Ako pribrať?

marfusaklimca
28. feb 2007

Milé maminky! Je veľa tém, ale nenašla som ani jednu, ktorá by sa priblížila k môjmu problému.Rada by som pribrala. Mám výšku 165cm, vážim úbohých 47kg. Pred prvým pôrodom som mala 52kg, cítila som sa fajn. Cez tehu som pribrala 12kg- tak vtedy som sa cítila najlepšie. po pôrodoch to šlo dolu vodou.... ☹ Nájde sa maminka, ktorá má podobný problém? 😒

lenlut
8. máj 2008

Ono to je sice zakázané,jenže to jinka nejde.i když třeba ty kotle zvedáme dvě,tak stejěn to je těžší než kolik je povolená norma.Do straoje se to bohužel samo nedá a nevytáhne a kdyby s tímhle přišli nějací kontroloři tak stejně s tím nic nenadělají ptrože jiný způsob není.Sice jsou k dostání nějaké pomůcky,ale na ně to stejně někdo dát musí. 😉
JÁ jsem po návratu do práce hodně shodila-bylo to pod 50kg a jednu dobu snad i 46kg- a to se ztrácel tuk i z tama.Ted když si "píchnu" do břicha,tak píchnu hezky do měkkého 😀 To je jediné místo kde lze nějaký ten tuk najít.JInka kdy přibírám tak mi to jde taky nejdřív břicho boky a zadek.

blka
8. máj 2008

Lenlut: to je přesně to, co jsem říkala - nic se s tím nedá dělat 🙄 . To ti věřím, že u manuálně náročné práce se zhubne, i když člověk nechce 😖

deina
9. máj 2008

Mne babka stale hovori, ze zena nema co byt chuda, ma mat zenske krivky. 😀 Aby v pripade potreby aj mala z coho schudnut. Nieco na tom bude - staci mensia choroba u mna a hned leti vaha dole, ale nastastie sa rychlo dostane spat na tych 50 - 51 kg. Inak to brucho moje je tiez take... nevadilo by mu trosku ho posilnit.

anatanka
9. máj 2008

Pred tehu vaha spatna, po tehu par tydnu super a ted jeste horsi nez kdy predtim.
Cvicenim se sice vytvori sval. hmota, takze treba rucicka na vaze o neco vyskoci, ale ja potrebuju TUK! Zaobalit se hezky dokulatoucka. 😉

V Britanii pry pribere kazdy, jela jsem na tam jen skok a vazne to fungovalo. Kdyz jsem se doma po par mesicich zvazila, tak jsem mela neuveritelnych 50 kg. Nevim, jak je to mozny, jedla jsem tam stejne a vice mene i stejnou stravu jak v CR. Takze VB pusobi na vahu vazne blahodarne (teda na vahu tech, co chteji pribrat).

kalo
9. máj 2008

anatanka: tomu věřím, že v jiném prostředí /zemi/ člověk přibere. Já byla 5 měsíců v Řecku a přijela jsem o 10kg těžší 🙂 Známí na mě koukali jak na marťana, když jsem přijela. Měla jsem při své výšce 162cm snad k 60ti kilům!!!! Toho jsem se tak po roce zbavila na svojí 50tku a otěhotněla jsem. Jenže v těhu jsem byla hooodně vytížená..práce, sport...a přibrala jsem jen 4 a půl kg. Po příchodu z porodnice 48 kg, kojením dolů na 46 kg a nyní jsem začala brát antikoncepci a další kg..takže jsem na 45 kg 😅

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalo
9. máj 2008

tobina: já jím fakt hodně! Začala jsem brát Yasminelle...(před tím jsem žádnou nebrala a počítala jsem s tím, že spíš přiberu) Ale je to i v "nežádoucích účincích" této antikoncepce...buď přibírání nebo hubnutí. No beru to měsíc, tak uvidíme, snad se to někde ustálí 🤐

lenlut
10. máj 2008

Ahoj,tak já teda nepřibrala z žádné antiko 😅
Ale ted uvažuji o DepoProveře-prý se po ní dost přibírá.Vím že na ní dost mamin nadává hlavně skrz fungování po vysazení a té váhy,ale to jsou zrovna ty příznaky které mi nevadí.Spíš trnu abych nepatřila k těm které budou špinit i dýl něž 3 měsíce,ale uvidím.Naštěstí jsme s tímhle žádné problémy neměla,při nasazení nové antiko jsem měla problémy vždy tak 1-2 měsíce nanejvýš.

