Ako sa volá vaše bábätko?

aktak
14. máj 2007

Napiste ako sa vola vase babetko /pripadne ako sa bude volat/ a uvidime ktore mena su teraz najpopularnejsie, pripadne kto je s jeho menom jediny 😉
potom to dame dokopy a mozno nam vyjde najoblubenejsie meno roku 2006 😀

pjosa
2. okt 2008

ja mam neterku Elu, potom u znamych, co maju do roka babatko: Ema, Karin, Laura, Sabinka, Filip, Oliver, Teo, Šimon, Zuzka, Adam, Martin,

Mne sa velmi pacia:
- dievčence: Ema, Nela,Sofia, Lucia, Dominika, Bianka, Lea
- chlapci: Patrik, Lukáš, Oliver, Adam

lilianak
2. okt 2008

renika - tak vdaka. Mas pravdu, je to taka neobvykla kombinacia 😀 , vela ludi sa pozastavuje nad tym. Aj ja som rada,ze sa pacia obe mena tebe 🙂 . Inak mam v zalohe este jedno chlapcenske,ak by sme sa naaahodou rozhodli pre dalsie dieta a to je tiez tak strelene, ako tieto dve. No neprezradim, aby som nic nezakrikla 😉

martina.d.
2. okt 2008

dcérka Dominika, synček Libor. Chcela som Samuel Libor, ale nakoniec sme od toho upustili.

bambulka026
2. okt 2008

My mame Martinka, a dievcatko ak bude... Lucia 🙂

lyongirl
2. okt 2008

čaute baby, tak ako si ste sa tu rozbehli s menom Maxim, mám pocit, že nebudem váhať a ak to bude chlap, tak to meno dáme, chcela som ho už pri prvom.... 😉 a teraz sa pre chlapčenské nevieme rozhodnúť a ak bude Maxim, tak sa to asi hodí k Alexovi a obidve moje deťúrence budú mať v mene X.
Jedna baba tu na MK už je, čo má deti Alexa a Maxima, tak sa k nej možno pridáme 😉

millienka
3. okt 2008

Baby a chcem sa opytat, kedy oslavuje meniny meno Sofia?? Pretoze to meno sa mi dost paci a ked budeme mat v blizkej buducnosti babo a bude to dievcatko mozno by sme dali aj Sofinku, ale stale sme pri Ellke 🙂 .

diddi
3. okt 2008

ella ma meniny 18.8....sofinka netusim, ale pozri si cez google kalendare zahranicne..mozno cez name day

millienka
3. okt 2008

diddi, aha dakujem, Ella ma meniny 18.8? jeej to som nevedela, ja som si myslela ze 24.5, pretoze vtedy ma meniny, ale Ela s jednym L 😉

pjosa
3. okt 2008

Ela ma 24.5.

diddi
3. okt 2008

Ela s jednym L ma 24.5. ale Ella ma 18.8.

diddi
3. okt 2008

Sophia ma 20.9.

millienka
3. okt 2008

Ahaa, no ja som nasla, ze Sofia ma meniny aj 15.5, cize spolu so Žofiou, ale taktiez na mynameday.com sa pisalo, ze Sofia ma meniny 20.9 😀 , takze si budem musiet vybrat 😀

pjosa
3. okt 2008

Sofia, Žofka: Žen. m. gréckeho pôvodu s významom múdrosť, vzdelanie. Ako krstné meno, najskôr sa rozšírilo vo východnom krídle Slovanov, medzi pravoslávnymi a to z dôvodu, že sa tak nazývala svojho času najveľkolepešia katedrála na svete, Hagia Sophia, v Carihrade. V stredoveku sa meno Sofia dostáva aj na západ a aj dosiaľ je pomerne frekventované.
Slovenské podoby sú: Žofia, Žofka

pjosa
3. okt 2008

15.5. ma meniny sofia, kedy ma aj zofia

diddi
3. okt 2008

nase sa narodili 22.5. tak som Elle nechcela spravit, ze o dva dni bude mat aj meniny 😒

lienka1
3. okt 2008

My budeme mať Šimona alebo Simona, ešte sa nevieme rozhodnúť, či s ˇalebo nie 😉

slaviq81
3. okt 2008

Moja krasavica sa vola Lara, meniny ma 14. novembra. Chlapec by sa volal pravdepodobne Eric. 😉

millienka
3. okt 2008

diddi, tak to mi je jasne, ze si nechcela, aby mala o dva dni meninky. Aj tak si myslim, ze meno Ella s dvoma L je krajsie a tvoja druha princezna Mia ma kedy meninky? 🙂

lienka- moj osobny nazor je, ze krajsie je Šimonko, ale to uz necham na tebe a manzelovi 😉

mirka8429
3. okt 2008

ahojte ja mam Samuela.. 🙂

lola11
3. okt 2008

my mame Kristiana, meninky ma tento mesiac 19steho

dasaoh
3. okt 2008

ahojky, ja mam Paulu. dlho som hladala tzv. neopotrebovane meno. este pred 6-7 rokmi som bola presvedcena ze budem mat Emmu a Jakuba. no pred rokom ked sa Pauluška narodila to boli najpouzivanejsie mena. No to im nezobralo na krase. iba som si nevedela predstavit ze na ihrisku raz skriknem Emma/Kubko a otoci sa za mnou 50 deti 🙂

jitulkabj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dicinka1
4. okt 2008

dievcatko SARAH-SÁRA,a ak chlapcek tak bude sa volat TOBIAS ..bez makcena 😉

diddi
4. okt 2008

Millienka, 8.9. ma nasa Miuska meniny

oliolijanko
4. okt 2008

moj syn sa vola Cedric, zaujimalo by ma, ci sa tu najde niekto s rovnakym menom.
keby to bola dcera, tak sa vola Emilia

mamcaaa
4. okt 2008

ahojky, my mame Ninku, a pokial viem tak u nas v meste dievcatok s takymto menom vela nie je....

lyongirl
5. okt 2008

mamcaaa, asi ťa nepoteším, u nás je Ninka na každom kroku....

adoracion
29. okt 2008

Moja ma meno HANI.

aktak
autor
29. okt 2008

nam pribudla Adelka 😵

nechce niekto zaktualizovat pocty? ja fakt nestiham 😅