Ako sa nám podarilo otehotnieť

labradorik
23. nov 2008

Dufam ze sa tato tema neuzavrie,lebo by som bola rada keby sme tu moli poradit a dat nadej vstkym vsetulinkym snazilkam,ktore mooooc tuzia po miminku,tak ako ja do nedavna.A sama viem ako som hltala vsetky clanky v ktorych bol 😀 navod 😀 ako sa prepracovat do kategorie tehuliek 😉

Zacnem:
O babatku sme zacali uvazovat pred 4 rokmi ze teda hadam aj by sa nam patrilo,ked vsetci okolo veselo kocikovali.ale dali sme si este rok na cas ze ved mame este kopu inych starosti a tak,sme sa stahovali takze vybavovacky zhanacky atd....
lence co cert nechcel 3 roky sme sa snazili kazdy mesiac cez plodne,neplodne,cez mrchu a stale nic.boli sme s toho uplne zufali a tak sme sa rozhodli ze ak sa nam nepodari otehulkoviet do konca tohoto roku pojdeme do centra.samozrejme cem podotknut ze kazde snazilkovanie bolo presne o tom istom,sprcha usalasenie sa v posteli a v duchu prihovaranie sa spermijkam az to stihnu a moje vajicko az sa netvari urazene a pekne nech spapa prvu spermijku ktoru stretne.takze ziadna vasen nic iba ☹ robenie deti ☹ .no ale v oktobri zrazu nebolo ani chuti ani casu snazilkovat .oktober bol velmi zly mesiac rovnako aj november.mamina mala tazku operaciu,labradorka sa nam okotila mala zly porod,nedarilo sa nam praci atd....
koncom oktobra som isla ku mamine potrebova fyzicku aj psychycku podporu, a v ten mesiac sme sa nemilovali ani raz.az den pred odchodom som si dala sprchu a v tom mi zvonil mobil ze su na ceste ku nam nasi znami a ze u nas aj prespia.ale chceli sme sa s priatelom este 😉 rozlucit tak to bola asi najrychlejsia rychlovka mojom zivote vo fotelke 😀 .na druhy den som cestovala,a cely cas co som bola u maminy mi hovorila ze pockaj teraz sa ti okolina fenka teraz je rada na tebe.samozrejme zo srandy. tak to vsetko neak ubehlo a ani som sa nenázdala bol 14 november a ja som mala narodeniny.kamaratka mi zo srandy volala ze co cem k narodeninam a tak sme kecali.mimoineho sa maopytala ze kedy som mala mrchu a ja uplne zaskocena ze ved este nie.a ona ze uz vie co mi prinesie.prisli v piatok o piatej a priniesla mi tehotensky test.tak som si ho urobila s tym ze aj tak viem ze nie som.no ale test ukazal nieco ine.bezali sme hned do lekarne kupit dalsie a vsetky pozitivne. 😀 na druhy v ponelok som bezala ku lekarovi a ten mi to potvril,ale ze na sono az o tyzden ze ma pokazeny monitor.tak som sla na sono a tam mi to potvrili tiez.vsetko v poriadku,mali sme len gestacny vacok 3mm,bola som v piatom tyzdni.o 2 tyzdne idem znovu na sono a malo bi nam bit srdiecko tak dufam ze vsetko budue v najlepsom poriadku.ale k tomu ako sa nam to podarilo. V ten vecer sa drahy iba osprchoval !nekupal! ,myslienky sme mali uplne inde ako pri detoch 😀 ,potom mi zostalo hrozne teplo museli sme vetrat,takze mozno to.ale myslime si ze moze to byt aj pravidelnym masirovanim v masaznom kresle-mam ho novev v kadernictve a prekrvuje od krcnej chrptice az po clenky,takze mozno to,mozno to ze ma bolievali krize takze cviky na uvolnenie panvy,dlhe prechadzky zo psom,a hlavne sme na to dlhsi cas nemysleli. sama poriadne neviem cim konkretnne to bolo ale myslim ze tak trochu vsetko do seba zapadalo.
ak mate aj vy neaky pribeh tak ho prosim napiste,verim ze snazilkam dame aspom trochu nadeje a poziivne myslenie.

dakujem!

smejka
23. nov 2008

babradorik blahozelam k tehulkovaniu...da sa povedat k necakanemu 😉 .....uzivajte si kazducky den 😵

smejka
23. nov 2008

skomolila som ti nick 😕 .....labradorik samozrejme 🙂

emilyz
23. nov 2008

tak blahozelam, krasny pribeh. Asi ked na to clovek nemysli, tak sa to podari! 😉

labradorik
autor
23. nov 2008

babenky sama moooc dakujem, a sama viem ze sa to tazko hovori a este tazsie uskutocnuje nemysliet na to. bohuzial my sme na to prestali mysliet vdaka mamininemu nestastiu, ale iba ma to utvrilo v tom ze to bol mozno nas hlavny proble.drzkam vam vsetky mooooc palceky.

susik77
23. nov 2008

haha ja si myslim, ze vam to vyslo preto ze ste sa nesnazili, proste psychika. 😉
nam tiez nevychadzalo ked sme strasne chceli po MA sme skusali polroka a nic. potom sme sli kupovat byt-novostavbu-stavali nam to dva roky. a chceli sme pockat, ze az ked nam ho daju budeme tvorit mimco 😎
no ale rok predtym sme si hovorili, ze uz si nemusime davat pozor, ze ved sa aj tak tak rychle nepodari-a hned vtedy na 1.krat sme ho urobili 😎 ked mala mala 4 mesiace sme sa stahovali, este na nom pracujeme, je to doost narocne ale mala je zlatulinka, stalo to za to 😉

labradorik
autor
23. nov 2008

susik77 gratulujem.presne aj si myslim ze hlavne v tom to spocia.vsetci to hovoria nemysliet na to .neda s ato az kym sa naozaj nestane bud nieco strasne alebo kym nie si nutena venovat sa na 100% uplne niecomu inemu,dolezitemu

honey777
24. nov 2008

labradorik, tak to je fenomenálne !!! Moooc ti gratulujem. Stále s stále sa presviečame o sile psychiky. Ale k tomu musí človek nejakým spôsobom dospieť, alebo sa niečo prihodí, že prestane to brať tak tragicky alebo úplne nato myslieť. Ty si jedna z tých svetlých príkladov a mnohé ďalšie bývalé snažilky. Všetkým nám držím palčeky.

happy8051
27. jún 2010

mne sa to podarilo extremne rychlo - na prvy krat a pomerne klasicky - sexik den pred ovulkou :D ale mam kamosku, ktora to ma tazsie lebo ma neptravidelny cykluis a od tohto mesiaca ide skusat cez monitor plodnosti tak som zvedavaaaa:D

imarikai
27. jún 2010

pri synovi nam trvalo pol roka kým to vyšlo možno je to blbosť ale mala som v tom období nervy s prace dala som výpoved a potom to vyšlo a terajšie tehotenstvo na prvý pokus muž vraví že určite preto to vyšlo dva krat že som nemala stres ten pracovný 😉