Ako sa mám správať pri doktorovi, ktorému sa asi páčim?

21. feb 2021

Ahojte, pred skoro rokom som bola u doktora. Teraz mám ísť znova a som z toho celkom nervózna lebo neviem ako sa mám chovať :D
Ten doktor je starsi o 6 rokov ako ja a všimla som si že asi som sa mu zapáčila. Hneď keď som vošla bol taký zvláštny. Keď ma vysetroval tak bol veľmi nervózny. Ale inak super vyšetril aj bol milý len som videla že proste asi ku mne nemá prístup ako ku nejakej staršej žene. Inak počas vysetrenia sa snažil začať konverzáciu no niekedy sa normálne nevedel vyjadrit :D asi som ho vyviedla z miery haha, vtedy mi bolo veľmi trápne aj zaňho a chcela som byt čo najskôr prec z tej ambulancie no teraz na to spomínam s úsmevom, veď bolo to celkom milé.
No a k veci. Pýtal sa ma ako sa volám menom. Priezvisko vedel, vlastne mal na karte aj meno ale spýtal sa ma aj tak. Keď som mu to povedala tak to po mne zopakoval. Ja som nechápala na čo sa to pýta a on to na mne asi zbadal a povedal že sa pýta preto že mi napíše recept na liek. Mna vtedy len tak napadlo že načo mu je moje meno, či si ma chce vyhľadať na nete alebo čo? A ono naozaj :D na druhý deň mi prišlo upozornenie že mi dal lajk na fotky na instagrame, ja som mu ich vrátila a on ma začal sledovat. Moje meno si pamätal až do druhého dňa takze možno som ho naozaj zaujala ale možno si len namyslam
Preto neviem ako sa mám chovať na tej kontrole keď tam pôjdem opäť
Čo by ste robili na mojom mieste? :D

marryen
9. apr 2021

fííh, to nás zaujíma...píš hneď 😉

makakova
9. apr 2021

Tak to som zvedavá aj ja 🙃

ckatka
9. apr 2021

Zlatko...lekár študuje medicínu minimálne 6 rokov. Potom (podľa špecializácie) robí atestaciu, ktorá trvá 3-6 rokov, niekedy viac. Kardiolog ma tuším 6.
Takže keby hneď na medicínu šiel z osemročného gympla ako čerstvý 18tnik, aby mohol byť hotový kardiolog, musí mať aspoň 30 rokov. Ale môže pracovať v niecej ambulancii (nerobí pod svojou pečiatkou). Apropo - na pečiatke na lekárskej správe sa dozvieš všetko čo potrebuješ.
Na margo toho, čo s ním. Úprimne. Počas štúdia a praxe ma malo medikov reálne šancu mat plnohodnotný vzťah, preto sa nájdu slobodní tridsiatnici. Resp ti, ktorých manželky to nezvládli a rozviedli sa.
Ak ho chceš, chod do toho. Priprav sa na relatívne zabezpečený život, ale veľa samoty.
Ak si s tym okej...tak sa mu proste ozvi. A keď nie, tak sa mu ozvi aj tak a spýtaj sa, čo si máš o tom myslieť. A budeš mať pokoj.
Žijem s lekárom a mame spolu dve deti. Nie je to ľahké a vyzerá ze kvoli jeho práci moja kariéra skončila...logisticky to nedavame.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvia_123
9. apr 2021

Som zvedava, ako nadviazal predsa len s tebou komunikaciu 😊 inak, mne sa toto stalo so zdravotnikmi 3x:
1x zdravotnik, ktory ma prevazal na silvestra s urazom do nemocnice - napisal mi na FB, potom 2. - primar v nemocnici po konzultacii mi napisal dokonca na whatsapp a 3. - neurolog ma kontaktoval s vysledkami mr vysetrenia do emailu - nakoniec sa to obratilo na pozvanie na obed, isla som, najedla som sa, dala kavu a odisla som s tym, ze som zadana, ale dakujem za obed - doteraz ma kontaktujte a zistuje, ci vztah klape 😃 tak drzim palce, ak sa ti paci a je to obojstranne 👍

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. apr 2021

Baby žiadne nadšenie, len mi dal reakciu na fotku smajlikom, ja som mu to lajkla a tam to konci haha :D

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
9. apr 2021

No a na tom vyšetrení si už bola? Ako sa správal?

autor
9. apr 2021

@h2 ano bola, nebol tam asi to naozj nie je jeho ambulancia
A napísala som pre tie ženy čo mali ironické pripomienky
@viestta

makakova
9. apr 2021

@sylvia_123 trošku trápne prijať pozvanie na obed (rande) , tváriť sa ok a potom nakonci povedať ze si zadana? Tvoj muz musi mat z teba tiež radosť

sylvia_123
10. apr 2021

@makakova prosim ta, co ty o tom vies ako som sa tvarila.. ak ty si spokojna so svojim nudnym zivotom, do ktoreho patri len tvoj muz, ok.. tvoja vec, tak ta poprosim neries moj zivot s ktorym som spokojna. Vysvetlovat ti celu situaciu nebudem. Do buducna ti odporucam naucit sa citat s porozumenim.

venusa85
10. apr 2021

@sylvia_123 😂 mne raz jeden lekár povedal, ze skoda, ze nie je Sultan, zeby mal viac manzeliek. Ale je fesny este stale, Ukrajinec 😀