Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

petulienka
8. nov 2008

my mame Jakubka, druhe by sme chceli dievcatko Alzbetku, a ked by bol chlapcek tak Timotej = Timko 😉

e.vacka
8. nov 2008

My máme Barborku 🙂

mirka5
8. nov 2008

My mame Matúška a chceli by sme druhé buď Jakuba al. Samka, dievčatko Lea alebo Miška

dandulina
8. nov 2008

My Jakubka 🙂 a druhe neskor ak bude dievcatko Timea

dudinka21
8. nov 2008

My máme Michala a ak bude ešte slečna tak Karin to už máme vybraté strašne dlho a chlapčenské sa mi ešte páči Alex alebo Maxim... No uvidíme..

saska.t
8. nov 2008

dudlinka to boli presne vybrane mena pre nasich chlapcov a narodilo sa dievcatko 😀

mataaaaa
8. nov 2008

Mal to byt povodne chlapec Dominik potom Samuel ale nakoniec to je dievka a vola sa Dominika

cherries
8. nov 2008

ja mam Maximka 🙂 ale povodne to mal byt Alex alebo Filip ale akonahle som ho videla bolo rozhodnuté 😉

amatula
8. nov 2008

ahoj ja mam Dalibora a Martina!Martin mal byt Alica az pri porode sme neocakavane vybrali Martin. 😀

mgurnak
8. nov 2008

nas chalan sa vola po mne...marcel..ja som marcela..a ak bude druhe dievcatko, tak bude po tatinovi martinka..no a ked bude chalan..tak neviem, ale musi byt na M

elenita
8. nov 2008

Peter a Lucia 🙂

daducha
8. nov 2008

My mame Lukaska a druhe som strááááásne chcela dievcatko.Bola by to Lea.Ale po dohode s tatinkom to bude Teo.Ale ak by to bolo iba na mne, tak by som sa rozhodovala medzi Matyáš,Tadeáš a Mathias

capy
8. nov 2008

my mame VIKTORA po jeho pradedkovi a TOMÁŠA podla rozpravky lokomotiva tomas. vyberal nas syn. ja som chcela Alexa a keby bolo dievcatko tak Simonka 🙂

anelis5
8. nov 2008

Ahojte,aj ja sa pridavam 🙂 Radovan[Radko] 😀

ikke
9. nov 2008

presunute z temy Meno pre dieta /len mena!!!/

ashley66 • Dnes o 17:56
zacala som citat mena hned na prvej stranke tejto temy a ostala som v soku:D nepozerajte tolko filmov prosim Vas....som velmi mlada a absolutne niesom konzervativna, ale toto je na mna moc....

chasencha • 1d • Dnes o 18:04
😀 😀 😀 tak trafila si do cierneho 😀 aj ja tu nad niektorymi menami len krutim hlavou ze chudiatka deticky 😅

leishmania • Dnes o 18:09
tie maminky aj tak nezmenia nazor, kazda ma pravo pomenovat si babatko, akurat taky prispevok nepadne nikomu dobre, takze je to podla mna zbytocne rozoberat...

lyongirl • 1d, 21tt • Dnes o 19:07
koľko ľudí, toľko chutí.... zbytočné príspevky o tom, že chúdiatka detičky....a komu sa nepáči, nech to nečíta 😉

monkula • 2d • Dnes o 19:11
leish, lyongirl, presne tak..... moje dieť nie je chúĎatko, keď má zvláštne meno.... lepšie, ako mať stádovité mená typu Emma, Nina, Simonka, keby s dalo ,tak ešte aj tej Simone sa dajú dve mm 😒

hubka
10. nov 2008

Ahoj...nas krtko sa vola Kristian 😀

lyongirl
10. nov 2008

monkula - tiež mám rovnaký názor, nebudem radšej menovať mená, aby som nikoho neurazila, ale tie, čo sú na každom kroku, tak tie eeeeee, nedám. A ak to meno už existuje, aj keď nie na slovensku tak prečo ho nedať?Veď nikto nedáva nezmyselné vymýšlanice, ale mená, ktoré už sú.....tak je zbytočné to aj rozoberať, lebo ani nábytok si nekúpi každý rovnaký, ani zmrzku si nedá každý rovnakú, tak prečo dávať rovnaké mená?

