Ako sa vám osvedčila prírodná kozmetika?

lyongirl
20. máj 2008

Ahojte žienky, chcem sa spýtať, či niekto používate prírodné kozmetické prípravky, napr. Weledu, alebo aj niečo iné, čo nepoznám a ako sa Vám osvedčili prírodné produkty. Uvažujem o tom, nakoľko mám problémy s pleťou a už neviem, čo si na ňu dať... Zaujalo ma bambucké maslo a aj všeličo iné.
Potešia ma nejaké postrehy, rady a pod. Ďakujem.

aliza
3. mar 2015

@vierka74 skus Laveru, pletova voda Ginkgo a biohrozno a pletovy krem vyrovnavajuci Bio nechtik a bio dumbier. Mne toto jedine pomaha. mam citlivu plet, ekzematicku a ked premastujem suche miesta, upchavaju sa mi pory a tvori akne. Zatial tato kombinacia mi pomaha. Este na cistenie pleti kazdy vecer pouzivam micelarnu vodu od Vichy Normaderm.

flipflopi
5. mar 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@justinka_l a kolko stoji? ja som pozerala v obchodoch ale tie cenu su trosku vysoke za krem nedám skoro 30€

lenocka12345
5. mar 2015

Používam roky rokúce . Toto je moje best of 🙂)) nemám rada umelinu. Navyše aj na parfémy mám alergiu :/

mamanikka
5. mar 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@justinka_l to jeprírodna kozmetika ze? a maju aj nejaku detsku kozmetiku?

ivana_t
6. mar 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

weleda má aj detskú kozmetiku? dostala sa ku mne vzorka tehotenskej kozmetiky a som velmi milo prekvapena tak zistujem ci je aj detska rada a hlavne aka je 🙂

lenocka12345
6. mar 2015

Áno weleda je aj detská. Rada s nechtíkom. Mala som telové mlieko a mydlo. Bola som spokojná ako so všetkým od weledy 🙂

zena1
6. mar 2015

Žienky, možno mimo Vašu tému ..ale ponúkam možnosť získať výučny list pre Kozmetičku v Martine ZADARMO!! Financovane cez EU, začiatok už v marci ... ak viete o niekom kto by mal záujem ... napíšte. Rovnako je možnosť vyštudovať za Kuchara, Cukrara, Pekara, CNC stroje..atd atd 🙂

harlinka
10. mar 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

ja používam weledu aj pre seba aj pre malú a sme veľmi spokojné je to fajn kozmetika a hlavne cenovo dostupna 🙂

betka22betka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrak20
12. mar 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

@harlinka ja som mala vzorku toho kosatcoveho ale ten mi velmi nevonal tak som oslata pri mandlovej rade 🙂

1erika3
19. mar 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

ja som kúpila weledu ale detskú sadu a svagrina si ju nevie vynachvalit hlavne krem na zapareniny 🙂

harlinka
19. mar 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

@petrak20 mne zatial vonala vsetka ale ona v podstate nevonia a o to ide :D mne v tom weleda vyhovuje 🙂

mamanikka
20. mar 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@harlinka ja by som ju chcela vyskusat ked sa mi narodilo prve dieta este tak nebola dostupna prirodna kozmetika a ked hej tak bola nehorazne draha :( čo si pouzivala pre dieta tie najzakladnejsie veci 🙂

harlinka
24. mar 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

@mamanikka zo zaciatku som pouzivala nechtikový kupel ale ten dojcensky neskor dojcensky samponik a ked jej sli zubky vyskusali sme zubný gel 🙂

petrak20
25. mar 2015
Používateľ petrak20 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petrak20.

@harlinka tak ono to vlastne nevonia ked ze je to bez parfumov ale nie kazdy moze citit tie sinice co ta kozmetika obsahuje

justinka_l
27. mar 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@mamanikka áno weleda má aj detskú kozmetiku ked si pozries ich stranku tak tam najdes kopec veci a aj dobre clanky

harlinka
30. mar 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

@petrak20 mne prave o to ide jedine co znesiem je parfem nemam rada vonave kremy a weleda mi preto robi dobre 🙂

ninadobre
30. mar 2015

ja pouzivam kozmetiku na prirodnej baze z aloe veri znacky LR...je to kvalitna nemecka znacka ktora mne osobne velmi pomohla z vlasmi a zubami... ak niekto by mal zaujem kludne mi napiste...ked to nepoznate kuk link lr-slovak.com

ninadobre
30. mar 2015

tak isto tam maju velmi dobre parfemi (nie toaletna voda!) co dlho vydrzia a relatyvne za lacny peniaz co v obchode ani zo zlavou nekupit

hudecka9
1. apr 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@justinka_l vyskusam hadam pomoze 🙂 a čo ešte používaš od weledy?

fackolka
2. apr 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@harlinka mozno blba otazka ale weleda je uplne bez vone? hladam prirodnu kozmetiku ale vsetky bud vonaju alebo mi to smrdi

lenocka12345
2. apr 2015

Fackolka- vonaju , su to prirodne esencialne oleje , ale Lavera ma nejaku radu bez vone , myslim ze je to sensitive , mozno aj veleda ma ale s tym skusenost nemam .
len tak zo zvedavosti , mozem vediet co ti smrdelo ? lebo Alverde ma obcas cudnu vonu , ale u drahsich som sa s tym este nestretla ze by pachli 🙂

justinka_l
8. apr 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@fackolka weleda neobsahuje parfumy iba prirodne silice a zmesi a mne to vonia len chvilu a potom to necitim vyskusa uvidis ci ti to padne alebo nie

flipflopi
10. apr 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@justinka_l mne weleda najprv velmi nevonala ale zvykla som si je to lepsie ako tie umele parfumy 🙂

mamanikka
13. apr 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@justinka_l dakujem pozriem malý má týždeň a je dosť vysuseny a voda ho vysusuje este viac ako pozorujem myslim ze je cas na prirodný krémik na teličko alebo nieco také 🙂

justinka_l
13. apr 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@mamanikka ak môžem poradit vyskúšaj ten nechtíkový kúpel 🙂

samuelondrisak
15. apr 2015

Ahojte, na Naureus.sk je celkom dobra debata, skoda len, ze o ich znackach :/ Plusom je, ze tam pisali aj nejake blogerky, ktore tuto temu poctivo sleduju.
http://www.naureus.sk/forum/tema/vasa-skusenost...
Osobne pouzivam zubnu pastu od Weledy. Je super a hlavna vec, ze je bez chloru 🙂

1erika3
23. apr 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

tu pastu od weledy pouzivam aj ja je super a aj kozmetika mi sedi este nájst od nich nieco na vlasy a budem spokojna v kupelni to bude vyzerat ako regal s weledou :D :D

mamanikka
28. apr 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@justinka_l a to je tiez od weledy ja som dostala len telove mliecko od weledy a kremik na zadocek

darinas2
3. máj 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

Baby chcem spravit pre kamaratku darcekovy kos s kozmetikou pre nu a malicku je to vhodný darcek? chcela by som ubjednat kozmetiku z weledy.