Ako sa posiela kočík? Koľko to asi stojí?

petrark
19. feb 2009

baby, viete mi poradiť ako sa dá poslať kočík? poštou alebo železnicou, poprípade koľko to asi stojí? dakujem.

iwusska
19. feb 2009

Ahojky, nám včera došla vanička od kočiarika poštou to vyšlo 120,- Sk, a druhá pani ktorá si brala len športovú časť platila tak isto. Dúfam že som aspoň trošku pomohla 😉

kobyliacik
19. feb 2009

Petark, normalne na poste...musis mat skatulu samozrejme, zabalenu (niekedy ked je skatula uhladna, staci nalepenie papiera s adresami, ak nie, musi byt zabaleny cely v papieri) prides na postu a povies ze to chces poslat tam a tam, oni to zvazia a vypocitaju ti cenu, balik mozes poistit a pod. napr. ja posielam dobierkami a tam ma to zvacsa vyjde tak 3-4 €.

kobyliacik
19. feb 2009

..a este, na stranke posta.sk tam je cennik balikov, ak vies pribliznu vahu mozes si kuknut🙂

bzuco
19. feb 2009

ahoj...ja som objednávala kočík cez inzerát a pani mi ho poslala vo veľkej krabici od televízora 😅 ....poštovné vyšlo cca 200,- a poštový kurier mi ho doniesol až k dverám bytu 🙂

iwusska
19. feb 2009

kobyliačik neviem či to musí byť zabalené, lebo nám tá vanička prišla zabalená len v potravinárskej fólii, takže neviem.

petrark
autor
19. feb 2009

dakujem baby, idem zhánať obrovskú krabicu 😉

lara1705
17. sep 2012

@kobyliacik musi byť kočik zabaleny v krabici? inač ho nezoberu na pošte?