Ako sa odreagovať a naladiť na pohodu?

noemi81
6. nov 2008

Ahojte dievčatá poradte ako sa prosím vás odrelaxovať a navodiť si pohodu a neriešiť stále niečo v mysli 😅 ďakujem

danulka2
6. nov 2008

ahoj, tak toto je aj moj problem. A najhorsie je, ked sa zobudim o jednej rano a zacnem rozmyslat. To som potom hore aj do rana a nic nevymyslim /alebo same voloviny/ 😉 . Chcem toho vela postihat, ale uz mi na nic neostava cas. Ono keby manzel veeelmi chcel a pomohol mi viac s malym, tak by som aj viac stihla.Ale na druhej strane ja som s malym rada a aspon viem co robi. Muzom je jedno, ci dieta spadne do blata alebo spapa nejaku tu hlinu. Nevadi mi, ked sa maly na prechadzke uspini, ale som ostrazitejsia voci vseliakym ,,dobrotam,, , ktore by mohol ochutnat. A tato celodenna ostrazitost a pozornost ma neskutocne vycerpava. Tiez by som potrebovala aspon jeden volny den na masaz a relax 😉

spantex
6. nov 2008

Ahoj . Tak aj ja sa pridávam. Som s tým podobne ako danulka2. Lenže môj syn má teraz obdobie mama, mama.

maruschka
6. nov 2008

Pohoda?????????????Prosím vás, to je čo??!! 😀 😎

emilyz
6. nov 2008

Najdi si nieco, pri com naozaj vypnes. Povedzme prechadzka, spravy atd.
Ja som mala dost narocnu pracu a bolo nutne vypnut pred spanim, aby som sa vyspala. A trapili ma casto vazne veci. Tak som mala taky ritual, ze som si zapla vecer telku. TA3 - moj najoblubenejsi kanal. A pozerala som spravy a snazila sa na ne sustredit
Alebo citam vecer.

nobody
6. nov 2008

jóga, cvičení, příjemný film, dobrá muzika, potápění 😀 , nebo si jen tak lehnout na zem, zavřít oči a na nic nemyslet 😉
příjemní lidi kolem, procházka po dešti ...

co já teda mám rád, tak aktivní relax

pd900bo
6. nov 2008

nobody to potapanie je pre zeny na materskej ,,fakt,,realne.. ja som nestihala ani ten prijemny film.. 😀

nobody
6. nov 2008

pD900bo --- s tím potápěním jsem se nechal unést --- pardon .. jinak zbytek platí 😀
tak dobře - změna: cvičení, procházka, poloha mrtvoly, koooooousíček příjemnýho filmu 😀
může být? myslím, že už jo 😉

cikyta
6. nov 2008

Noemi je na materskej?
Nevidím to napísané....... ☹

pd900bo
6. nov 2008

😀 ta poloha mrtvoly by sa mojmu synovi pacila asi najviac , to by som mala jeho prsty v nose ociach usiach

ale teraz je uz hormon tak stiham aj jogu

pd900bo
6. nov 2008

nikto netusi ci je noemi na materskej alebo ci ma nejake starsie dieta alebo ci vobec nejake.. ale kedze su tu vacsinou zeny s malymi detmi zvrhlo sa to zase na tu matersku 😒

susik77
6. nov 2008

ja ked som vycerpana, zdeprimovana tak mi pomaha pohar vina-mne staci tak 2 deci a som uuuplne grogy 😎
a ked je moznost-a zaistene hlidani malej tak este mi pomaha ist si zaplavat al. znicit sa do fitka 😉

emjee
6. nov 2008
veronikahel
6. nov 2008

nobody, ty asi nemáš dieťa.. 😅 že aktívny relax 😀

danulka2
6. nov 2008

ked som chodila do prace, tak som 2x tyzdenne chodila na aerobic a bolo to super. Bola som ako vymenena. Ale teraz pri tom malom tornade co mam doma sa aj nahanam, aj posilujem a veci podobne 😀 . Takze vystavena som dost. Ale chcelo by to uplne inu unavu. A nemyslim tym rovno sex 😅 😉 .

noemi81
autor
7. nov 2008

nie nie som na materskej 😅 čo je škoda pretože by som už dieťatko aj prijala 😉 budeme musieť s manželíkom na tom popracovať 😵 😵 😵

a čo sa týka tej pohody s tým mám problém sa sústrediť napr na nejaký film v telke keď ja stále nad niečím premýšľam a neviem ako vypnúť myseľ 😝

bibula
7. nov 2008

ne pomahaju mantry,alebo ked si "skriekam" nejaku mne srdcu blizku pesnicku-aj ked nepoznam text ,si vymyslam,hned mam v hlave jasno 😀 to asi tie myslienky odozenie,alebo co 😅

nanny1
2. jan 2013

... najvacsia prca pod slnkom,ked vidim mamu ako sa predkloni... urcite sa chce somnou hrat na konika!!!...na nuuu!

riverparkdanceschool
22. feb 2013

Milé mamičky. Príďte na našu jedinečnú hodinu PORT DE BRAS, ktorá sa uskutoční 1.3.2013 len v Riverpark Dance School. PortDeBras® je harmonizujúce cvičenie pre všetkých, ktorí radi objavujú nové formy pohybových cvičení a obľubujú tanec. Príjemná hudba, estetický plynulý pohyb a koncentrácia na vlastné telo prehlbujú zážitok z hodiny.