Ako sa posielajú nadrozmerné balíky?

junovka
2. jún 2009

Neviete mi poradit ako sa postupuje pri posielani nadrozmernych balikov?:Potrebujem poslat kocik 😝 😝 ...neviem ako ho zabalit ?.....mate niekto s tym skusenosti?Vdaka 😉

harmi
2. jún 2009

ahoj,

ja som posielala kocik tak ze som ho zabalila poriadne do kartonov. rozobrala som kartonove krabice a pospajala ich tak aby som dokazala nimi obalit kocik. potom sme to obalili baliacim papierom a previazali spagatom a tak im dali na poste. platili sme postovne + neskladne. chudak manzel sa popasoval kym im to tam odovzdal, na poste mu to prevzali asi 3 tetusky ktore s tym mali co robit. ale to bol taky starsi velky kocik. no bola to fuska, asi sa treba na poste opytat ci to nejde aj nejak jednoduchsie poslat. alebo potom kurierom. len ci to nebude zas predrazene.

junovka
autor
2. jún 2009

naozaj, nikto?? 😲 len Harmi?? 😕 😒

veronika13
2. jún 2009

mne prišiel kočík zabalený len v igelite
najistejšie budeš mať, keď sa spýtaš na pošte odkiaľ to budeš posielať, lebo nie je pošta ako pošta... niekde sú náročnejší 😝

erka12
2. jún 2009

ja som posielala kocik postou, na poste mi ho kazali zabalit cely potravinovou foliou,len ho nechceli poistit a kupujucej dosiel v pohode 😉

zuzanocka
2. jún 2009

preco take veci neposielate kurierom? nie je to drahsie ako postou a dojdu vam to zobrat az domov, viete, ze sa s tym nic nestane....

sue
2. jún 2009

Presne ako píše Zuzanočka 😉

junovka
autor
2. jún 2009

zuzanocka, tak bud taka dobra a napis ako to prebieha s tym kurierom?kde zohnat kuriera.....proste vsetko 🙂 😉 Vdaka

zuzanocka
3. jún 2009

kuriera si vyberies napriklad tu:
http://greenpages.spectator.sk/sk/c/kurierske-s...
zavolas, dohodnes, kedy budu v tvojom meste a ostatne nalezitosti si uz dojednas s nimi 😉

lenocka23
15. máj 2011

tak len obnovujem temu... 😉 minuly tyzden som vyuzila kurierske sluzby SL.posty, posielala som kocik... postovne je o dost lacnejsie ako ine spolocnosti a kurier to prisiel vyzdvihnut ku mne domov... ine spolocnosti dokonca pozaduju mat to zabalene v krabici (pri kociku 3v1 zlozite) tuto staci do folie... tak oen tolko... 🙂 🙂 no a dorucuje nasledujuci pracovny den po prevzati.. (pokial si nedohodnes inak)

denisocka
16. máj 2011

@lenocka23 kolko to vyšlo?

lenocka23
16. máj 2011

@denisocka 10.20€ z Ba do Ke.... kurier si to sam zniesol z bytu, ja som nevladala... 🙂

denisocka
16. máj 2011

@lenocka23 a to nejak on odvázi?

lenocka23
16. máj 2011

@denisocka hej, odvazil to v aute... nevidela som ako, lebo som nestihla tak rychlo zbehnut dolu s malym... 🙂

denisocka
16. máj 2011

@lenocka23 diky,tak hadam predám aj ja ten svoj a využijem služby SP 😀

macilaci
22. máj 2011

ja som podávala na pošte, aj SP má kuriéra, ak v tvojom bydlisku nie je prídu si po to.

denisocka
24. máj 2011

už mi došiel kočik cez SP kuriera-vaha 18kg, cena 10,20 €,kočík netreba balič niť,kus igelitu tam bolo na nalepenie mena. a prišliel do 20 hodin od vydvihnutia v BA

denisocka
5. jún 2011

ludia,ako poslat kocar 3kombinaciu? Cez akeho kuriera,balit ci netreba? Surne

livia1
4. nov 2011

Ahojte no ja som za 2 roky menila 5 kočíkov, moja mánia 😀 , takže kočík mi prišiel rôzne a tiež som posielala 3 kočíky. Jeden mi prišiel len v igelite obalený, druhý mi prišiel obalený v kartone a zlepený páskou a tretí tiež len bublinkovým obalom zviazaný a poprelepovaný. Ja som kočík podla velkosti balila do velkých čiernych vriec ako na odpod, ale sú aj väčšie. Ten posledný som obalila potravinárskou foliou. A bežne mi ho vzali na pošte ako balík Slovensko maximálne však do 15 kg. Ten prvý čo som mala bol hovado veliké a ťažké, takže ked som ho chcela poslať musela som dať do dvoch balíkou, najskôr konštrukciu a potom vaničku a zvyšok. Kočík mal spolu skoro 19 kg. A žiadným kurierom som to neriešila, lebo by to bolo drahe.

pimpulienka
21. máj 2012

Ahojte maminky. Chcela by som sa spytať ohladom kurierskych služieb. Kočik sa da zaplatiť priamo jemu, keď si ho prevezmem?? Alebo musim dopredu zaň zaplatiť maminke peniažky na učet? Vďaka 😉

miriamkac
21. máj 2012

@pimpulienka závisí na tom ako sa dohodneš s predávajúcou.
Dá sa aj tak, že to prevezmete dobierkou (zaplatíte priamo kurierovi) alebo Vám to pošle bez dobierky.

lazor
1. sep 2014

Keď som posielal nad rozmerný balík.
Porovnal som si cenu cez Najpreprava.sk

mata_peto
18. sep 2014

@lazor trosku odveci koment, kedze je diskusia vyse 2 rokov stara....je inak okate ako skryto reklamujete svoje sluzby 😒

lolobriadok
2. jan 2016

@denisocka a neplatili ste aj za neskladne?lebo ja som raz posielala cez kuriera a vyslo ma to 17,20,Teda 10,20€za kocik a 7€ za neskladne.

babatko37
17. feb 2016

Potrebujem poslať matrac 200x90x18, cez koho? Cez 6 najznámejších spoločností to nejde. Neviem, či ich môžem menovať, aby to nebolo chápané ako antireklama...

illyria
22. mar 2016

@babatko37 kludne menuj, zaujima ma to 🙂

babatko37
31. mar 2016

@illyria Nakoniec som to poslala poštou, aj keď u nás v dedine mi na pošte povedali, že sa to nedá. Poradil mi jeden pán zo susedskej burzy.

illyria
5. apr 2016

@babatko37 no vidis 🙂

17051987
3. aug 2016

prosim poradte ako poslat balik ktorý je nadrozmerny kurieri mi ho nechcu vziat dakujem

babatko37
4. aug 2016

@17051987 Mne vzala Slov. pošta, kuriér si pre neho prišiel k nám domov. Posielala som matrac 200x90. Účtovali si príplatok za to, že nie je zabalený v kartóne.

hnnbl
17. aug 2016
Používateľ hnnbl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hnnbl.

Ahoj tu je o tom ako posielať nadrozmerný balík dosť. http://zlavovekody.sk/ako-poslat-nadrozmerny-balik/
Ja som raz posielal a najlacnejšie ma to vyšlo cez Slovenskú poštu.