Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

michaela00
12. nov 2008

Ahojte, syn sa vola Haytham. kedze to v slovencine znie ako 'hej tam' tak pouzivame na slovensku nickname TAMI 🙂Celej rodine sa to nepaci 😠 ale ako je povedane je to moj syn a dam mu meno ake sa mne paci. Rodicia nam taktiez dali mena ake sa im pacili.

roberta...29
15. nov 2008

ahojte ja by som xcela poradit s menom pre dceru..ked to bude chlapec tak mam dve mena Rocco..inspirovala som sa madonnou xixi...alebo Leon ale dievca netusim len viem ze nieco originalne... 😀

elizabeth453
15. nov 2008

roberta...ja som dlho bola zblaznema do mena MERCEDES...ale kazdy sa mi smial, ze to rovno moze byt aj opel alebo skoda 😀
a chlapcenske sa mi strasne pacilo PETER JAMES..P.J../hlavne ta skratka/ 😎

lyongirl
15. nov 2008

Ja chcem hrozne Stelu, ale bude to chlapec a to je problém aké meno dať.... ☹

martija
15. nov 2008

ja som dneska citala casak a tam bolo dievcatko a volalo sa Noara,celkom originalne......

roberta...29
15. nov 2008

elizabeth vies ze aj mojej mame sa paci mercedes ze si uplne predstavuje uz taku vecsiu peknu dlhovlasu-ciernovlasu slecnu..tiez sa mi to lubi ale to asi nedam s tych dovodov co si aj ty vravela ale diki za radu...

roberta...29
15. nov 2008

martija...ta Noara je pekne mne sa pacia aj take arabske mena ako Nahla, Lina...alebo Nylla ale paci sa mi aj Ruby a Roven len neviem ci to uz neni moc americke...

martija
15. nov 2008

roberta,ono je to s tymi menami straaaasne individualne,najlepsie je riadit sa sama sebou,lebo kazde meno ma nieco za sebou,stela je svetozname pivo, meno pekne,ale vzdy sa najde nieco.Ja osobne poznam jednu staru pani mercedes,neprijemna starsia pani a este k tomu aj lesbicka - no a uz mam odpor k tomu menu.Ale samozrejme je to iba chvalabohu moj nazor,a najde sa niekdo komu sa to meno velmi paci,takze vdaka tomu je tu roznorodost a nevolame sa vsetci rovnako......ja som chcela strasne alexa,ale moj muz poznal elektrikara alexa a meno nechel ani za svet,lebo si ho spajal s touto osobou a nakoniec sme dali meno leny,aj ked ja som nesuhlasila na zaciatku....ale zvykame si

llaayllaa
15. nov 2008

presne tak,viete ako sa povie sto ludí,sto chutí,bez urážky,ale ja by som meno Mercedes nedala 😝 😀,asi preto,lebo poznám jednu takú Mercedes a........no zbohom.A tiež si myslím,že niekedy chceme byt až velmi originálne a vymýšlame všelijaké možné mená a pritom ved aj tie naše slovenské sú niektoré pekné.Ja som z výberom mena,teda hlavne dievčenského mala tiež problém,ale na koniec zvítazila Tamarka.Pre chalana sa mi páči najviac Marko,ale aj Jakub,David,Patrik,Kristián,tak dúfam,že o pár ročkov to bude chlaček,nech to máme do páru 😀

roberta...29
15. nov 2008

martija...ja viem ze je to strasne individualne ved aj ja mam co robit s mojim menom ale aj tak by som za nic na svete nedala dietatu obycajne opocuvane slovenske meno 😉 len sa bojim aby sa mu nesmiali a to s menom mercedes urcite budu...ja skor rozmyslam nad tou Roven pacilo by sa mi keby aj moja dcera mala meno zacinajuce sa na r aby sa hodilo k mojmu.. 🙂 ale teraz vazne rozmyslam aj nad tou Noarou je to fakt pekne....
ale ved lenny je kraaasne a urcite je ich na svete menej ako alexov tych je v skôlke plno... 😀

lienka55
15. nov 2008

Nas syn sa vola DAVID.

martija
15. nov 2008

roberta,ved mas krasne meno,mne sa velmi paci.A tiez som za trosku menej osuchane mena,to bol aj dovod,preco sme vybrali prave toto meno.Ja by som tiez nedala slovenske osuchane meno,aj ked pravdupovediac velmi sa mi paci,ked sa niekdo najde a aj tak da meno napriklad katka,alebo anicka,jozko,...som rada....
co sa mi uz paci menej su ninky a emky,s tymi sa vrece roztrhlo,to skor uz mi vadi.......
mojho oca napriklad velmi mrzi,ze vnukovia nie su po nom,je to stara skola a dedenie mien z generaciu na generaciu je akysi dokaz,ze si otca vazis,ale mirko - nuz nepaci sa mi to!!!
napriklad mam aj kamosku a ona chcela dat dcerke meno ariel,pododtykam,ze zijem v spanielsku,ale prisiel henkel a meno vyfukol,takze si to rozmyslela,aby sa dietatku nesmiali,aj ked vskutku pekne meno,a nakoniec sa rozhodla pre ariu - tiez pekne.mne sa zda,ze pre dievcatko je to lahsie - Leony, Emily, a moj favorit Alexia.mozno sa nam raz zadari aj dievcatko,tak snad potom,ak sa snimi dovtedy tiez vrece neroztrhne....
citala som aj rady na nete,kde boli mena,a jedna z nich znela,nech sa nedame ovplyvnit okolim,tak ti drzim palce,nech vyberies krasne meno,ktore sa bude pacit tebe a muzikovi.....

