Ako sa správajú vaše deti na úradoch?

barunka
19. aug 2008

Ahojte, chcela by som vediet, ako sa správajú vaše deti, keď musíte ísť niečo vybaviť na úrad, alebo len klasicky na pošte, keď potrebuje poslať balík alebo zaplatiť šeky... Hlavne keď musíte čakať...

Pýtam sa na to preto, lebo dnes ma pár babiek tam vypumpovalo na pošte, že keby pri mne nestála v tej chvíli Simi, bola by som im povedala aj pár škaredých slov...

Ozaj existujú deti, ktoré dokážu pol hodinu sedieť ticho na stoličke a čakať, kým si vybavíte všetko potrebné????

matica2
20. aug 2008

ahojte
tak na poste ja problem nemam lebo byvam na dedine a tu vela ludi nebyva. ale ked ideme do mesta do textilu tak je cely obchod nas baby tam behaju a nahanaju sa pomedzi regale a predavacky sa na nas divaju ako keby sme boli s marsu. v tescu a nakupnych centrach sedi mladsia v kosiku ale sa hneva a krici lebo starsia moze behat a ona nie tak nakupime co treba a upalujeme prec. urady riesime bez deti vzdy ide jeden z nas sam. a ked cakame niekde a mame deti tak je najprv tisic otazok "preco" potom nanosia kopu letakov a poobzeraju okolie, a nakoniec su nervozne preco nejdeme domov a my sme nervozny z nich a tak.... ale viac ako 5 minut neobsedia. ale este som sa nestretla s tym ze by niekto na moje deti povedal ze su nevychovane alebo tak podobne iba divne pozeraju.

barunka
autor
20. aug 2008

tak baby, som rada, že nie som sama, koho dieťa nedokáže obsedieť a držať jazyk za zubami... 😀 😀 😀

matica, no u nás sú na dedine veľmi milé babičky... Minule ma jedna zastavila a pýtala sa ma, akú diagnozu má Simonka, pretože na štvorročné dieťa je vraj podľa nej dosť hlúpa a škaredo rozpráva 😅 😅 Ja som jej samozrejme len veľmi jemne odpovedala, že na štvorročné dieťa možno trošku hlúpučká je, ale keďže má len dva roky má čas to aj dobehnúť 😀 😀 😀

monkula
20. aug 2008

že je hlúpučká? Tak to keby počula rozprávať môjho Jarka, tak ma rovno odvlečie na sociálku... 😀

matica2
20. aug 2008

my mame tiez mile babicky ale v tom zmisle ze ked idem von a je teplo tak aby sme sa schovaali ze je teplo a ked idem von a prsi tak zmokneme a v zime sa mame schovat lebo prechladneme a tak sa ich opytam ze kedy mam ist von a zopakujem co som napisala tak je ticho. to si nevsimaj ved uz zabudli ze aj oni mali deti a take iste ako su nase