Ako používať stránku fertilityfriend.com?

adulak
7. nov 2006

ahojte. som len v zaciatkoch snazilkovania a narazila som na tuto stranku. viem, ze ju viacere pouzivate, ale okolo tejto stranky je vela popisane v roznych temach. nechce sa mi tolko hrabat v temach, ked viem, ze niektore maju aj niekolko desiatok stran. neviete mi poradit nieco okolo tejto stranky? zatial som sa tam zaregistrovala a zapisujem si teplotu. den ovu zistim podla toho grafu? a videla som tam aj zelene a zltu bodku. to mi vyratalo podla dlzky mojho cyklu? ked si zitim pomocou mikroskopu, ze mam ovu, tak kam to mam zapisat? v angline nie som moc dobra, tak preto vas prosim o pomoc 😅 dakujem moc 🙂

andrea52
5. feb 2007

ahojte kocky 🙂
dnes som sa zaregistrovala na fertility a este by som vas chcela poprosit teda konkretne linle ci by mi nemohla poslat ten postup ako sa zapisuje tak teplota, som z toho jelen 😅 zatial pekne dakujem

zrzuska
5. feb 2007

ahoj andrejka. 😵
tebe sa tam da zaregistrovat?
mne nie 😖

andrea52
5. feb 2007

ahoooooj 😵
predstav si ze ano, na 2x, ale predsa len to co ide dalej som z toho jelen, a preco sa ti neda?

zrzuska
5. feb 2007

neviem. uz som to robila aj podla navodu Len a nic. proste ma to resetne cico. nechapem to. vobec ma nepusti dalej. neposlalo mi to ziadny pasword na mail. takze sa dalej ani nedostanem 😠

zrzuska
5. feb 2007

adka kde si klikla ako prve ked si sa zaregistrovala? na Join now?

andrea52
5. feb 2007

skus zmenit prihlasovacie heslo, alebo nieco poskusaj ja som isla podla navodu a islo to, nerozumiem 😕

zrzuska
5. feb 2007

podla akeho navodu si sla? podla toho co dala Len? ci tam je nejaky? ci myslis, to kde ta hodilo ked si sa prihlasila?

zrzuska
5. feb 2007

ked si dam login a mailovu adresu, dam next a mna to hodi vzdy sem.

Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time. You may want to try again in a few days. This is not an error, please consult Membership Policy for more information. In addition please review the following important notes:

If you have lost your password or if you never received it, please use our Lost Password form to retrieve your login information. Make sure to verify your SPAM/Junk mail setting before doing so to ensure that our email will not be incorrectly deleted.

If you have lost your password and have also changed email address since you registered, please use our Change Email form to retrieve your login information. Scroll down on the form to see the provision for lost password.

Please do not try to submit multiple requests as this will prevent you from getting and/or keeping a membership. We only allow one membership per person and per computer.

Note that both our Charting and Pregnancy sites use the same login information, you only need one account.

Thank you in advance for your understanding
Fertility Friend Online

Back To Fertility Friend TTC

andrea52
5. feb 2007

podla toho navodu co dala len
a uz si sa niekedy registovala z PC? ak chces hod mi sem prihlasovacie meno skusim ta zaregistrovat 😉

zrzuska
5. feb 2007

uz som sa volakedy raz zaregistrovala ale teraz mam ine meno inu mailovu adresu. skusam sa zaregistrovat na http://www.wunschkinder.net/forum/register ale neviem po nemecky a poslednu kolonku neviem co po mne chcu.

na fertility si davam login zrzuska

andrea52
5. feb 2007

zrz prave v tom je problem, ze si sa uz raz registrovala, skusala som to a tiez mi to vypisalo, aj len to tu spominala a s nemcinou ti veru nepomozem, neznasam jeu brrrrrr 😝

andrea52
5. feb 2007

s tym sicherheit......?

linle
6. feb 2007

andrea52, ak mi pošleš do IP tvoju mailovú adresu, ja ti na ňu pošlem ten návod na zapisovanie na fertilityfriend.com 😉

kila
8. feb 2007

Ahjote! Neviete mi poradiť čo znamená v tabuľke fertilityfriend prázdny kruh? Tam kde mi doteraz bola plná modrá bodka ktorá označuje výšku BT mám dnes prázny kruh... 😅

nevesta
8. feb 2007

Kila, ahoj,
pravdepodobne si menila svoj standartne nastaveny cas, vtedy ti da prazdny kruzok 😉 🙂

kila
8. feb 2007

Jéj, ďakujem! Naozaj som tam náhodou dala inú hodinu meriania! 😅 🙂

nevesta
8. feb 2007

V pohodcke 😉 Pekny den 🙂

zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annavi
21. feb 2007

Ahojkyy...Náhodou som objavila tuto stranku..my sa s priatelom snazime tiez o babulko ale akosi sa nam to uz rok nedari...Po dlhsom case sme sa konecne rozhodli ist na vysetrenia...Priatela caka vysetrenie spermii a mna folikulometria a vsetky pod. vysetrenia....Mam z toho vsetkeho obrovsky strach.....Tak moc tuzime po bábu..

