Ako sa vyrovnať s novým vzťahom expriateľa?

adka111
28. máj 2008

Mám taký menší problémik môj bývalý priateľ si našiel novú... a ja sa s tým nejako neviem vyrovnať.... čo mám robiť... ☹ 😒 😒 😒 prosííím poraďte...

mirka414
28. máj 2008

jednoducho zabudnut skus byt co najviac s priatelmi v kolektive,to pomaha...

alififi
28. máj 2008

najdi si aj ty noveho priatela

mirip
28. máj 2008

ak ťa ten tovoj opustil kvoli inej, je to aj pre teba znamenie ťa nevážil a nestál za to, snaž sa na neho zabudnúť, aj ked je to určite ťažké, ale bud rada že to urobil teraz a nie potom keby ste sa vzali, myslím že na teba niekde čaká a po svete behá ten pravý a možno sa ani nenazdáš a stretnete sa 😉

dadus
28. máj 2008

klin sa klinom vybija 😉

karolinkafe
28. máj 2008

Treba zit pre buducnost a nie pre minulost 😉 Zi svoj zivot, najdi si aj ty niekoho a nechaj byvaleho nech si zije ten svoj.

nitka
28. máj 2008

Hm Kaji keby sa to dalo 😉

karolinkafe
28. máj 2008

Ta co tebe sa nedari ? 😅

karolinkafe
28. máj 2008

Jasne, ze chapem ak sa vztah skoncil tym, ze jeden je stale zalubeny a dufa "navrat" tak je to tazke a je to zdlhave vyrovnat sa s tym. Ale treba mysliet pozitivne 😎 mozno tento "tazky" koniec bol na nieco dobry a otvoril nove prilezitosti 😅

nitka
28. máj 2008

jj kaji suhlas 😀 😉

xena22
28. máj 2008

Rob to na co sa citis,ked zuris,tak zur,ked mas chut plakat,tak plac,niekto skratka potrebuje len viac casu,to ze by si vhupsla do dalsieho vztahu by mohlo vyjst,ale skor nie ako ano...podla mna,az ked sa dokazes preniest cez rozchod je cas hladat ineho...
Ale neprehanaj to s tymi slzami a nervakmi 😉 ,radsej sa bav,nieco pekne si kup,uzivaj si zivot,rob veci ,na ktore si doteraz nemala cas...cas vylieci vsetky rany a to nie je len klise...

julia225
28. máj 2008

no prve tyzdne, mesiace ked ho vidis s inou.... hmmm to asi este boli co?
najlepsie sa vyhybat miestam, kde by si ho mohla stretnut...aj ked viem, ze podla seba, by som tie miesta vyhladavala... 🙄