lu777
10. máj 2008

já teda problém s vyhublostí nemám, vážím 58 kg a mám 169 cm, ale když jsem byla v Anglii, tak jsem bez snažení zhubla 8 kg za 3 měsíce 😅 takže na každého to asi působí jinak..
a to jsem jedla každý den hromady sušenek a věci jako zmzrlinový dort s pekanovýma ořechama, což tady nikdy nejím..

deina
13. máj 2008

Anatanka, tak ja som v Britanii za mesiac schudla 5 kil, mala som vtedy 45kg, strasne malo. 😅 Hnusne jedlo, vobec mi tam nechutilo, takze som jedla len tolko, aby som dako prezila. Ale potom doma som to za tyzden dohnala na maminej kuchyni.

Ale pravdupovediac, mne vyhovuje byt takto stihla. Nepovazujem sa za chudu, pokial mam okolo 50kg, ked to klesne na 48kg, tak vtedy uz ano. Sice som sa citila ok, ak ked som mala 54 kg a prsia ako Pamela Anderson (v tehu), ale lepsie mi je, ked mam prsia male a som uplne stihla. A tiez pri brani HAK trosku chudnem, ale len trosku, nic vazne.

Ono sa ta vaha mozno rokmi upravi. Mama byvala tiez takato chuda a uz davno taka nie je. 😉

knobloska
19. aug 2009

Ahoj, přidávám se k hubeňourům. Pomohl někomu Pangamin? Já jsem dnes slyšela, že jedna holka chodila na injekce Béčka a přibrala. Já tedy injekce podstupovat nebudu, ale Pangaminem bych se klidně cpala, kdyby to pomohlo. 😒
Holky a na vyšetrření štítné žlázy mě pošle praktická?

atrami
19. aug 2009

No super téma 🙂
momentálne sem nepatrím.
Vydávala som sa s váhou 47 kg. V tehotenstvách som priberala hrozne veľa, nech som jedla čokoľvek na konci bola váha 76 kg. Už som vytešovala, že mi nejaké kilo ostane. Dokojila som a váha zasa na 50 kg.

rogorca
26. aug 2009

Všem maminkám,které mají potíže s váhou - tady konktétně s přibráním - naprosto spolehlivé,100% přírodní produkty,které můžete brát i během těhu nebo kojení. / samozřejmě v těhu nebudeme hubnout - to je blblost,ale výživa je zajištěna na 100%/ Formule1 - výživový koktejl - báječně chutná je v pěti příchutích / vanilka,jahoda,čokoláda,tropické ovoce a mléčný s křupinkou/ dají se mixovat s jakýmkoliv ovocem.Programy jsou jak na hubnutí tak na přibírání nebo jen regeneraci organismu.Dělám výživové poradenství -takže pokud budu moci a znát odpovím ,poradím. 🙂

luucusik
26. aug 2009

ahojte...
tak ako rogorca napísala...tak aj moja známa mala s tým problém....a začala užívať lite ( od aloe vera) na pribratie...a jej to veru pomohlo....bol to koktail...kt. pila a aj jedla...tak ako su koktaily na chudnutie,tak su aj na pribratie... 🙂
ak by ste mali nejaké otázky,kľudne mi napíšte ip

aisha21
26. aug 2009

treba papať veľa syra 🙂

anta
26. aug 2009

Ahoj holky, tak já mám také problémy s přibráním, měřím 158 cm a vážím 45 kg i s klíčema v ruce, když jsem otěhotněla, měla jsem aspoň 47 kg, v těhu jsem přibrala 15 kg a všechno je pryč, už se na sebe taky nemůžu dívat, abych pravdu řekla. A těch keců, co si od cizích lidí vyslechnu ☹