zuzana.j
21. feb 2007

babulky prosím vás kto by ma na fertilityfriend zaregistroval nejako mi to nejde.Bola by som strašne vdačná aj nejaký pokec k tomu pretože moja anglina no nič moc.veľmi dakujem.

katy2
21. feb 2007

Zuzana, zaregistrovat ta moze len ta, ktora este nie je zaregistrovana, lebo sa to da len raz z jedneho pocitaca. Ale pokec na zaregistrovanie si precitaj na 1.strane tejto temy. Tam je to podrobne rozpisane a prelozene... Ak si este nebola zaregistrovana, tak by sa to mohlo podarit. Drzim palce 🙂

zuzana.j
21. feb 2007

katy,možno robím niečo zle skontroluj ma prosím ťa,takže na stránke si dám my chart potom nastúpi fialová tabuľka login a password potvrdím login a nič,tak neviem prosím moc o radu.
Inak ty používaš ten graf,to sa fakt musím pripájať stále z toho istého PC?

bublinkajasminka
21. feb 2007

katy - ahojky....ako?? inak ty máš aký grafík?????akú BT?

katy2
21. feb 2007

Zuzka, ty si uz zaregistrovana? Lebo ak nie, tak registruje sa tak, ze kliknes vlavo hore na join now a potom vyplnis prislusne udaje. Na mail ti pride heslo a potom sa uz len prihlasis. Skus, a potom ti poviem dalej 😉

katy2
21. feb 2007

Bubli, ahoj, ja mam dnes 17DC a teplotu stale nizku, takze ovu este nebola. Mozno dnes (ak zajtra stupne) ale to sme rano nesnazilkovali 😒 Tak neviem...

spapulka
21. feb 2007

Caute babenky, tak mne konecne stupla teplotka na 36,9.bolo to cakanie ako na Godota 🙂 Dnes som 19DC. Inak cely cas 36,5-36,6. Neviete mi poradit, vyprsala mi skusobna doba vo fertility a uz mi tam skoro nic neukazuje a teploty si mozem pisat aj na papier. Da sa s tym este nieco tobit, alebo musim platit VIP?Na wunschkinder mi to bude ukazovat aj bez VIP? Dnes mi zobrazilo mozne dni ovu a dalsie, no az po zvysenej teplote.Dakujema pekny dnicek..... 😉

linle
21. feb 2007

spapulka, jasne, že si môžeš teploty a ine pozorovania vypĺňať ďalej na fertility. Ak už ni si VIP členom, stratíš niektoré služby ako napr. už tam nebudeš mať predpoveď, nebudeš si môcť vyhľadať iné grafy, porovnávať si grafy atď. Ale stále ti to bude počítať ovuláciu. Určite si teploty nemusíš písať na papier.
Ovuláciu ti počítač vždy určuje až po prebehnutej ovulácii, lebo v skutočnosti každý cyklus môžeš mať ovuláciu v iný deň. Počítač ti ovuláciu vie určit podľa prebehnutej zvýšenej teploty. To určovanie plodných dní a ovulácie, čo si mala ako VIP člen, ani nepotrebuješ. Stačí ti pozrieť si predchádzajúci cyklus, príp. predchádzajúce cykly, kedy si mala ovuláciu a podľa toho to vieš predpovedať na ďalší cyklus. Rovnako to máš aj s dĺžkou luteinizačnej fázy, či predpovede menštruácie.

spapulka
21. feb 2007

Dakujem linle, si zlata....mas pravdu, uz po druhom cykle som mudrejsia,papa

linle
28. feb 2007

Ahojte kočky,

podarilo sa mi na fertilityfriend.com zaregistrovať ďalšie konto. Niektoré z vás tu písali, že im sa nedarí zaregistrovať. Ak by teda mala ešte niektorá z vás záujem o túto registráciu, pošlite mi požiadavku do IP. Ja vám napíšem prihlasovacie meno a heslo a poradím so zmenou hesla.

linle
1. mar 2007

Kočky to naozaj nikto nemá záujem o zapisovanie si bazálnej teploty na fertilityfirend.com? 😕