Ako sa vám osvedčila prírodná kozmetika?

lyongirl
20. máj 2008

Ahojte žienky, chcem sa spýtať, či niekto používate prírodné kozmetické prípravky, napr. Weledu, alebo aj niečo iné, čo nepoznám a ako sa Vám osvedčili prírodné produkty. Uvažujem o tom, nakoľko mám problémy s pleťou a už neviem, čo si na ňu dať... Zaujalo ma bambucké maslo a aj všeličo iné.
Potešia ma nejaké postrehy, rady a pod. Ďakujem.

nika325
3. okt 2015

ja používam už dlho Weledu a som veľmi spokojná. Moja pleť je tiež citlivá a suchá, takže najlepšie sa mi osvedčila Mandľová rada pre citlivú pokožku. Super je, že Weleda má rady kozmetiky pre všetky druhy pleti. Napríklad kosatcová na aknóznu pleť alebo granátová pre staršiu. Navyše krémy majú krásne čisté prírodné zloženie.

akzujs
4. okt 2015
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

mne sa Weleda osvedcila velmi, mavala som problemy s citlivou pokozkou, po beznych mydlach a sprchovych geloch sa mi tvoril ekzem, ale aktualne problemy ustupili 🙂

buttergirl
23. nov 2015
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

Ahojte prosím vás viete o nejakej prírodnej kozmetike, ktorá by bola účinná na celulitídu? Díky

jarmilka_ka
24. nov 2015

@buttergirl ja momentalne cakam kym mi domov dorazi toto http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/smo..., tak uvidme ake to bude dam ti potom vediet, ale je to prirodna kozmetika, ale objednala som aj ine veci aby som mala dopravu zadarmo ale tesim sa, predcasne vianoce

buttergirl
26. nov 2015
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

Úprimne ja som sa skôr obzerala v drogérke, ale nič som nenašla a akosi ma ani netrklo pozrieť nejaký eshop :D Ale ďakujem za tip 🙂 Tak mi prosím daj potom vedieť kľudne aj do správy či to pomohlo 🙂 Ešte s tým chvíľu počkám :P

mamka_danka
26. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

ja si myslim ze prirodna kozmetika je najlepsia

petra_maminka
27. nov 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Aj ja si myslím že prírodná je naj akosi som už som skončila s drogéristickými vecami a radšej si niečo objednám 🙂

gabik001
29. nov 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

@mamka_danka @petra_maminka stotoznujem sa s vami, ja uz tie prearomatizovane a umele kremy ktore nemaju skoro ziadne uucinne latky ani nemozem vidiet, radsej si objednat nieco dobre a dat zato viac peniazov

bobova
30. nov 2015

Ja som až do novembra nemala problémy s kozmetikou, až kým som si nekúpila v DM prírodnú kozmetiku pleťovú vodu Biopha nature, odvtedy - opuchy, svrbenie, červené škvrny okolo očí. Predtým som mala Mixu, a keď som zbadala túto, potešila som si, že budem mať prírodnú kozmetiku a netestovanú na zvieratách a o 1 euro lacnejšiu - a celé zle. Takže túto značku neodporúčam, z lacnejšej Alverde mi nič nebolo.

martina_vac
5. dec 2015

Ja som najspokojnejšia s kozmetikou avon je vo vysokej kvalite a za dobrú cenu, a vďaka tomuto zľavovému kupónu vždy ušetrím ešte nejaké peniaze naviac 🙂 :
http://www.kuponyzdarma.sk/avon/

hypolite
19. jan 2016

Dobrý deň, mám tiež dobré skúsenosti s prírodnou kozmetikou. Odporúčam však používať od overeného výrobcu. Ja som objavila jednu novú Slovenskú spoločnosť a vyskúšala som jej produkty a maximálna spokojnosť. Používam veľa produktov ale snáď za zmienku stoja napr. Konopná kozmetika, Manaku alebo produkty z granátového jablka. Výborné sú aj bambucké maslá, tiež veľká spokojnosť. Nakoľko sú cenovo veľmi dostupné a sú overené nakoľko sa predávajú aj v lekárňach,ale za vyššie ceny- ozaj odporúčam vyskúšať. Ak máte záujem aj vy pozrite: http://marcel.sirael.sk/kozmetika alebo www.pracanadoma-skusenosti.eu

lucy717
21. jan 2016

Dlho som si hľadala prírodnú kozmetiku, ktorá by mi vyhovovala (žiadne parafíny a pod.) a najlepšie mi vyšla kozmetika STYX z bio rastlín a za studena lisovaných olejov. Moje najobľúbenejšie sú bambucké maslo a zemiakový krém na ruky. Môžem len odporúčať 🙂 http://www.medilight.sk/Prirodna-kozmetika-STYX...

zdenka2244
21. jan 2016
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

súhlasím s @jarmilka_ka a som rada, že kozmetiku pevonia tu niekto spomenul, používam ju už dlho a neviem si vynachváliť! Predtým som používala bežnú kozmetiku z drogérie, mám veľmi suchú pleť a stále som len natierala krémy a stále som bola viac vysušenejšia. Mám tento http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/rejuvenating-dry-cream a konečne nemám žiadne šupinky 🙂

sima1298
3. feb 2016

Ahoj zienky,
Ja mam velmi problematicku plet , nemozem pouzivat kozmetiku ktora je chemizovana a s parabenmi.
No konecne sa mi osvecila cela rada kozmetiky a parfemov znacky NATURE,
Je to kozmetika zo 100%stavy lislov aloevera. Najdes ju tu:
www.aloeverakozmetika.sk

Su aj na facebooku : aloeverakozmetika.sk

sima1298
3. feb 2016

@petra_maminka

Ahoj zienky,
Ja mam velmi problematicku plet , nemozem pouzivat kozmetiku ktora je chemizovana a s parabenmi.
No konecne sa mi osvecila cela rada kozmetiky a parfemov znacky NATURE,
Je to kozmetika zo 100%stavy lislov aloevera. Najdes ju tu:
www.aloeverakozmetika.sk

Su aj na facebooku : aloeverakozmetika.sk

zuzi26
20. feb 2016

nieco zaujimave k prirodnej kozmetike
https://www.postoj.sk/11059/byt-eko-je-v-mode-u...

erikatimkova
4. mar 2016

čo sa týka prírodnej-BIO kozmetiky odporúčam jednoznačne WELEDU. výskúšala som od nej už viac prípravkov a so všetkými som bola spokojná.

lulutsija
18. mar 2016

Odporucam prirodnu kozmetiku Sirael - bambucke masla, kokosove oleje, rastlinne oleje, masazne oleje, konopna kozmetika, manuka, tea tree oil, doplnky stravy, kava a caje s hubou Reishi, ...
http://lucianovotna.sirael.sk/novinky/15/vitajt...

podlaaa
20. mar 2016

@sima1298 ja som začala používať prírodnú kozmetiku od spoločnosti STELLA. Mala som podobný problém s pleťou a veľmi mi pomohlo čierne mydlo. Hlavne mi vyhovuje tekutá hygienická forma. Konečne žiadne rozmočené tuhé mydlá. a pomáha perfektne. určite odporúčam vyskúšať.
http://kozmetikastella.sk/index.php?lang=sk&zar...

alma_m
30. mar 2016

Dámy, dopočula som sa o tekutom čiernom mydle. Viete mi vysvetliť, čo si mám pod tým presne predstaviť?

