Ako prežívate rizikové tehotenstvo? Ako oddychujete?

zvedavaa
2. apr 2007

ahojte babule ako prezivate rizikove?? ako oddychujete?????? poradite najspravnejsi oddych??

andreafa
2. apr 2007

ahoj,
vodorovna poloha v posteli to isti 😉 ja som tak od septembra 2006. konecne som na konci a vytesujem sa!!!! a postel uz nechcem ani vidiet 😎

zvedavaa
autor
2. apr 2007

andreafa ☹ noo ale mne uz teraz lezie na nervy ☹

pheva
2. apr 2007

zvedava to zalezi od tvojej diagnozy. nietko musi lezat, niekto len oddychovat. 🙂

ivca82
2. apr 2007

Ja oddychujem, alebo lepsie povedane lezim od dnes ale uz by som najradsej isla do roboty. Asi pomoze nejaka kniha,alebo nieco podobne... Teda aspon dufam.. ☹

susik77
2. apr 2007

caute, myslim, ze je dobre pocuvat svoje telo: ja som bola na PN od 6.do 12.tt, zo zac. som viac lezala, od toho 11.tt to uz bolo lepsie, zvladala som aj trochu dlhs. prechadzky a teraz sa citim fajn 🙂 Akurat uz zacinaju boliet klby 😉

ivca82
2. apr 2007

urcite, ved uz nejde len o nase zdravie, a nejake tie prelezaniny za to stoja 😀

escada17
2. apr 2007

baby a je rizikovka zena, u ktorej sa predpoklada velke dietatko?..mozno blba otazka, ale ozaj neviem

susik77
2. apr 2007

escada: ja si myslim, ze sa to neda odhadnut, ci bude mat zena velke dieta...

ivca82
2. apr 2007

kamaratka caka dvojicky a povedali jej kolko priblizne vazia a to je v siedmom mesiaci..

susik77
2. apr 2007

inak, jedna holka, co robi porod. asist., tu nekde v diskus. pisala, ze je ten odhad velkosti a hlavne hmotnosti fakt len priblizny...Ale inak u dvojiciek je to takmer vzdy rizikove tehotenstvo, ci nie?

ivca82
2. apr 2007

susik neviem to urcite ale myslim si, ze ano, ved mame co robit s jednym babom v brusku, nieto este dve 😉

susik77
2. apr 2007

ivca, a ty si v ktorom tt?

escada17
2. apr 2007

susik, asi mas pravdu, mne vraveli 4 dni pred porodom, ze male ma 3-3, 30 kg a mala 4, 618 lg...ale vraj sa predpoklada, ze ked je raz velke, druhe byva este vacsie

ivca82
2. apr 2007

susik v 22tt a uz aj lezim poslusne ako mi kazali.. radsej dom ako v nemocnici 😒

susik77
2. apr 2007

ivca: tak aspon sa to uz krati...aj ja som rada, ze uz sa blizim k tej hranici 24 tt 🙂

ivca82
2. apr 2007

susik, veru tak uz sme za polovicou,aj ked neviem ci uz mame to najhorsie za sebou alebo pred sebou.. 😀 ale aj tak sa tesiiiiim, tak sme sa snazili a teraz si uz spokojne kope a ma sa dobre, aspon drobcek ked uz nie ja az tak.. 🙂

susik77
2. apr 2007

hm...tiez mi zacinaju bolesti chrbtice a klbov...Ale mala si tiez veselo kopka 🙂

zvedavaa
autor
4. apr 2007

ahojte baby ech ta mne ten oddych lezie na nervy poraidne len cele dni lezat a davat pozor uuf 😖

bubaczik
4. apr 2007

ja uz som si zvykla 😉 ja tiez oddychujem od 10tt,takze uz som zlenivena 😀 ja si neviem predstavit,ako sa znovu nastartujem 😀

zvedavaa
autor
4. apr 2007

jA osdychujem asi tyzden ale tak mi ten oddych vadi pretoze ked lezim tak sa malicka ani co by bolo nepohner ☹

bubaczik
4. apr 2007

tak ja mam postel vyvysenu od zaciatku,teraz je to komicke,lebo si neviem najst polohu,a vzdy sa niekde zgulam 😀 a zas ja mam iny problem,akonahle si lahnem,tak sa maly zobudi,a kope a kope..nijako mu nie je dobre...takze v noci nespim,kazde rano cakam,kedy zacnu spievat vtaciky,lebo uz mam istotu,ze trapenie sa konci 😀 a ty si v ktorom tt?

pheva
4. apr 2007

ahojte
pridam sa k vam, ja lezim tiez od zaciatku tehotenstva pretoze som uz dva krat potratila kvoli krcku. mne vsak lekarka vobec nenariadila lezanie dole hlavou.ja by so to ani nezvladla vsak uz terar mam priserne bolesti hlavy a nie pri 45 stupnoch... 😲

adkag
4. apr 2007

babenky a kvoli comu ste na rizikovom a musite lezat? ja som doma od konca 12tt kvoli krvacaniu, zo zaciatku som len lezala,teraz uz take nenarocne veci aj porobim doma,obcas idem do prace,na prechadzku a tak, takze je to lepsie.ale ja som si na to lezanie uz aj zvykla 🙂

tana284
27. okt 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

Chodiť aspon trošku na prechádzky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre