Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

vesi
4. aug 2007

ahojte, my máme dve baby - Nikola a Alexandra

jelenka
6. aug 2007

Sestra dala TIMOTEJ.
Ma niekto take meno?

fugynka
6. aug 2007

ahojte....my mame Sabinku /ta tu este asi nebola alebo ano?/

lunika
8. aug 2007

moj synček sa volá Ivanko

aktak
autor
8. aug 2007

ale vas je, som zvedava ako dlho mi bude trvat doplnit vsetko, skusim dnes alebo zajtra 😉

briluxina
8. aug 2007

Eduard

siena
8. aug 2007

tak my cakame Stellu 🙂 az sa nevieme dockat

siena
8. aug 2007

teraz som si precitala trochu diskusiu. melory, preco nechces, aby niekto daval mena stela a hugo. ja mam napriklad stellu vybratu uz peknych par rokov a vobec mi nevadi,ak ich bude viac 😉 tak krasne meno netreba schovavat

lucka.m
22. aug 2007

my mame Alicu 🙂

mimoza
22. aug 2007

a nas syncek sa vola jakubko

murano
22. aug 2007

a maš drobček je šimon

eli77
22. aug 2007

ahojky...tak my mame Tibora, Mareka a dcerka sa vola Mia 🙂

latita
22. aug 2007

ahojte, my mame huga
ale neviete si predstavit ake mame peklo v rodine kvoli tomuto menu, samozrejme sa to nikomu nepaci, dokonca ani mladym,
kazdy znamy, ktory ma stretne a spyta sa na meno, tak na mna vyvali oci ako keby som spadla z visne, neviem preco maju take predsudky, asi chcu aby sa vsetci volali samkovia a adamkovia atd.
ja som chcela maxima a mangel huga , ja som ustupila , nabuduce to neurobim 😉

eli77
22. aug 2007

latita....preco, mne sa nahodou Hugo paci🙂 ale tie vyvalene oci doverne poznam...stare babky zacnu premyslat co je to za meno ze Mia...Maria? 😀

julova
22. aug 2007

no ja od mojich vybratych mien neustupim, nech si kazdy hoci aj tuka na celo 😀...ak to bude dievcatko, bude Tereza Katarina a chlapcek Martin Goran...a nech si vravi kto chce co chce...hadam nie su take "ujete", ze by sa nasim detom v starsom veku ich mena nepacili 🙂

latita
22. aug 2007

julova, ved to, kazdy den pocuvam, ako ma bude maly nenavidiet , ked sa mu budu v skolke deti posmievat kvoli menu a pod. keci,
dokonca mu moja teta zacala hovorit samko {co je jeho krstne meno} ☹

dannynka
22. aug 2007

julova nahodou celkom pekne mena.... 🙂 🙂 🙂 🙂
latita-hugo mi pride normalne meno.... 😉 😉 😉 aj ja som cela ine meno nez manzel,ja som cela Lauru a manzel Gabiku,tiez som ustupila ja no nabuduce to tiez nespravim a bude po mojom.... 😠 😠 😠

angelos
22. aug 2007

My mame Hannah,uz niekolko rokov dozadu sa mi pacilo meno Hana a ked k tomu prislo,tak sme Hanu trosku "zmedzinarodnili".Inak aj dalsie mena,ktore mam v zalohe pre dalsie deticky su zidovske.No co uz.

julova
22. aug 2007

jaaaj tie predsudky z dob daaavno minulych 😠..deti sa vedia posmievat kvoli hocicomu..ci je to meno, alebo nieco ine..ale tym si hadam prejde kazdy...viem ze to musi byt peklo, ale aj tak ste vybrali pekne meno 😉

evinah
22. aug 2007

My mame Magdalenku 😅

julova
22. aug 2007

dannynka - dakujem 😉...no Tereza je u mna jasna, odkedy viem ako sa robia deti 😀...s tym sa manzel proste musel zmierit 😀...a Katarina je po mojej nebohej babicke 😔 ...a Martin Goran...hm viem ze je to ujete a na 31-rocnu zenu by som mohla mat "rozum" ale roky rokuuce som ovplyvnena "kultom" Depeche Mode a skvelym hudobnikom Martinom Gorem 😀, ktory sa o.i. narodil v ten den ako ja (len iny rok)...asi to mam v karme 😀...tak preto...ale hodi sa nam to aj k priezvisku...nuz a manzela som ako spravna levica bojovnicka presvedcila 😀

dannynka
22. aug 2007

julova-no aj ja mam svokru katarinu 🙂 🙂 🙂 🙂
aj ja som cela tiez dat Lauru po mojej hrdinke zo serialu SAND TROPEZ ktory chodil davnejsie na markize.....a moc sa mi tam ta hlavna hrdinka pacila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aj ja som levica. 😎 😎 😎 😎 a kedy si narodena???staci den a mesiac.... 😀 😀 😀

latita
22. aug 2007

julova, to mash este dobru skupinu hlavne v pohode mena david, martin tusim aj adam, ja mam oblubenu U2 a nas by sa musel volat Bono 😀

latita
22. aug 2007

to by z rodiny uz neprezil nikto 😀 😀 😀

dannynka
22. aug 2007

latita no to si na tom aj tak lepsie ako my....moj manzel len dance pocuva tak to by potom tie mena vyzerali.......tiesto,atd..... 😒 😒 😒

julova
22. aug 2007

danny - no kedze uz som napisala kolko mam rokov, nebude problem ani ten rok 😀 23.7.1976...cize som na "cele stada" levov 😀 😉

latita 😀...U2 je moja druha srdcovka 😀...a Bono? naaahodou... 😀...mohli by byt radi, ze sa nevola maly The Edge 😉 😀 ...veru David, Andy, Martin a "byvaly" Alan 😉...ale tak Mart je Mart a este ten datum...nebolo o com 😀

latita
22. aug 2007

to my sme aspon havinka pomenovali Igy pop 😉

julova
22. aug 2007

Latita 😉...super hudobny vkus 😉...

dannynka
22. aug 2007

julova ja par dni a aj rokov po tebe 31,07,1984 🙂 🙂 🙂

julova
22. aug 2007

mojej svagrinky syn je 31/7...ale 1991 😉