Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

biba12
5. dec 2007

Ja som si precitala, ze v roku 2006 bolo na Slovensku z chlapcen. mien nsjviac davane Samuel, Martin, Tomas, Adam. Z dievcenskych vedie Viktoria, Natalia, Kristina. Takze tieto mena by som uz nedala, lebo nechcem, aby krpec prisiel do skolky a boli tam 4 Adamovia, 3 Viktorky....

zuzkafuny
5. dec 2007

Mne sa najviac páčia slovenské mená a naj naj naj mená mojich detičiek,,, 😉

ada77
5. dec 2007

Keď som čakala malého, veľmi sa mi páčil Matej, no zrazu sa začali rodiť iba Matejovia. Tak som si vymyslela meno Ondrej a malého voláme Ondrík, Ondrejko. Aj podľa mňa sú nakrajšie slovenské mená a tiež, aby meno aspoň trošku pasovalo s priezviskom. Som učiteľka a ani si neviete predstaviť, aké mená s priezviskami som už počula a videla. Podľa mňa sa nehodí k typicky slovenskému priezvisku americké prip. "inozahraničké" meno.

Ale to je iba môj názor a dúfam, že sa to nikoho nedotklo, pretože to by som
nebola rada. ☹

No, to som dobre skomolila, čo??? 😀

ella1
5. dec 2007

to máš pravdu.smiešne by vyzeralo napr. lucas slaninka 😀
ale aj na to si zvykneme 😉
no ale niektoré naše mená tiež nemusím.aj zuzka je pekné,ale som chcela také,kde sa nedá tak škaredo povedať, napr. kata,zuza,mara 😝
aj ked.....veronika-verona 😠

ada77
5. dec 2007

ella1, ja som tiež chcela meno, ktoré sa nedá povedať škaredo, ale deti si aj tak niečo vymyslia 😠
ale ten lucas slaninka je dobrý 😀 😀 😀
ja zase poznám: Nicolas ...
I keď to meno o sebe nie je zlé, ale s tým slovenským priezviskom... 😖

monikazv
7. dec 2007

ja mam dcéru Dajanku a syna Damiána..takže také neklasické mená sme my dali ale mne sa velmi páčili

vlastulka
7. dec 2007

viktorka

janka07
7. dec 2007

my mame Tobiasa

mounty
19. dec 2007

Nikodem (s dlhym e) 😉

shela
19. dec 2007

My mame Nathalie Boander- plus moje priezvisko. Bolo velmi tazke vybrat jej meno kedze otecko je sved. Tak sme vybrali take aby aj svedi aj slovaci ho vedeli vyslovovat. A ked bude v buducnosti chlapcek tak bude mat meno Nicholas..a janka07...mozno si ani nevedela ale Tobias je tu vo Svedsku velmi popularne meno..poznam kopec svedov co maju take meno alebpo este Andreas

tomik5
19. dec 2007

Tomáš

digysa
19. dec 2007

Jack & Sarah

digysa
19. dec 2007

To s tymi menami je veru sranda...jedna ceska byvala v usa a priezvisko mala Zelinkova a synovi dala meno Kevin Zelinka..... 😀
NO BOHOVSKE.......To uz radsej Janko Zelinka, alebo Jakub alebo akekolvek normalne meno....naco vymyslala s americkym menom????

Ja to mam naopak....nemozem dat detom typicke slovenske mena, tiez by to vypadalo smiesne k ich anglickemu priezvisku.
Aj ked BIBLICKE mena su univerzalne a vsade zname.

cerinka
21. dec 2007

mne sa pacia mena: Sebastian, Tobias, Alexandra

mata78
21. dec 2007

my máme krisínku. a ak sa nám pošťastí dalšie dieťatko,tak ak to bude dievčatko bola by karolinka alebo denisa a syn by bol nathan - to som slubila našmu tatinkovi. 😀 😵

gabika11
21. dec 2007

Tak ja uvazujem pre dievcatko dat meno. Kristinka, Sona a pre chlapceka: Samuel, Alex.

monitaa
21. dec 2007

My mame doma Sebastianka 😉

julia225
22. dec 2007

mame Desiree Julia(dezirí dzúlia) a planujeme Destinee(destní) a chlapec Denzel(denzl) 🙂 priezvisko Wassell 🙂 (uosl)

maca793
22. dec 2007

Karolínka
Simonka
Martinka

mojkita
23. dec 2007

ja mam dcerku Martinku a ked sme nevedeli co to este bude tak pre chlapca sme mali meno Samuel David alebo Alex a pre dievcatko Martinka alebo Emma

arabeska
23. dec 2007

mojkita,ty ams 3 dcerky s menom martinka?si sa asi pomlila v pase 😉

elize
27. dec 2007

My sme chceli dat meno kratke, tak máme MAXa (nie Maximiliána, len Maxa). Ale aj tak ho volam Macinko a tatinko sa na to hneva 😅

renika
27. dec 2007

náš sa volá Maxim

mipako
28. dec 2007

my mame mirka 🙂

meganik
28. dec 2007

máme Natálku 🙂

alififi
28. dec 2007

ja mam meno vybrane 16 rokov : Xénia 😉

molnitko
29. dec 2007

veľmi sa mi páčila Viktória a preto sa moja prvá dcéra volá Viktória ( narodila sa v r. 1999) a je ich plno. A v dedine má štyry menovkyne ( majú aj rovnaké priezvisko). Preto som pri tomto dieťati vybrala menej zvyčajné meno.
Náš malý poklad sa volá Kvetoslava.

veronikapeto
29. dec 2007

ja ked som dala meno Janko 🙂) tak lekar povedal aj sestricky jeeeeej to sme tu uz davno nemali 🙂)))
inak mne to znie take smiesne ked dieta ma slovenske priezvisko a americke meno 🙂

jajinka2906
29. dec 2007

Nas certik je Sebastian Frantisek

veronikapeto
29. dec 2007

jajinka2906
to su pekne mena 🙂 mala som na mysli americke ktore sa inac pisu aj vyslovuju 🙂