roberta...29
15. nov 2008

martija..dakujem. Inak pozeram ze mame skoro rovnaky nazor mne sa tiez nepaci ak je nejake meno prave moderne a teraz kazda mamicka dava prave toto meno, potom to vyzera tak ze v skolke je kazde druhe dievcatko Vaneska alebo Sara, a kazdy druhy chlapcek Samko 🙂 potom sa mi uz tie mena nepacia aj ked su mozno sami o sebe pekne..
jeej a ty zijes v spanielsku...fuu tak to ti zavidim 😉 mimochodom nevies nejaku stranku so spanielskymi menami ci take nieco neexistuje? 😎 mne sa zas prave zda ze vybrat meno pre dievcatko je tazsie ako pre chlapca aspon pre mna... neviem ale kazdopadne dakujem za rady a aj ja ti zelam nech sa ti raz narodi vysnivana Alexia....

martija
15. nov 2008

tak tak roberta,pekne mena a tym,ze su strasne frekventovane,tak stracaju na "hodnote".s tymi spanielskymi menami neviem,skus hodit do google - nombres....a veru teraz je tu krasne,pozeram na more,slniecko pripeka, no nadhera,ale veru uz mame po "ptakach" stahujeme sa na sk ☹ ,ale zase mame tam rodinu,nuz nemozeme mat vsetko....

a inak len tak pre srandu,mala som knizku s menami a tam boli spomenute aj arabske mena a jedno bolo - Naser 😀

elizabeth453
15. nov 2008

... 🙂 to mercedes bolo len chvilkove...
ale vydimk, ze sa vam vsetkym paci 😀
nakoniec som zostala pri SCARLETT a nelutujem,,,aspon sa tak nevola kazde jedno babatko...
a este sa mi pacilo RUT, SOPHIA, a GINGER

roberta...29
15. nov 2008

martija...jaj tak to sem ani nechodte lebo tu je taka zima dala by som vsetko za jeden den na plazi v teple 😎 ale zas predsa doma je len doma 🙂 ..dakujem skusim to hodit do googlu ale to meno Naser asi nepouzijem.. este raz diki...papa

zuzula25
15. nov 2008

ahojte, nam sa pacia slovenske mena a pre maleho manzel vybral Matej, ja som s vyberom spokojna, tie zahranicne mi pridu take extra, ludia to potom radi komolia,a tie zbytocne otazky okolo toho...ale to je len moj nazor, sto ludi sto nazorov.....

ludka77
16. nov 2008

tak my bude mať Ľudmilku alebo Petríka. Nieje nič krajšie ako slovenská klasika 🙂 teda podľa mňa. Maminka to dieťatko bude asi oslovovať najviac tak každá by mala dať meno aké sa jej páči. A na ostatných kašlať. tisíc ľudí tisíc chutí

sjuzocka
16. nov 2008

my mame Matiasa 😵

supis
17. nov 2008

my mame alexandru a sáru 😀

bodka13
17. nov 2008

my máme chalanov Martin a David,keby bolo dievčatko bola by Ninka

marija
17. nov 2008

Ahojte kocky, my mame Melaniu, ak by som mala esye jednu dceru tak by bola asi Melisa a chlapcek Maxim alebo Noel 😉

tomzuzka
17. nov 2008

Ahojte, náš pokladík sa volá Šimonko. Zvažovali sme ešte Lukáška a trošku Timoteja. Ináč mne sa páči aj Jakubko a Jožinko. Som zástanca slovenských mien. A dievčenské? 🙂 vedeli sme že budeme mať chlapca, ale v rezerve sme mali Lucku alebo Júliu.

janka_pn
18. nov 2008

a ja mam stellinku 😵 keby som mala chlapca, bol by to oliver 🙂

stelinka
19. nov 2008

Ahojte. My máme synčeka TOBIASA, keby bolo dievčatko bola by TAMARKA 🙂

repka7
19. nov 2008

Ahojte mi máme Natálku,a ak budeme mat ešte chlapčeka tak sa mi páči Marek alebo Roman.

jarula25
20. nov 2008

ahojte tak my mame Miška a keby bol niekedy ešte jeden chlapec tak urcite Riško 🙂 🙂 a die 😀 vca??tak to veru neviem preto by som radsej brala chlapca....

zuzana1710
21. nov 2008

moja dcerka sa vola Zaira Tatianka.meno Zaira sa mi zapacilo na prve pocutie...pre chlapca som mala pripravene Ruben Luis. 😉

ness
21. nov 2008

hmm, Zaira, to sa aj mne paci, ked sme vyberali mena, chcela som Zairu pre dievcatko, ale muz o tom nechcel ani pocut, nakoniec mame chlapceka Alexa. 🙂

norik1
21. nov 2008

Filipko 😵 😵 pre dievcatko bolo pripravene Vivien 😵