miesta a stoji okolo 220 sk.

veva55
16. nov 2006

No ja som taky teplomer nezohnala. Pochodila som par lekarni v meste (BA) a potom este v Petrzalke. Tak som si nakoniec kupila digitalny, s 1 desatinnym miestom. Tak uz 4.-ty mesiac meriam kazde rano. Nastastie je velmi rychly, trva to asi len 30 sekund.

pipka
16. nov 2006

deedee, ano da sa kupit normalne v lekarni, ja som si ho nedavno kupila, stal 219 .-sk, dig. teplomer BASAL

pipka
16. nov 2006

veva55, na Zahradnickej v lekarni ho urcite maju, na rohu pri krizovatke s Karadzicovou, vedla je obuv 😉

veva55
16. nov 2006

No ja uz dalsi kupovat nebudem, ved ten moj ma vysiel 300 SK. Ale diky za tip.

pipka
16. nov 2006

veva, ale tie obyc. dig su uplne nevhodne na meranie BT, tak mi aj lekar moj povedal, potom uz radsej klasicky ortutovy, ak nemas ten na dve desatinne miesta.

deedee
16. nov 2006

pipka, dik za tip, skusim tu lekaren na zahracnickej.

pipka
16. nov 2006

nie je zac 😉

veva55
16. nov 2006

A preco su nevhodne?

pipka
16. nov 2006

veva, lebo nie su take presne, to mi povedali aj v lekarni a aj moj doktor ma na to upozornil!