Ako pribrať?

silvikaaa
23. apr 2015

Ahojte
Chcela by som sa spytat , či ma niektorá z vás tiež problém pribrať a ako ste postupovali alebo čo vám pomohlo 😒 Mam 22r. moja výska je 153cm , vazim 42kg ☹ a mam 2 deti .....
on-line test BMI my vyšiel 17,9 cize podvaha ... jem podla mňa strašne veľa aspoň dosť nato aby som vazila viac ako 42kg a nie a nie pribrať .... nepoznáte alebo nemáte odskusane niejake vitamíny alebo niečo podobne čo vám pomohlo ? ☹ vopred Dakujem za rady

bonaqa2013
23. apr 2015

@silvikaaa ja mám 167cm, 52 kg 4 deti. tiež lekár gúľa očami pri mojej váhe. Ale ja som spokojná. Takto vážim už najmenej 20rokov. Ale moja dcéra bere NUTRIDRINK. Je to na priberanie. Predpisuje lekár - vtedy sa dopláca 1 cent, ale dá sa aj kúpiť v lekárni len stojí 1,7 e.

alohim
23. apr 2015

Ahoj, mám podobný problém, mám dve deti, málo času sa v pokoji najesť a ak jem, deti chcú aj moju porciu (sú jedáci, najmä mladší), do toho ešte dosť dojčím a málo spím. Mám 168 cm a aktuálnu váhu 50kg (BMI 17,7), moja ideálna váha bola vždy 54-55kg. Pribrať momentálne neviem a to je jem aj v noci a aj sladké.

aventka
23. apr 2015

Zeny nasadte si vitaminy B...kys.listova,pyridoxin a pojete aj klince

kristinkahugo
23. apr 2015

😊😊 ved buďte rady. Koľko žien by chcela mat takú váhu. Inak aj moja švagriná pri výške 156 mala 40 kg a dve deti . Ale vekom sa všetko upraví . Teraz sa aj ona "zagulatila". To mam aj z vlastnej skúsenosti. Tiez som mohla jesť čokoľvek a teraz ked sa blíži 40 ka tak si davam pozor co zjem a cvičím odusu.

bonaqa2013
23. apr 2015

@aventka pyridoxin nezaberá - máme odskúšané.

bobi3
23. apr 2015

@silvikaaa Cítiš sa nejako zle? Máš nejaké problémy alebo prečo ťa tá váha trápi? Ja mám 162 a 45kg, jedno dieťa, 38rokov! ale neriešim to, cítim sa fajn, dcérku som kojila 27 mesiacov! Myslím, že to nie je o čísle na váhe, skôr o tom ako sa cítiš a či máš nejaké zdravotné problémy

bonaqa2013
23. apr 2015

@silvikaaa jedného času som brala PERITOL. To je na jedenie. Len je na predpis.

bobi3
23. apr 2015

istý čas som pila nutridrinky z lekárne, trochu som pribrala vtedy

siska53
23. apr 2015

@silvikaaa Ak nemas nejake zdravotne problemy,neriesila by som to
.. Ja mam 40,dve male deti,155cm a vaha sa mi uz 20rokov moce okolo 41,5-43,5kg. Okrem teda tehotenstiev a prvych mesiavoch dojcenia.
Ja sa tak citim dobre, mozno v prechode mi vaha porastie.. Som postavou po babke,takze u mna velka pravdepodobnost,ze nejak vela priberiem nie je...

Ty si mozno ten typ,co ma rychle spalovanie. Moj svokor tak. Ten je strasne vela a hocikedy,staci,ze v telke jedia a uz je v kuchyni a chudy je velmi stale.

silvikaaa
autor
24. apr 2015

@bobi3
@siska53
no presne skôr to si myslím , že my ta váha veľmi dobre nerobí 😒 keď som mala svoju ideálnu váhu 49-51kg som sa cítila oveľa lepšie .... ale od kedy vazim len 42kg mam strašne problémy s nízkym tlakom , zaludocne problémy atď .... bola som asi pred 2rokmi u lekára a ten mi povedal , že je to v pohode radšej mat nízky tlak ako vysoký len sa mam stravovať 5 krát denne a po mensich dávkach 😕 niekedy zjem za deň aj viackrát ako 5 krát preto si myslím , že my chyba alebo by som mala brat niejake vitamíny 😖

bobi3
24. apr 2015

@silvikaaa a štítnu žľazu Ti vyšetrovali? že či nie je problém aj tam 😒

silvikaaa
autor
24. apr 2015

@bobi3 všetko mam v poriadku podla krvných testov 😒

ukulela
24. apr 2015

@silvikaaa bola si na endokrinologii? kamoska tiez nemohla pribrat a az ma vyziadanie ju lekar poslal na endokrinologiua zistili jej problem so stitnou zlazou.

katka2011
24. apr 2015

Bud rada, vies co by vacsina z nas dala za to aby sa mohla napchat do prasknutia a nepribrat ani deko?

katka2011
24. apr 2015

@silvikaaa bud stitna zlaza sarapati alebo mas taky metabolizmus. Co by som za to dala, chodila by som v noci vyjedat chladnicku

kismarika
24. apr 2015

Ahoj,skús tabletky Peritol.Sú na podporu chuti do jedla,sú len na recept,obvodný lekár vypíše.Ja som na začiatku brala tuším 2x denne polovicu tabletky,neskôr už len polovičku na večer,lebo dosť uspávajú🙂Aj ja som si dovtedy myslela,že jem toho dosť a nevedela som pribrať,ale až pri týchto tabletkách som som sa dozvedela,čo je to vlčí hlad🙂 a aj som pribrala tak 8-9 kg.

87mirka87
19. máj 2015

Ahojte. Ja mám 176 cm a 54 kg. Cítim sa hrozne...Mám nízky tlak a často sa cítim byť veľmi vyčerpaná. Pripadám si ako kostra na ktorej sa deti učia v škole ☹
A najviac ma hnevajú reakcie ľudí. "ty neješ???? veď si strašne chudučká!!!" a keď im vysvetlím že sa mi nedá pribrať aj keď veľa jem, tak mi povedia " čo by niektoré ženy dali zato aby vyzerali ako ty!"
No a rady typu " počkaj ešte 10-15 rokov a potom sa to na teba začne pomaly lepiť " nenávidím!!!! 😠 Ja tých pár kíl potrebujem teraz, nie o 10-15 rokov. 😠

sumba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sumba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sumba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvikaaa
autor
19. aug 2015

@sumba Presne komentare a poznamky od kazdeho ma nebavia pocuvat (ty nejes?rob nieco zo sebou!to ako dokazes?si strasne chuda ani prsia ani zadok 😒 a najhorsia poznamka KEBY KAZDA ZENA MOHLA BYT TAKA CHUDA AKO SI TY NESTAZUJ SA uprimne NEZNASAM TO ! 😖 a to cvicenie pomaha ? ked ano urcite sa do toho pustim 😝 a taka malicka rada oddomna ked chces mat o nieco wacsi zadocek kup si PUSH UP ''SPODNE'' pradlo nevidno to a je to super 😀

sumba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvikaaa
autor
20. aug 2015

@sumba Je to vazne , ze super pouzivam to pri kazdom obleceni a este som nepocula nieco zle , vlastne nikto si to ani nevsimol ... skor ze si pribrala v zadku ? 😀 (trosku poklamat nezaskodi) 😀 aspon sa vyhnem blbym komentarom .... 😝 Tak od dneska stym 30 day squat challenge uvidime ako to pomoze ... a inak ja beriem B12 a vazne pomahaju za mesiac som pribrala 3 kg 🙂 Nikdy predtym som neranajkovala tieto vitaminy ma to naucili 🙂

sumba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobi3
20. aug 2015

Ja mam tiež z Aliexpressu tú výplň na zadok :D

silvikaaa
autor
21. aug 2015

@bobi3 Ja som to objednavala cez ebay 🙂 oplatilo sa to za 2 € :D

bobi3
21. aug 2015

Aj moja stála tak nejak :D
@silvikaaa

sadia
12. okt 2019

Ahojte.viete mi niekto poradit ako pribrat. Mam 36rokov.2 deticky a z 50kg co som sa stale drzala som na 47.vyzeram hrozne 😔😔😔

aventka
12. okt 2019

@sadia nasad si vyz.doplnky s vitaminom B

ktochytavzite
12. okt 2019

@silvikaaa to mas ok vahu,moja sestra ma asi 165 a 39 kg a 3deti a peknu postavu ma