Ako sa vám podarilo nájsť opatrovateľku?

iviq
22. jan 2007

Ahoj dievcata,
mate opatrovatelku? Ako ste ju nasli? NA co si dat pozor? Ako si poradit s vlastnou paranojou, zverit dieta na par hodin tyzdenne cudziemu cloveku?

My hladame uz vyse mesiaca a vobec sa nam nedari... ☹

annika
26. feb 2011

Ahojte, mamičky!!!
Prečítala som Vás, ale ešte stále sa neviem rozhodnúť, či áno, či nie ošetrovatelku..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Pomôžte, prosím!!!
Skúšali sme škôlku...trikrát sme rozbehli "program škôlky", nevydržali sme vyše 4 dni bez soplíkov a kašla....Ja pracujem, manžel pracuje, babku máme len jednu, tiež chorlavú, deda takisto....takže chaos ...No a teraz som našla jednu mamičku tu v našom meste, celkom náhodou, dnes sme sa stretli, zdá sa mi férová, aj sme sa dohodli na cene, pondelok k nej idem na "návštevu"....ale manželovi sa to nejak nevyhovuje, podla neho by sme mali skúšať ďalej s tou škôlkou...ja už sama neviem ako bude...
POmooocCCCC!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Napíšte mi svoje názory, skúsenosti, rady...budem vďačná...Ďakujem

maznacik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilmata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barunka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu_kyblik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zozu121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka1104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lujzik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tajkazanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pami2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karle17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzidzuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibap
3. mar 2012

Ahojte, hladam surne dobru milu a spolahlivu opatrovatelku do Rovinky. Prosim ak o niekom viete, posunte na mna kontakt. dakujem moc

gale1
5. mar 2012

Ak by sa tu našla nejaká milá osôbka, ktorá má pozitívny vzťah k detičkám nech sa mi prosím ozve.. Hľadám niekoho na občasné opatrovanie mojej 13mesačnej dcéry.. u nás doma v Šelpiciach pri Trnave, príp. u Vás.. dohodneme sa..

evil15
28. mar 2012

@bibap
@gale1 Ahojte ja si hladám prácu ako opatrovateľka pre deti, mám skúsenosti nie len pri svojej dcérke ale robila som aj v Anglicku opatrovatelku 3 detí varila som tam a venovala sa im. 😉 Ak by ste chceli viacej info prosím kludne ma kontaktujte 😉 Miša

idea2
2. apr 2012

Ahojte,som z TT,mám doma 2ročné dieťatko a dvoch už samostatných starších chlapcov.Viem,že je u nás v meste nedostatok miest v škôlkách.Ak by mala nejaká maminka popri svojej práci problém kam s dieťatkom,môžem sa Vám o neho postarať u mňa doma.Učila som v MŠ,takže s výchovou detičiek nemám problém.Mám skúsenosti aj s detským diabetom,takže by to mohlo byť dieťatko aj s týmto zdravot. problémom,kedže syn má DM od 3,5 roka.V prípade záujmu ma kontaktujte,Zuzana 🙂

brisilda
12. apr 2012

kocky nepoznate opatrovatelku v PB alebo blizkom okoli? surne potrebujem niekoho na strazenie 2 r. certika ale bolo by to len prilezitostne cca raz do tyzdna ....

milanka33
22. jún 2012

Milé mamičky,
rada sa postarám o Vaše dieťatko u nás doma vo veku od 0 - 6 rokov aj 24 hodín denne. Som zdravotnou sestrou, momentálne maminou na materskej dovolenke s 2,5 ročným synčekom. Bývame v rodinnom dome v Košiciach mestskej časti Poľov. Na dvore máme mnoho zaujímavosti ktoré deti veľmi bavia, pieskovisko, šmykľavka, trampolína a bazén. Veľkú detskú izbičku a máme jedno zvieratko psa. Snažím sa aby syn jedol zdravo jedlá prevažne bio kvalite bez farbív a konzervantov a do teraz nepozná sladkosti len tie pripravené doma. Kontakt 0944128283 prosím volajte od 9 – 21 hod., alebo píšte e-mail Bc.Mirka@gmail.com

kristinka.s
9. aug 2012

ahojte maminky, my sme sa prednedavno tiez rozhodovali, navstevovali a vyberali tie naj jaslicky, ci opatrovatelku pre nasu malu. Myslela som, ze taku ani nenajdem, ale nakonic sa podarilo. Zvolila som si priority a vypracovala plan. Mozno vam pomoze nas pribeh, aspon pre inspiraciu: http://www.zariadim.sk/pribeh/20