Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

maria200981
7. jan 2012

Ja mam Bibianku🙂

vivusika
7. jan 2012

Tamara a Šimon 🙂

zuzkalenka
7. jan 2012

Lenka 🙂

petkave
7. jan 2012

Synček je Vincent Leon. Prvé meno je po otcovi, druhé sme dali, aby sme ho od otecka odlíšili, keď raz bude chodiť pošta a tak...

anait
8. jan 2012

Tímea a Jakub, v rodine máme ešte Sára, Yasmína, Leon, Viktor, Boris, Dávid

minewka
8. jan 2012

prvá dcérka je Alica...ak bude raz druhé dievčatko - bude to Zita (90%), Zina alebo Zoja...ak bude chlapec, bude asi Viliam..

kinka555
8. jan 2012

@melisska242 ved aj vy ste vybrali pekne meno 😀 Melisiek je malo a neda sa im povedat skaredo, to bolo pre nas dôlezite...

siss_sz
8. jan 2012

ja mam Danielika 🙂

alzbet124
8. jan 2012

Malého máme po tatkovi Oskar a malinká je Michaela 😉

kikusik88
8. jan 2012

moji surodenci... Anička, Lukáš, Bohumila, Rebeka, Linda , Diana a Marianna...sestra ma Moniku, druha ma Marek a Adam ja chcem po mne Kristínku, Luciu, Jasmínsku, Dávidko je pekne Filipko, Lukáško mm je Jarko a neviem každý den iné 😉

zuzikabb
8. jan 2012

syn Andrejko 🙂

babulka123
8. jan 2012

my mame Ninku , ak by bol chlapec bol by Lukáš, dievceske sa mi paci este Adelka, Anetka, Anicka, ale nepreslo mi to doma / ja som anka 5 v poradi} tak som si aspon presadila ninku

lucia20
8. jan 2012

my mame lucku, katarinku a tatianku. a ja by som dalsiu brala natašu alebo šimona, ale to mi u muza neprejde. 😖

dani84
8. jan 2012

my sme dali nasej dcere meno Celine Marie, keby bol chlapec tak by bol Jannick Julian 😵

martaniana
8. jan 2012

náš malý sa volá Šimon a druhé ak bude dievčatko tak bude Terezka 😎

petkave
10. jan 2012

@kinka555 Dá sa im povedať škaredo... Mám kamarátku. Dcérka má 8 rokov, volá sa Melisa a občas jej niekto povie Mela... To podľa mňa nie je pekné. A ani podľa jej mamy 😵

kinka555
11. jan 2012

@petkave tak na kazde meno sa da nieco povedat a deti su vynaliezave takze vzdy sa nieco najde. Beriem to skôr ako zavist a zakeractvo. My nasu volame Mely, Melka, Meliska, Melinka, Elis...

nika1987
11. jan 2012

simon

veronika1112
12. jan 2012

my máme Tiborka 🙂

klodi
12. jan 2012

@lyongirl
a so zápisom mena nebude problém? v kalendári je iba maximilián

alenka600
12. jan 2012

Julia Aurelia

lyongirl
12. jan 2012

@klodi neviem, na ktorý príspevok presne "narážaš", asi som ho písala dávno a nechce sa mi dozadu listovať, ale asi tam bolo o mene Maxim a s tým problém pri zápise určite nie je. Kopa mien nie je v našich kalendároch, ale v iných áno a toto je u nás už dosť bežné meno 🙂

klodi
12. jan 2012

@lyongirl ano na maxima som myslela, aj mne sa veľmi páči a ked bude chlapec, tak ho dostane 🙂 ja len preto že som niekde čítala, že treba nejaké potvrdenia o existencii,...

lyongirl
12. jan 2012

@klodi no ak si všimneš v mojom profile, tak ja som Maxima nakoniec nedala, silno som o tom uvažovala, bolo to jedno z naj mien a nakoniec aj tak nevyhralo 🙂
Potvrdenie o existencii mena treba myslím len v prípade, že prídeš fakt s nejaký menom, čo tu o ňom ešte nepočuli, ale teraz si vedia na matrike vyhľadať veľa mien aj cez net a už sa určite stretli aj s menami o akých sme mi ani nepočuli 😀. Meno Maxim je už u nás dosť bežné, takže sa vôbec nemusíš báť, že budeš musieť niečo zdokladovať, tu na koníku je X mamín, čo má dieťa s takým menom 🙂 a ak by ti to náhodou nedalo, tak skús zbehnúť na matriku a tam sa opýtaj, určite ti v pohode odpovedia 🙂

tic_tac22
12. jan 2012

mi sa volame dorotka

klodi
12. jan 2012

@lyongirl nakoniec vyhral Dominik 🙂 všimla som si potom. Dakujem za radu

lyongirl
12. jan 2012

@klodi vyhrali mená po tatinovi a mamine, akurát Alexa sme si dali také vysnívané meno, potom sme mali dilemu už s každým, tak sme začali dávať po rodičoch 😀 a nie je zač, rado sa stalo 🙂

diniro
12. jan 2012

Christian, Nikolas, Maxim. . . .moji zbojnici 😉

dibisd
12. jan 2012

Daniel

haslerka31
13. jan 2012

Alexej