Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

claudinka
27. sep 2008

ja mam Lubka 😉 a druhy bude Misko a dievcatko Claudinka 😀

ivet100
27. sep 2008

Ahojte,my mame Tobiasa

barny
27. sep 2008

a my mame Šimonka

carmenuca
27. sep 2008

my mame Carmen po krsnej, keby bol chlapec asi by bol Sebastian

ingra73
27. sep 2008

monkula : mne sa strasne paci meno Kiara-no manzel nie velmi suhlasi, lebo Kiara sa volala nasa sucka jazvecika, ked som otehotnela s malym, tak sme ju dali jednemu polovnikovi. No toto meno sa mi velmi prevelmi paci uz nioekolko rokov. Navyse v manzelovej rodine maju dve civavy a jednej z nich dali tiez meno Kiara, no mna to aj tak nejako velmi neodradza, ved aj kamoska ma dceru Sofiu, a hned oproti nej maju u susedov psa Sofiu 😀.......ale koli manzelovi som si teda nasla Na nete obdobu Kiary, cize Chiaru 🙂))) a mozno to bude chlapcek 🙂

monkula
27. sep 2008

ja mám Chiaru s Ch, nikdy ma ani nenapadlo ,dať jej tam K- Kiara..
Chiara je talianske meno, znamená svetlá, jasná, čiže obdoba našej Svetlany ,ten istý význam majú aj mená Klára a Lucia... 😉
ja som raz videla dogu, veľkú ako teľa a volala s Monika 😀

levik82
28. sep 2008

Ahojte, tiez nechapem preco davaju ludia zvieratam ludske mena 😒 My rozmyslame nad Maxom pre maleho, ale tiez sme uz poculi ze psikovia a skreckovia su Maxovia ☹ Ale myslim si ze ludia by si zvykli velmi rychlo ze nas maly je Max a nezamyslali by sa nad tym. To len teraz, kym tu este nie je 😉
A nad tou dogou Monikou som sa riadne pobavila, som sa tu rehotala ako diva 😀
A Chiara sa mi tiez velmi paci. Uz som to tu niekde aj pisala, dievcenskych mien je ovela viac peknych ako chlapcenskych...

ingra73
28. sep 2008

☹ ☹ ☹ ahojte, tak som vecer zase nahodila temu o menach pre nase babo-tentokrat mi manzel Kiaru i Chiaru zamietol.Definitivne 😒 !!! Tak ak by bolo dievcatko, asi bude Olívia. Do marca vsak casu vela.....snad sa este necha zlomit 😀

ingra73
28. sep 2008

Maxim, Maximilián 😵 😵 😵 tiez nádherné meno

lyongirl
28. sep 2008

ahojte, tak mne dens zrušil manžel meno Stela ☹ , aj keď doteraz tvrdil, že si zvykne a stále ma prehovára na Lujzu, to meno sme mali vybraté pri malom, ale mne sa už až tak moc nepozdáva dať ho svojmu dieťaťu, no a možno to bude chlapec Maxim, ale muž chce Dominika, tak sa nevieme dohodnúť... ☹ , ale našťastie máme ešte dosť času

niikolka
28. sep 2008

ahojte mi mame Sebastiana a Nikolku

diddi
28. sep 2008

my mame Miu a Ellu

millienka
28. sep 2008

Ahojte 🙂
Tak my mame Jakubka, asi dost bezne meno, lenze u nas to bolo tak, ze v 5 mesiaci nam doki povedal, ze to bude dievcatko 😀 a ja a manzel sme boli vyteseni a strasne sme sa na malu tesili no a manzel vymyslel meno Ella, co sa mi velmi zapacilo a hned som mu to odsuhlasila. Tiez som rozmyslala nad Natáliou, Noemi alebo Ninou. Ale v den narodenia nasho syna nam oznamili, ze je to chlapec. Bol to sok a nad chlapcenskym menom sme vobec neuvazovali. No potom sme sa museli rozhodnut a mali sme dilemu ci to bude Maroško alebo Jakubko, tak, ale manzelik chcel Jakubka a tak to aj ostalo 🙂 .
Ked budeme mat druhe babo tak bud Maroško 😀 alebo Ellka 😀 , ale to je este vo hviezdach 😉 .

zuka
28. sep 2008

ingra, lyongirl, moj syncek je Maxim 😉 a velmi sa k nemu to meno hodi. Pri narodeni vazil 4,2 kg a teraz vazi vyse 11 😀

ingra73
28. sep 2008

zuka: a vola sa Maxim, alebo Maximilian? pocuvaj a cim ho krmis, ze tak pekne vazi? moj vazil rocny cez 10kg 🙂

lenca13
28. sep 2008

Radka a Timea

michru
29. sep 2008

my máme Damiana

ingulka
30. sep 2008

my mame Martinku ;)

renika
30. sep 2008

my Maxima

zuka
30. sep 2008

ingra, maly je Maxim, takto sa nam to viac pacilo a lepsie sa to hodi k priezvisku 😉 Od narodenia je na UM, ale on bol cvalik uz v bruchu. Ked som bola v 21. tyzdni na 3D sono, tak Dr. aj sestricka nechapali, ake ma svaly 😀 A celkovo mu chuti, ale tucny nie je. Jednoducho Maxim 😀
renika, ako pozeram, nase dietky sa volaju rovnako. Ako ho oslovujete? My napr. Maxik, Maximo, Maxo, Maxicek, samozrejme Maximko, Maxi...

renika
30. sep 2008

zuka, krásne meno ste vybrali 😎 😵 Voláme ho Maximko, Max alebo obyčajne Maxim. Moja mama mu povie aj Maximiatko alebo Maximečko 😀

lilianak
30. sep 2008

Pridavam sa k Vam 🙂 My mame Maxima a Leona

halaska22
30. sep 2008

nas syn je Dixon Justin...tradicia z ockovej strany mat 2 mena a prve sa dava po otcovi a druhe je to cim ho bucu volat takze Justinko

bubula64
30. sep 2008

my mame Terezku a druhe bude Risko,Amalka,alebo Barborka 🙂

renika
1. okt 2008

lilianak, ty si môj človek!! My sme dlllllllllllllho váhali medzi Leonardom a Maximom. A ty ich máš oboch 🙂 Krásne mená. Ešte som sa nestretla s nikým, komu by sa obe páčili. Ty si prvá. Gratulujem ti ku vkusu 😀

michru
2. okt 2008

náš pokladík sa volá Damian 🙂

babulik22
2. okt 2008

dlho sme sa rozhodovali medzi menami Nina,Lea,Kristínka.nakoniec sme sa rozhodli pre Kristínku 🙂

juliajanakova
2. okt 2008

Naše dievčatko sa volá Zoja, to meno som mala vybraté ešte z gymnaziálnych čias, čo je cca 10 rokov dozadu, ak by to bol chlapec bol by Jakub alebo Samko

silvia.s
2. okt 2008

moja dcera sa vola Dominika .druhy syn sa vola Sebastian a tretí syn sa vola Samuel

emfi
2. okt 2008

Ahojte. Svn sa volá Filip a naša malá je Ema