Ako sa vám podarilo nájsť opatrovateľku?

iviq
22. jan 2007

Ahoj dievcata,
mate opatrovatelku? Ako ste ju nasli? NA co si dat pozor? Ako si poradit s vlastnou paranojou, zverit dieta na par hodin tyzdenne cudziemu cloveku?

My hladame uz vyse mesiaca a vobec sa nam nedari... ☹

sue
19. mar 2007

Baby pomooooooc, hľadám za seba náhradu k Nikolke ☹
Prosím ozvite sa mi do IP....

dorina
19. mar 2007

Ahojte. Veru je to ťažké, keď treba skôr ísť do práce. A nájsť k dietkam niekoho maximálne spoľahlivého. Aj ja plánujem o mesiac, poprípade dva nastúpiť do práce. A zišla by sa nejaká milá slečna do domácnosti na výpomoc a ku malej, ktorá má 1/2roka. Okr. RV.

mitinka
19. mar 2007

baby potom aj ja som tu aj ja by som rada sla do prace malo peniazkou tak ak je nejaka za malo peniazkou tak sa ozvy do ip snad sa najdes v trnave 😒

mimma
19. mar 2007

Ahojte, aj ja hľadám opatrovateľku, bývame v Bytči a dcéry majú 5r a osem mesiacov. Je to príležitostné opatrovanie, max na 5-6h denne, aj to nie každý deň, ja nemôžem nikoho zohnať. Diky

ladybird1l
26. apr 2007

ahojte, popri mojej 3 mesacnej Nikolke by som rada opatrila aj jedno babatko navyse. Ak mate mamicky vela prace, tak by som sa pokusila postarat sa o to vase zlaticko. Som z Dubravky.Piste mi prosim na email: lena_cisko@centrum.sk
Diki moc za prilezitost.

emjee
12. aug 2008

teuflerin • Včera o 15:15
ahojte..chcela by osm sa spytat aky mate nazor na opatrovatelku.....zaobstarali by ste si ju?

leva • 2d • Včera o 15:26
znamu alebo odporucanu od znameho ano,cudzu ale sprostredkovanu s niakej agent.nie.

teuflerin • Včera o 15:28
mna to zaujima preto, lebo ja opatrovatelka som , ale po tejto skusenosti by osm dieta asi len tak opatraovat nedala, keby to bola nevyhnutnost, tak ano, ale tiez len k nejakej znamej, odporucanej, ale inak nie,....

peta1510 • 1d • Včera o 15:29
Ja by som sa asi bala,ze by som ziarlila,ze by mi maly lpiol k opatrovatelke viac,ako ku mne,vlastnej mame. 😅 😅

teuflerin • Včera o 15:33
no o to ani tak nejde, ked to dieta vidi viac rodica ako tu opatrovatelku, tak to problem nieje ale neviem, ja rada opatrujem, aj su somnou spokojni, al emne sa to nepaci, ten pristup..neviem....ten ich k dietatu

peta1510 • 1d • Včera o 15:57
Ja by som svoje dieta nedala opatrovat,hovori sa,citala som,ze co sa dieta do 3 rokov nauci,ake navyky,tak v neskorsom veku sa hrozne tazko oducaju,tak ja si radsej naucim sama🙂 Ved cas straveny s vlastnym dietatom sa nam vrati 😝

bublinka111 • Dnes o 19:41
či si zabezpečiť opatrovateľku? samozrejme,veď v prípade zamestnania ako sa to dá teraz môžem dostávať
materskú a k tomu mám aj plat...ja mám veľmi dobrú opatrovateľku-je to učiteľka na dôchodku-opatruje
malé detičky do 3rokov a práve,že som na ňu dostala odporučanie a odporúčala by som aj vám..naučila mi malú
na nočníček,vie pekne piť z pohára a začína aj básničkami...super,je to zlatá žienka na pohľadanie..opatrovateľka
100percentná 😲

asitka
12. aug 2008

aj ja by som potrebovala po novom roku opatrovateľku...aspoň na pár mesiacov...a potom by som asi malú dala do jaslí...najlepšie súkromných...teda dúfam, že tam bude o ňu lepšie postarané ako v štátnych....hádam,,,, ☹

annamary
14. júl 2009

my hladame opatrovatelku pre Oliverka nemusi byt neviem aka skusena len ju to musi fakt bavit najlepsie z petrzalky ale dobre by bolo keby už mala skusenosti s detmi

astora
14. júl 2009

annamary ja mam tri deti a ako casto potrebujes strazit ?