rogorca
26. aug 2009

anta - základem všeho je výživa 🙂 ,jsou lidé,kteří budou tvrdit,že mají zpomalený metabolismus,že oni přiberou i z čisté vody nebo naopak.Ale proč mají zpomalený metabolismus??Protože jejich tělo musí šetřit živinami,proto ukládá ,,každé sousto" - potřebuje živiny,které nedostává.Takže základem všeho je srovnat si výživu,jakmile váš organismus dostane to co potřebuje v optimálním a vyváženém množství - metabolismus pracuje vyváženě - je to tzv.Resting Metabolic Rate - klidová míra metabolismu.Pak stačí pracovat s příjmem kalorií .Zvednu-li tuto hodnotu = přibírám,snížím-li ji = hubnu. přirozeným způsobem. 😉

janbari
26. aug 2009

dnes mi v práci po prázdninách povedala kolegyňa....."Ty si pribrala, však?" ......no neporazí vás?.....ala ja by som ani nepovedala, že som pribrala, len som mala oblečené také tričko, ktoré mi dosť zvýrazňovalo prsia.....tak preto. Zajtra si dám iné.....a uvidíme 🙂

knobloska
26. aug 2009

rogorca já i kdybych se rozkrájela, tak ani deko 😒 . Ty koktejly by mě zajímaly, kdyžtak prosím písni. Když bych je pak přestala pít, tak bych zase zhubla?

anta
26. aug 2009

rogorca a jaká je tedy ta výživa? Já tomu moc nerozumím, tak poraď konkrétně, po čem přiberu 😉

rogorca
26. aug 2009

knobloska - není to tak,stejně jako klienti,když na těchto programech zhubnou,je to zhubnutí trvalé a to za předpokladu,že dodržují rytmus stravování - naučí se pravidelně jíst,mají dostatečný pitný režim a po dosažení své váhy se setrvává určitou dobu na tzv. udržovacím programu,to aby si organismus zakodoval tuto hmotnost a neměl tendenci se vracet zpátky.A stejně to platí i u klientů,kteří potřebují přibrat.Během několika dnů cítíte na sobě obrovský nárust energie,protože vaše tělo nestrádá,má všechno co potřebuje - je to nutriční výživa - výživa až na jádro buněk.Tzn.že se začínají tvořit nové zdravé buňky v těle a tělo si samo začíná odbourávat i drobné zdrav. defekty.Moje zkušenost je s každou klientkou úplně jiná - někomu kromě regulace váhy přestanou padat vlasy,jiný má lepší spánek,upravuje se krevní tlak,stabilizuje se hladina cukru -....Není to léčba na tu či onu chorobu,je to zdravá výživa podávána v optimálním množství a funguje skvěle.Je to vhodné absolutně pro všechny,nebot jsou to 100% přírodní produkty.
anta - je to tedy tak,že si jídelníček vybavíš potřebnými živinami ve stravě,je docela náročné zajistit aby tam bylo úplně všechno a nebo si to zjednodušíš tím,že si běžné jídlo,na které si zvyklá doplníš proteinovým koktejlem.Na hubnutí se nahrazují dvě jídla denně.Na přibírání se dává ke každému hlavnímu jídlu - tedy 3krát denně.Cena za jedno jídlo je 24kč.Balení je na 1 měsíc a je v pěti příchutích jak jsem psala výše.

anta
26. aug 2009

A kde ty koktejly seženu? Já proti jídlu samozřejmě odpor nemám, nechodím tajně zvracet, ale je fakt, že malý váží 12 kg a to je docela dost, takže se snažím najít nějaké optimální řešení 😉

luucusik
26. aug 2009

rogorca to veľmi dobre napísala ako to funguje... 🙂 s tým pribratím alebo chudnutím...