podlaaa
30. mar 2016

@alma_m hlavne je to pohodlnejšie na nanášanie na pleť, je to uzavreté takže sa to nerozmočí tým pádom je to aj hygienickejšie. Ja som skúšala najprv tuhé mydlo, prvé mi padlo pod ruku, ale prepracovala som sa k tekutému. Každopádne tak či tak čierna bridlica je naozaj účinná, a to som na kozmetické prípravky celkom skeptická ;)

janka_adamka
31. mar 2016

Ahojte. Som kozmetička, čoskoro opäť síce na materskej🙂, no stále sledujem zloženie (najmä prírodnej) kozmetiky a veľmi sa mi páčia suché oleje. Začal to NUXE, veľmi dobrý je aj olej Sisley (ružový), ale sú drahé. Stella je fajn, robím s ňou. Chodila som na tú kozmetiku ešte pred časom do Maďarska, dnes je, chvalabohu, aj u nás. Nielen teda na profi použitie. Suché oleje majú veľmi dobré. Treba ich však používať máličko. Na leto sú super. Nezanechávajú mastnotu na pokožke, aj ženy čo sa sťažujú na mastnejšiu pleť si pochvaľujú. Sú to iba čisté oleje - avokádo, makadam atď. Páčia sa mi na pleť ešte viac ako čierne mydlo...ale aj to má svoje jedinečné výhody na problematickú pleť,ak obsahuje bridlicu. Cena suchých olejov cca 10€, iné na trhu veľakrát aj 100€ (bežne v parfumériách). Nehovorím, že nie sú dobré, ale taká suma je prehnaná🙂. Toľko za mňa k prírodným olejom. Hlavne si treba vyberať s ohľadom na typ pleti,dámy!

liviadanova
31. mar 2016

Ahojte! Za našu rodinku odporúčam prírodnú kozmetiku značky Weleda. Získala certifikát NaTrue a svoje výrobky netestuje na zvieratkách. Nám sa osvedčila detská nechtíková rada a taktiež aj sprchové emulzie a šampóny. Muž je tiež veľmi spokojný s ich vodou po holení. Chystám sa ešte vyskúšať radu pre starostlivosť o nechty a ruky, tak potom dám echo. 😉 Pekný deň kočky!

snoffy
8. apr 2016

@buttergirl škoricový ten je super alebo celustin

podlaaa
18. apr 2016

@buttergirl Ja teraz testujem NATURE LINE INTENZÍVNY TVAROVACÍ HYDROGÉL. Nakoľko ide letné obdobie plavky sú nočná mora ;) samozrejme začala som behať a k tomu trochu menej karbohydrátov (sacharidov) dám potom vedieť aké sú výsledky...

alma_m
25. apr 2016

Máte, prosím, niekto skúsenosti aj s argánovým olejom? Podľa opisu pomáha s vlasmi aj nechtami, čo by nebolo na škodu.

alma_m
25. apr 2016

A rovnako by ma zaujímali skúsenosti s goji plodmi. Vyskytuje sa to v kombinácii s argánovým olejom, ale je to pre mňa novinka.

snoffy
25. apr 2016

@alma_m ja som pouzivala arganový olej po porode, ked mi strasne zacali vypadavat vlasy, boli uplne suche, bez lesku, niekedy vycesat no nocna mora (nikdy predtym som nemala problémy s vlasmi) olej mi odporucila znama a naozaj pomohol. Pouzivala som po umyti vlasov, vysledok super, odporucam. Vraj je dobry aj na vyhladenie pokozky, redukuje vrásky , tak rozmyslam ze si zas objednám 🙂

podlaaa
25. máj 2016

@snoffy ja mám podobný problém s vlasmi neviem si ani spomenúť kedy som ich mala naposledy lesklé :( Mastnia sa a zároveň ich mám suché. Ďakujem za inšpiráciu už som si vygooglila aj celú radu s argánovým olejom ARGAN SUBLIME tak dúfam že nesklame moje očakávania 🙂

snoffy
28. máj 2016

Tak uz som objednala, cisty arganovy olej, je dobry na pokozku aj na vlasy tak nemusim radu kupovat. Len som objednala viac kvoli postovnemu, tak som hodila do bazariku ze predam 😲 Aj keby nie, pouzijem, u mna 100% spokojnosť 🙂