lusana
10. nov 2008

Natália a Samuel

evka25
10. nov 2008

Ahojte, ja mám mená Sandra a Adam

monkula
10. nov 2008

lyongirl, máš vybraté krásne mená pre dieťatko...
A ako sa volá synček? aj do IP môžeš, ak nechceš verejne...

majandra
10. nov 2008

Ahojte,

tak ja som Vás tu prečítala a môj názor je taký, nech si dá každý také meno aké sa mu páči....tisíc ľudí, tisíc chutí....mne z rodiny skoro každý ohŕňa nosom nad menom môjho synčeka, ktorý sa má práve čo chvíľa narodiť...my sme mu s manželom vybrali meno Oliver. Ale najviac protestuje moja mama až som sa s ňou pohádala a urazila ma.... 😒

elizabeth453
10. nov 2008

majandra..to iste sa stalo aj mne...otec mi povedal, ze ked sa mala bude volat Scarlett/co sa aj vola/, tak nech ju na slovensko ani neprinesiem...nakoniec nas nechcel pustit ani spat...
povodne ale mala byt Rút/len to sa nepacilo mojej polovicke/

3558
10. nov 2008

aj ja si myslim ze je to kazdej maminy vec,ake meno da. mna tiez odhovarali ze samkov je vela ale je to moja vec, tak som si spravila po svojom. ale ja osobne som bola na matrike, pozicala som si odtial zoznam mien ktore su schvalene, pre pripad aby som nedala nejake meno ktore nemozem a hotovo.dlho som rozmyslala nad tym ci dat slovenke alebo zahranicne, a prisla som k zaveru, ze chlapcovi jedine slovenske meno,ale keby som mala dievcatko tak dam take trosku zahranicne.nie rydzo slovenske. 😉

majandra
10. nov 2008

elizabeth453, no ja som rozhodnuta, ze maly sa bude volat Oliver, a ked si na to meno nezvykne tak ma smolu, mala dat moja mama svojmu synovi meno ake chce ona....

monkula
10. nov 2008

elizabeth ,ta kt oje teda sila....
Aj moja mama len krútila očami, že Chiara... či to myslíme vážne a tak.... áno myslím, ta kteraz, keď som s ňou, a niekto sa spýta, ako sa malá volá ,tak ma začne zhadzovať, že Chiara, viete ,to sú tie ultra moderné mená....
už mladí nevedia, č oz o sebou....
Na o my sme boli v triede tri Moniky, tri Andrey a 2 katky... 😀

elizabeth453
10. nov 2008

majandra...tak ja som bola tiez rozhodnuta pre Scarlett...mojmu otcovi sa to nepacilo, ze aby som dala Viktoriu..tiez som mu povedala, ze ked sa mu to tak pacilo, tak ma mali tak pokrstit
nebavil sa somnou, kym som malu nepriniesla domov,,,teraz mi vola kaudy den 🙂

blau
10. nov 2008

Ale ved Chiara je akoze Klara, ze ? Mne sa to paci 😉

majandra
10. nov 2008

elizabeth453, mne sa meno Scarlett paci....a moja mama chce strasne Mareka, lenze moj manzel to meno nechce, lebo, ze ho budu volat Marecek-parecek, Marek-parek.....a moja mama, ze Oliver - Guliver, ze ona si na to meno nezvykne, nikomu sa to meno nepaci, ze sa vsetci predomnou len pretvaruju....ze ake pekne meno......

elizabeth453
10. nov 2008

monkula...lenze on sa doteraz obcas tvari, ze to meno nevie povedat...ale mama mi tvrdi, ze ked sa vychvaluje, aku ma peknu vnucku, tak mu to ide bez problemov 🙂

elizabeth453
10. nov 2008

majandra...ani Scarlett sa nikomu v rodine nepacilo, ale nam hej...tak sme to neriesili, len otec furt brblal, donca mi povedal, ze ziadna sca sca prah jeho domu neprekroci,,,a bzvykol si 🙂