rogorca
26. aug 2009

anta,dělám výživového poradce,a pracuji s lidmi po telefonu,takže jsem dostupná všem a nemusí se nikam chodit.Mohu ti vyhodnotit analýzu stavby těla - jsou tam informace o BMI, výše uvedená klidová míra metabolismu a proteinový faktor,který je potřebný k zajištění výživy svalstva.Pak jsem podle toho schopna navrhnout program a upravit dávkování aby to fungovalo na míru.Produkty zašlu poštou a pak společně s klientem zavedem program do stravování.Po celou dobu jsem s nimi v kontaktu a vychytáváme ,,mouchy" - klient je na programu jak sám uzná za vhodné.Nejsem prodejce ,,ponožek" - takže moje práce nekončí tím,že někomu něco prodám,ale právě naopak.Produkty si samozřejmě musíte koupit - poradenství je zdarma.Nepustila jsem se do této diskuze,abych si sháněla klienty - na to máme jiné zdroje.Ale samozřejmě své služby ráda nabídnu i touto cestou. 😵

womenne
26. aug 2009

wo to je tema pre mna ani som si ju tu nevšimla,ja chcem strašne pribrat aspo, 5kg.jem normalne,od januara už pravidelne snažim sa vždy ked jedia maly tak aj ja niečo,ale nič na vahe nič nejde nahoru 🤐 Ale som vo velkom strese už 3roky takže to pripisujem tomu 😔

rogora a ty vypočitaš ajto či niesom anorektik?ako sa to vlastne rata?

rogorca
26. aug 2009

Womenn - ahoj,na to máme speciální program,který to vyhodnotí - napiš mi do IP tvou výšku,váhu,věk, a když mi tam písneš e-mail přepošlu ti celé výsledky.Ty ti napoví jak na tom jsi. Hele a anorexie je nemoc,kdy člověk odmítá vědomě jídlo.Takže o sobě neuvažuj takto 😉 .

anatanka
26. aug 2009

Ne stejnem zaklade pusobi vice koktejlu, ale jejich cena je vyssi. Nikdy jsem to nezkousela, protoze pokud bych mela system opravdu dodrzovat, tak by me to vyslo na nejakych 5000 mesicne.
Jinak co se tyka pangaminu a celkove becka, tak me to nezabralo vubec a to jsem chodila primo k Dr. na injekce.
Ted uz na to kaslu.
Uz jsem konecne pochopila, ze ma proste postavu jakou mam a ma to tak byt, kdyz se tak citim zdrava.

rogorca
27. aug 2009

Ono nestačí jen béčkem nebo pangaminem vyvolávat hlad a chuť k jídlu,je třeba nejprve srovnat metabolismus.Stejně jako když člověk s nadváhou zajde k lékaři a ten mu napíše léky na potlačení hladu a chuti k jídlu.Ale logicky- tohle přece neřeší problém nadváhy? Základem všeho je výživa.A většina zdravotních problémů a nemocí má začátek ve špatné životosprávě.Samozřejmě,že je tam ještě spousta jiných faktorů,které nemůžeme ovlivnit.Bavme se ale o tom,co ovlivnit jde.
Co se týká koktejlů - je jich opravdu na trhu veliká spousta a čert aby se v tom vyznal - pravda.Produkty o kterých jsem se zmínila jsou na trhu 30 let,společnost působí ve více než 70 zemích světa a na svědomí je má tým lékařů,mezi nimi Ph.D. Louis Ignarro - nositel Nobelovy ceny / právě za výzkum buněčné výživy/- to jen pro zajímavost.Je to největší společnost na světě v oboru wellness a výživy.To co se objevuje na trhu jsou převážně kopie produktů již dávno fungující a prosperující společnosti.....hold každý si chce uloupnout perníček 😅 .

minea
27. aug 2009

Anatanka, takže pořád nic? Někdy před rokem jsme na tom byly podobně, ale teď už můžu hlásit úspěch. Od loňska jsem přibrala 6 kg a dokonce jsem o kilo předběhla svou předtěhotensko váhu. Takže teď mám při svých 169 cm krásných 49 kg a konečně se cítím jako kus ženský 😀. Jinak nejsem si vědoma, proč jsem přibrala. Snad že jsem přestala po dlouhé době brát mateřské vitamíny..., to je ale asi blbost 😅 .

knobloska
28. aug 2009

...Jsem se zase viděla na fotkách a jsem ze sebe zoufalá...potřebuju manžela přesvědčit o těch koktejlech, zatím si klepe na čelo. Jídlem to u mě prostě nespravím. Je tu někdo, komu pomohly?