Ako sa zbaviť mačacieho smradu z domu?

mata2
13. máj 2008

ahojte,
poradte mi prosim vas 😒
nechala som na chvilu otvorene vchodove dvere,(mame rod.dom),a kocurovi sa podarilo vklznut dnu.Nemyslim,ze sa tu vycikal,skor si "oznackoval" uzemie nejakym hnusnym sekretom a neskutocne to tu smrdi.V kuse vetram,ale nepomaha to.Umyla som savom vsetku podlahy,kde mame dlazbu,ale obavam sa ze epicentrum toho smradu je v detskej izbe,a tam mam koberec.Neviete ci to vyprcha same alebo musim vypratat nabytok 😲 ,a vytepovat ho?Nemate s tym niekto skusenost? 🙄

emjee
4. sep 2008

ano 😀 zatial sme ho sice nenastriekali, lebo nebolo kedy 😀 ale pomohol, aj ked stoji na policke a caka na pouzitie 😀 proste macky asi citia nieco vo vzduchu 😀 😀 😀

ramzesa
8. sep 2008

pokial si dobre pamatam,tak macky nemaju radi citron, takze treba skusit ofrkat miesto kam nechceme aby chodili citronom... niekde to bolo spomenute pri kvetoch,aby nechodili spinit do kvetinacov... Ale ak je raz macka v byte,tak ju je stale citit,tak isto psa a hociake ine zviera... 😖

nanyka
8. sep 2008

emjee 😀 😀 asi maju siesty zmysel

nanyka
8. sep 2008

ramzesa, no náš domček je ešte len rozostavaný, tak snáď kým sa dokončí to vypáchne..plánujem mať 2-3 psov, ale vnútri teda nebude ani jeden 😉 budú mať bejvák na dvore 😀

reniqe
31. jan 2010

Ahojte mam problem so zapchom siri sa z okna bývam na dedine,v rodinnom dome bývame v suterene mame pivnicne okna a dnes rano som sa doslova prebudila na smrat kyselý nikdy pred tým som tam smrad necitila macky som nikdy nemala ,ale chodievaju k nam nejake ale nestarame sa o ne no sem tam sa im nieco hodi ale nie tu pri nasom okne ,ja neviem ci su to tie macky ale muž vravi ze ano, no musim to najst poumývat a nastriekat ako ste pisali niecim no ale vazne strasne 😝

babula90
31. jan 2010

my máme tiež tento problém, bývame v RD a poslednú dobu nám každý deň čúra mačka alebo kocúr od susedov presne pred dvere, smrad cítiť až dovnútra a je mi z neho na vracanie, ten sprej kde dostať? pomáha?

tehula
7. sep 2011

ahojte. Mne sa svina kocur vystal do kozennej kabely. Existuje este nadej, ze ta taska prestane pachnut, akoby v nej skapalo 10opic? Uz som ju 2x prala, hoci sa pise, ze sa nesmie koza prat.....taska to prezila, no zial, zapach sa siri aj nadalej. Co mam robit? Myslite, ze ked ju zavrem na 2roky do pivnice, ze to raz vyprcha ten smrad? Prisamvacku tomu kocurovi asi sama odrezem gule!!! pomoooc