Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

zuzana1710
21. nov 2008

ness,ani ten moj nechcel pocut o mene Zaira,bo v ich krajine to ma nejak zla zena a tak nechcel aby sa volala nasa mala Zaira,ale co mna po jeho blaznivych susedach..no nie???u nich je meno Zaira tak rozsirene ako u nas napriklad Zuzana. 😉

ajajka
21. nov 2008

ahojte naš starši syn je Anton a druhy je Samuel

altea
21. nov 2008

No,my sme pri vyberaní mien dbali aj na to,aby naše deťúrence mali svoje mená aj v kalendári 😵 a teda mali aj svoj sviatok 😉 😉 -a nie chúďatá závideli ostatným ☹ ☹ keď budú iné detičky oslavovať meniny.Teda aby si aj na ne niekto spomenul 😅 😅 .Takže voláme sa Sofia Amélia 🙂 a Samuel Klement 🙂

adryana
21. nov 2008

my máme nádnernú Alžbetku 😉 a keby bol chlapček alebe keď bude tak Martin 😎

erikaaaa
22. nov 2008

my mame maleho Ľuboška 😎

cekina
22. nov 2008

my mame Marinku 😵

pammy
22. nov 2008

Nas syncek sa vola: InGyu Max 🙂

fifinna
22. nov 2008

pammy, to kde si prisla na take meno ? Ako sa to cita ? Zaujimave, ale mna skôr laka klasika.

nellita26
22. nov 2008

Naša princezna sa vola Petronellka.

alexiss27
22. nov 2008

ahojte ja mam Jurka 🙂
sestra ma Luciu a Barboru
brat ma Jakubka, Kristinku a Vanesku
Svagor ma Tamaru

pammy
22. nov 2008

Fifinnka:
'Moje' meno je Max a manzel je Korejcan, tak 'jeho' meno je InGyu (ingju), znamena to 'sucitna/milosrdna hviezda' 🙂

mimi16
23. nov 2008

ahojte maminy, nasa princeznicka sa bude volat Zoja, keby to bol chlapcek, tak sme chceli Jakubka alebo Marka. 🙂

katty137
23. nov 2008

No, tak my máme Leonie a keby to bol chlapec, mal sa volať Florian alebo Alex... 😉

katka.m
26. dec 2008

katt137: ak by náš mladší bol dievčatko, mal sa volať Katarína Leonie, ale je Andrej a starší sa volá Peter 😀

suziad
26. dec 2008

my mame Leu a keby bol chlapec tak by bol asi Lukasko 😀

tatolu
26. dec 2008

Ahojte,
my áme Lukáša - zo slova Lucky - nech je šťastný,
potom je Tomáš, aby sa hodil k Lukášovi a Tatiana, aby bola na T ako jej dvojča a je to zložené meno z Tatinkova Jana. On totiž chce iba mená Jana, Ján, Michal Michaela, ale ja nesúhlasím. V našich rodinách je iž už až mooooc.

buksy
26. dec 2008

my mame petru... keby bol chlapec tak by to bol asi adamko

stvura
26. dec 2008

Mi mame Alexandra {bojovnik, vodca}, volame ho Alex, druheho hadam stihneme Jakubka {druhorodeny v preklade} alebo Zuzanku. Ta Alzbetka sa mi paci tiez...ale mena vyberam i podla nositelov a datumu narodenia, takze ktovie, zalezi kedy sa narodia.

dankadina
26. dec 2008

my mame kristinku keby bola chlapcek bola by jakubko

ada11
26. dec 2008

naše zlatíčka sa volajú Martinka a Anetka, chlapčenské meno sa mi páči Martin /ale manželovi nie/

ninka1234
26. dec 2008

moje deti sa volajú Tomáš, Jakub a Zoja 😉

suzette
26. dec 2008

Martin Bruno nevedeli sme sa dohodnut 😀

jankando
27. dec 2008

my sme trosku zahranicni,ale len z polovice...nase chlapciatko sa vola Sean Peter ale keby to bolo dievcatko, cos sme cele tehu nevedeli, co to bude, tak by bola Lauren, no teraz ma napada, ze ak by este niekedy bolo nahodou dievcatko, tak mne sa paci trosku nezvycajne meno Solei {znamena vo francuzstine SLnko} 😉 😎

digysa
27. dec 2008

Jack William & Gabriela Catharine

hviezda22
27. dec 2008

ja mam dvoch synov, Martin a Teodor-hovorime mu Teo, teraz čakam dvojičky, chlapček je isty a ja si stale lamem hlavu, ake mu dame meno, nič ma tak neoslovuje, manzelovy sa pači Leonard-Leo, aj mne trochu, ale ista si nie som, alebo mam este vybrate Lenny-to je nadherne, ale k priezvisku sa nam to asi nehodi, David, Richard, Markus a Maxim.....a to fakt neviem, ake im dam mena, ked budu dvaja chalani 😒
pre dievčatko mam istu Nataliu, keby boli dve tak Natalia a Wanda, no mozem zabudnut 😔
ake meno by sa vam hodilo k Natalke-vyzera to tak, ze by to mohlo byt dievčatko a ja strašne verim 😀 ????
niečo nie velmi otrepane, nie velmi slovenske, ale ani priliš nezname

simona55
27. dec 2008

ahojte. ja mam stiry deti, starsia je zdenka potom csaba apotom maria apotom davidko . ale priposlednom som strasne chcela aj robert alebo pavol viem su to uz starsie mena ale neviem nejako mato tahalo k timto menam. pre posledneho som mala divcenske meno simonka silvika alebo vivi ale sa nam chvala bohu narodi chlapec ,a zvitazil manzel ako to byva zvicajne unas posledne slovo ma muz. 😀

sinuhe
27. dec 2008

My mame Klárku 🙂

betina1984
27. dec 2008

My máme Tamaru. Strašne sa mi páči aj Timea, ale mám s tým menom sesternicu. Keby som mala chlapčeka, túžila som po Adamovi, ale s manželom sme sa potom zhodli na Filipovi... Teraz by som ho už nedala... 🙂 .

3558
27. dec 2008

samuel

lulu723
28. dec 2008

ahoj ja mam Eriku 😉