Ako sa vám osvedčila prírodná kozmetika?

lyongirl
20. máj 2008

Ahojte žienky, chcem sa spýtať, či niekto používate prírodné kozmetické prípravky, napr. Weledu, alebo aj niečo iné, čo nepoznám a ako sa Vám osvedčili prírodné produkty. Uvažujem o tom, nakoľko mám problémy s pleťou a už neviem, čo si na ňu dať... Zaujalo ma bambucké maslo a aj všeličo iné.
Potešia ma nejaké postrehy, rady a pod. Ďakujem.

vierka74
25. máj 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@darinas2 weleda je velmi dobra volba urcite sa potesi 🙂

darinas2
28. máj 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@vierka74 no len neviem co vsetko jej mam do toho kosa dat aby toho bolo dost :/

milica313
29. máj 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

Baby poradte mi po porode som akási vysusena nie lenh na tele ale aj na tvary a tam viac a neviem co s tym viete poradit?

spirit16
29. máj 2015

Z Justu je na suchu pokozku vyborne slezove maslo. Okrem vytazkou zo slezu je tam hlavna zlozka bambucke maslo. Krem krasne vonia a pokozka je potom vonava a fakt jemna. Naviac tento krem posiluje cievy, takze napriklad mne po pravidelnom pouzivani prestali byt vidiet take akoby pavuciny pod kozou 🙂

vierka74
2. jún 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@milica313 skus jej kupit ten nechtikový kupel od weledy prijemne zjemnuje a hydratuje detsku pokozku viem ze mojej neteri velmi pomohol

1erika3
22. jún 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@milica313 áno ten nechtikový kupel je jedna basen a na vysusenu pokozku uplne dokonca aj ja ho pouzivam hlavne ked som dlho na slnku alebo na kupku a som vysusena ako susienka

milica313
25. jún 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@1erika3 no vyskusame uz je doma dnes prisiel v dmke ho nemali tak som ho objednala z netu tak dnesne kupkanie bude s weledou :D :D :D

1veronika125
29. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

Baby poradte dobry denny kremik z prirodnej kozmetiky ten co som pouzivala je na mna uz moc drahy :/

spirit16
29. jún 2015

@1veronika125

Bolo by dobre napisat aky konkretne krem si pouzivala a hlavne co ocakavas od denneho kremu, ake Tvoje problemy by mal riesit. Kremov je vela, ale ziaden nie je vhodny uplne pre kazdy plet.

1veronika125
29. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@spirit16 mam suchsiu plet a co ocakavam od kremu ze ho nebudem citit na tvary inak nic viac 🙂

spirit16
29. jún 2015

A kolko mas rokov a aka cena je pre Teba uz vela?

tessien
29. jún 2015

@1veronika125 ja som nedávno používala tento https://www.modrykonik.sk/shops/kozmetika-dospe... , tiež mám suchšiu pleť. Teraz mám síce iný, ale rada sa k nemu vrátim. Za 75 ml super cena, je ľahký, dobre sa rozotiera a vstrebáva, príjemne vonia. Práve používam denný krém Ruža od Logony, ale ten je trochu drahší.

1erika3
29. jún 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@milica313 ja som si objednala uz aj kozmetiku pre seba tak som zvedava co to bude dufam ze bude taka dobra ta detska 🙂

1veronika125
30. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@tessien hovorila som to kamoske a ta mi dala vyskusat krem od weledy tak uvidim ci pomoze nie je ani taka draha a je prirodna 🙂

tessien
30. jún 2015

@1veronika125 jasné, Weleda 🙂 aj ja som bývala vysoko Weleda pozitívna pre seba aj pre malú, kým som neskúsila iné. Inak používam len prírodnú kozmetiku a Sante aj Logona majú dokonca certifikát bio, čo Weleda nemá a obidve značky mi sadli ešte lepšie na pleť a samozrejme aj cenovo. Ale Tebe bude možno vyhovovať, vyskúšaj a uvidíš 🙂

moonshine1
2. júl 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@1veronika125 weleda je super tiez ju pouzivam ziadne parfumy ani chemia 🙂 a aj detska kozmetika je super 🙂

milica313
2. júl 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@1erika3 urcite ved je to kvalitna kozmetika na prírodnej baze 🙂 musí byť dobra

jarmila64
2. júl 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

weleda je super ziadna chemia ani parfumy a pre deti je uplne naj moja mala uz nie je babatko ale stale pouzivame detsku radu 🙂

1veronika125
4. júl 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

baby a co vsetko používate od weledy? Nalsa som tam toho dost co by som rada vyskusala 🙂 dajte tipy

moonshine1
6. júl 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@1veronika125 ja okrem detskej kozmetiky tak este pletovu kozmetiku mam celu radu mandlovej kozmetiky aj s rozou sa tam nájde + cistiaca voda a aj sprchace mame 🙂

hana182
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludmila_jurkova
26. júl 2015

Prírodná kozmetika Weleda je jedna z najlepších akú som kedy mala 🙂 jemné vône, príjemná konzistencia, rozumná cena a samozrejme účinok, ktorý je vidieť po niekoľkých dňoch používania 🙂 Jednoznačne odporúčam skúsiť.

anett52
28. júl 2015

@1veronika125 ja som tiez za weledu. Mam mandlove telove mlieko a je uzasne! Zo sprchacov granatove jablko alebo brezovy peeling. Po nom ked sa natriem tym mandlovym mliekom tak na oko ale aj na pocit mam krajsiu a hlavne zdravsiu pokozku. Na tvar si davam iba jednoduche rastlinne oleje panenske, nie weledove. Ale kazdemu nieco ine vyhovuje 🙂

kikurica500
17. sep 2015

ja používam prírodné oleje. cisto prírodné oleje na plet. kávový alebo avelánový. žiadne krémy ani vyrobky z tychto olejov. iba lej 🙂
vrelo odporučam. hlavne kávový-dobrý na celulitídu 🙂) 😀

lenocka12345
17. sep 2015

@kikurica500 prosím ťa , ten kávový kúpim kde ? 🙂

zuzana_kov
17. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

ak mas problem s pletou skus krem z kakaoveho masla. http://www.vasakrasa.sk/pletove-kremy/jason-nourishing-cocoa-butter-pure-natural-moisturizing-creme-11/ neviem teda aky mas presne problem ty, ale ja som mala so suchou pokozkou konkretne sem tam take suche flaky po tvary.

kikurica500
17. sep 2015

@lenocka12345 kavovy olej skus vygooglit na nete cez e-shop. V podstate v nejakom obchode so zdravou vyzivou by ho mali mat+radu dalsich inych olejov kozmetickych.
Ja pouzivam zn.Biopurus

adamx
22. sep 2015
Používateľ adamx je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adamx.

Manželka nakupuje od http://bioliving.sk . A bola vždy spokojná.

gabik001
25. sep 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

ja osobne davam prednost prirodnej kozmetike, ci uz su to telove mlieka alebo rozne pripravky na plet. Skus kuknut stranku vasakrasa. Musim povedat ze tam maju kvalitnu kozmetiku ktora aspon mne velmi vyhovuje.

michaelapac
3. okt 2015

ahojte, ja používam momentálne weledu a to mandľovú radu, pretože mám suchú pleť. A možem povedať, že je naozaj super. Teraz mám mandlové čistiace mlieko, mandlový olej a mandlový krému. Mlieko je super, pretože dobre odlíči na poprvýkrát a vôbec po ňom nepne pleť. Cez den používam mandlový krém a v noci mandlový olej a neviem si to vynachváliť. Pleť sa mi zlepšila, zmizli mi drobné vyrážky a už ju nemám suchú ako kedysi. Taktiež viem že všetko je 100% prírodné, takže za mňa super!!!!!