asitka
16. júl 2009

tak ja mám super opatrovateľku...a našla som ju tu....a ani omylom nežiarlim...lebo malá vie, že mama je mama... 😀

slavica2
6. aug 2009

no ja sa snazim zohnat opatreovatelku uz dva mesiace a nic :(

jalao
6. aug 2009

ja som mala tiez rok opatrovatelku, ked som dostala ponuku do prace z materskej a nelutujem ani sekundu!!Ved to neznamena, ze ked je cez den z inou "tetou", uz ma nema rada...alebo ze ju uz nemozem do 3 rokov vychovavat...ci co? Praveze ta holka bola nezatazena a vytvorila jej este pestrejsie podmienky, ako som mohla ja sama...ona nemusela varit, upratovat, ani sa starat o dalsie moje deti, venovala sa LEN jej....takze ja isto vrelo odporucam!!!

eva.macko
6. aug 2009

Ahojte baby. Ja som si nasla teraz tiez super opatrovatelku - konecne!!! Sama robim uz davno opatrovanie, ale obcas si aj ja - hlavne cez vikend potrebujem trosku oddychnut. Ale mala som teda riadny problem najst tu pravu, a uplne chapem ten strach, dat dietatko cudziemu cloveku. Sama som to prezila, hoci moj drobcek je velmi prisposobivy a spolocensky.

eva.macko
6. aug 2009

A este ked mi jedna opatrovatelka zahlasila, ze mozem jej aj menej zaplatit, nez si pyta, ale aj starostlivost bude mensia. No to som bola mimo. To co malo znamenat?! Cim viac zaplatime,tym vacsia starostlivost? To je asi len pre bohacov.

zuzu_kyblik
30. mar 2010

Ahojte.
Som študentka 3. ročníka VŠ (odbor Pedagogika-vychovávateľstvo), mám 22 rokov. Mám veľa voľného času a rada by som opatrovala detičky. Mám skúsenosti s opatrovaním a mám k deťom veľmi kladný vzťah. ak potrebujete opatrovateľku, kontaktujte ma mailom (zuzka.badzgonova@centrum.sk) alebo na tel.číslo: 0908/603 945. Budem veľmi rada. 🙂Mám voľné všetky dni okrem stredy.Pekný deň prajem 🙂 Len Žilina

elis168
31. mar 2010

Dobrý den, smiem sa spýtať či je váš inzerát ešte aktuálny? Dakujem 🙂

elis168
31. mar 2010

Velmi rada by som si nasla brigádu ako opatrovatelka. Na tejto stranke som uplne prvy krat 🙂 bola by som velmi rada keby som sa tu uz zorientovala. Mam 20 rokov a studujem opatrovatelstvo. Mam strasne rada deti, ale postaram sa kludne aj o starsich ludi. Je tu niekto mily, kto by mi poradil? dakujem 😅 elis168@azet.sk

kattka08
31. mar 2010

Ahojte.
Vy, ktore mate opatrovetelky k svojim drobcom. Mohla by som sa spytat, kolko cca u vas zarabaju? Kolko im platite? Ak nechcete nejak verejne, nemohli by ste mi napisat IP? Bola by som vdacna 🙂

kathynka
31. mar 2010

kattka08 - ja ti mozem napisat zo strany opatrovatelky, ked chces...mne platia 4e/hod...som tiez z BA ako ty a myslim, ze tu je to taky optimalny standard...

kattka08
31. mar 2010

kathynka - super, dakujem velmi pekne! 😉 Pytam sa len tak informacne, ale nemala som ani potuchy, ako sa asi pohybuju ceny. Ratala som tak od 3-6eur a vidim, ze som sa nemylila 😀

kathynka
31. mar 2010

hej, hej, to si velmi dobre ratala🙂

lukli
8. apr 2010

Ahojte, ja si hladam opatrovatelku pre mojho 2-rocneho syna. Som z Banskej Bystrice. Ak sem niekto z BB nakukne, kto by mal zaujem,napiste mi IP 🙂

mmm1989
13. apr 2010

Mam rada deti a zaoberam so pracou ako opatrovatelka uz strasne dlho ak mate problem kde by ste si nehali detičky a potrebujete si nieco vybavit alebo si odychnut nech sa paci som tu pre vas aj opol noci.. Mať opatrovateľku detí nie je v dnešnej dobe už ničím nezvyčajným a v mnohých rodinách je opatrovateľka bežnou súčasťou rodinného života. Rodičia sa k takémuto riešeniu uchyľujú často vtedy, ak musia alebo chcú obaja pracovať a nemajú k dispozícii žiadnu inú možnosť – napr. starých rodičov, jasle, alebo nechcú dať dieťatko z rôznych dôvodov do škôlky a podobne. Neraz tiež využívajú len príležitostné opatrovanie.Som:

Spoľahlivá, zodpovedná, sympatická vášmu dieťaťu, sebaistá, skúsená, zdravá, s dobrými spôsobmi a hygienickými návykmi, autoritou, láskou k deťom a názormi na výchovu, ktoré akoby čítala z vašej rodičovskej príručky. Jednoducho presne ako vy.

viac informaciina 0915445428 mmm1989@azet.sk

v prijemnom domacom prostredi s dorazom na ich zdravy telesny, dusevny a intelektualny vyvoj. Denny program zahrna pohybove aktivity na cerstvom vzduchu, pripravu do skoly formou hry, stravu (desiata, obed, olovrant), doraz na zdrave a hygienicke navyky...

Vasmu dietatku bude zabezpeceny individualny pristup a v malom kolektive

24jojka
13. apr 2010

ahoj chcem sa opitat kolko sa plati takej opatrovatelke? 🙂

mmm1989
13. apr 2010

🙂 vsetko zalezi na rozumnej dohodeja si mysôim ze sa viem velmi dobre a spokojne dohodnut 😉

24jojka
13. apr 2010

ahoj a odkial si ?

mmm1989
13. apr 2010

velke ulany 😉 😅

24jojka
14. apr 2010

ja z popradu

mmm1989
15. apr 2010

Mam rada deti a zaoberam so pracou ako opatrovatelka uz strasne dlho ak mate problem kde by ste si nehali detičky a potrebujete si nieco vybavit alebo si odychnut nech sa paci som tu pre vas aj opol noci.. Mať opatrovateľku detí nie je v dnešnej dobe už ničím nezvyčajným a v mnohých rodinách je opatrovateľka bežnou súčasťou rodinného života. Rodičia sa k takémuto riešeniu uchyľujú často vtedy, ak musia alebo chcú obaja pracovať a nemajú k dispozícii žiadnu inú možnosť – napr. starých rodičov, jasle, alebo nechcú dať dieťatko z rôznych dôvodov do škôlky a podobne. Neraz tiež využívajú len príležitostné opatrovanie.Som:

Spoľahlivá, zodpovedná, sympatická vášmu dieťaťu, sebaistá, skúsená, zdravá, s dobrými spôsobmi a hygienickými návykmi, autoritou, láskou k deťom a názormi na výchovu, ktoré akoby čítala z vašej rodičovskej príručky. Jednoducho presne ako vy.

viac informaciina 0915445428 mmm1989@azet.sk

v prijemnom domacom prostredi s dorazom na ich zdravy telesny, dusevny a intelektualny vyvoj. Denny program zahrna pohybove aktivity na cerstvom vzduchu, pripravu do skoly formou hry, stravu (desiata, obed, olovrant), doraz na zdrave a hygienicke navyky...

Vasmu dietatku bude zabezpeceny individualny pristup a v malom kolektive🙂

😉

zuzu_kyblik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz