Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

nathalie111
13. jún 2007

aktak,bud si moju Claru prekrstila na Chiaru,alebo Ti z tabulky vypadla.... 😕 ☹

izus
16. jún 2007

adam a marko

rybecka
16. jún 2007

ahojte ja mam Mateja
pekny vecer

frenchie
16. jún 2007

my mame Filipka

aktak
autor
16. jún 2007

nati prepac ale pri tom mnozstev sa to mhlo stat, pri najblizsom prepisovani zmenim 😉

pipi1211
16. jún 2007

Monika-Marilyn..... moja dcerka 😀 😀 😀 to druhe meno nas len tak napadlo a zapacilo sa nam tak sme jej dali dve mena 😀 😀 😀 😀 😀 a taku kombinaciu som este nevidela 🙂 dokonca inicialy mame M.M.M.

kamilecka
16. jún 2007

My mame Davidka s kratkym a 😀

escada17
16. jún 2007

pipi a nebol problem dat mena so spojovnikom?

pipi1211
16. jún 2007

mame to bez spojovnika..... 🙂

escada17
16. jún 2007

ahaaaaa ... 🙂

gabika11
4. júl 2007

My budemem mat Karolinku a ked bude chlapcek neskor, tak Davidko. 🙂

lyzenka
4. júl 2007

My sme rozmyslali medzi Adamkom a Andrejkom, ale kedze sme zistili, ze Adamkov je v poslednej dobe neskutocne vela, tak sme sa dohodli, ze to bude Andrejko... :O)))

luminkasp
4. júl 2007

My mame Teresu, s lebo zijeme v spanielsku, ale vyslovuje sa to takmer rovnako, tak preto, ked budeme doma na slovensku, nebudeme vyzerat blbo, ked by sme zavolali napr juana. Terezka sa mi vzdy pacila 🙂

nezabudka84
4. júl 2007

my mame Michala

lili91
4. júl 2007

Nasa princezna je Sofia, ale teraz sme poculi o babatku, ktore sa vola Sarina. celkom pekne, nie?

lyzenka
4. júl 2007

Hola Luminka,

donde vives en Espana? 😀

sisulik
4. júl 2007

nam sa uz konecne narodil syncek Abdullah 😀

zuzidr
4. júl 2007

mi máme Emmu....(tatino jej hovorí PIPINČEK) 😀

ewellin
5. júl 2007

Ciao, my mame Vanesku.. s jednym s... 😀 😀 😀

benabianca
5. júl 2007

a my mame Benjamina a Biancu 🙂

easly
5. júl 2007

nase je Shamuel Thomas- 2 asi nemate vsak?? tak dajte jedno z dvoch 🙂

monkula
5. júl 2007

Ahojte, takže ja mám syna, ten je Jaroslav, a dcérka je Chiara Christine. 🙂

michalag
5. júl 2007

my sme dali nasmu drobcekovi meno Samuel, ale potom by sme chceli bud Jakubka, alebo dievcatko Alexandru, Luciu, Andrejku

peha
5. júl 2007

my mame Elisku, volame ju eli, eliska, elis, elisha, proste krasne meno a da sa krasne variovat. len si lamem hlavu nad druhym dietatkom, ako sa bude volat 😉 lebo sa mi zda, ze eliska je najkrajsie a hladam druhe najkrajsie meno 😅 ale to planujeme az neskor 😉

adriana111
6. júl 2007

ahojte, mladšia sa volá Nina a staršia je Natália 🙂

dadulka19
6. júl 2007

Lucka a Linda 🙂

zuzidr
6. júl 2007

monkula prepáč,ale nieje to divné dať chlapcovi klasické meno(Jaroslav)a dcére potom také moderné("výstredné")meno...neuraz sa,nič v zlom,to je len môj názor 😀

monkula
6. júl 2007

zuzudr, v pohode...
Nemám pocit, že Chiara je výstredné meno, výstredné meno je u mňa Sandokan, alebo Felícia. Jarko má meno po tatovi, a ten zas po svojom.
Mne sa zase nepáči, keď na pieskovisku mamina zakričí Viuki, alebo Simonka a pribehnú všetky dievčatká. 🙂
A komu sa Chiara nepáči, môže ju volať Kristínka... 🙂

peha
6. júl 2007

myslim, ze kazdy ma pravo si dat take meno, ake sa mu paci - teda ake vyberu rodicia, no nie 😵
a pokial to pasuje k priezvisku, tak preco nie.
len smiesne mi niekedy pripadli rozne kombinacie napriklad tiffany zemiacikova, alebo scarlet bryndziarikova. to uz moc nejde dokopy. ale mozno sa to niekomu paci a kludne nech si to da.

monkula
6. júl 2007

Peha, vďaka, presne, malá je Chiara Christine Pulková, myslím si, že to s priezviskom pasuje,
veľmi sa nám páčilo meno Marco, ale nedali sme ho, pretože Marco Pulko, smiešne.
Poznám chlapšeka menom Nikolas Vígh, aj Christiana Cibuľku...