Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako schudnúť

24. mar 2020

Dievčatá, ženy... Tá karanténa mi neprospieva, nejak som pribrala 😠 Meriam 176 CM a vážim 61 kg, teda v norme. Lenže v páse 73 CM a obvod bokov 100 !!! Ja neviem či mi narástol zadok, ešte 2 roky dozadu som toľko CM nemala. A to ani moc nejem. Nemáte nejaké tipy??

autor
24. mar 2020

Ešte dodám, že postavu mám štíhlu.

eva_eva
24. mar 2020

Skús cvičiť doma, nekupovať domov nezmysly ako sladkosti, čipsy a také veci. Nech ťa to nepokúša a jesť pravidelne. 🙂

888zuzana
24. mar 2020

Ja som si asi pred mesiacom urobila detox. Je to samozrejme zamerané na očistu organizmu a naštartovanie metabolizmu, ale vedľajším účinkom je aj zhodenie zopár kilogramov a tiež zmenšenie v obvodoch. Pre mńa to bolo zaujímavé hlavne preto, lebo mám problém zhodiť z obvodu brucha a pri tom sa mi podarilo zmenšiť obvod o 7cm. Zároveň sa mi zmenili chute, teraz jem viac zeleniny a nepotrebujem jesť k mäsu prílohu.

autor
24. mar 2020

@888zuzana Wau, to znie dobre a aký detox to bol? Čo si jedla, pila?

pralinka86
24. mar 2020

YouTube a zuzka light a seria bunny slope workout. Ideal na doma cvičenie, seria cviceni je to, su kratke, ale intenzívne, samozrejme náročnosť pomaly ide hore.
A s tou stravou, jesť treba, pravidelne, striedmo, no pestro

888zuzana
24. mar 2020

Je to produktová súprava . Prvé dva dni neješ len užívať tie produkty aby telo dostalo dosť vitamínov, vlákniny, živín aby mu nič nechýbalo pre správne fungovanie a od 3. -9. dňa už ješ aj obed. popri tom su povolené určité druhy ovocia a zeleniny, ale ja som nemala potrebu nakoľko som mala záujem čo najviac cm zhodiť. Napíš mi správu. Poradím ti podrobnejšie.

andyja15
24. mar 2020

@888zuzana dobrý deň, tiež by som vás rada poprosila o viac info o tomto.O aké produkty ide.Tiez nám ťuk hlavne okolo pupka,som rok a pol po pôrode a rada by som to trochu do leta zmenila.Vemi pekne ďakujem.

tyaja5
25. mar 2020

@888zuzana myslis, ze toto telu ako takemu prospieva? podla mna na kazdeho plati nieco ine, ale detox ten vraj pre telo moc vhodny nie je aspon teda doktori to neodporucaju, lebo som to riesila priamo aj s dr aj s vyzivovym poradcom

kittykat22
25. mar 2020

@888zuzana tak detox neexistuje - je to dokazane, a ty predavas produkty a slubujes zazraky . Ze ti zo seba nie je blbo.

kittykat22
25. mar 2020

Schudnes par cm do mesiaca - uplne bez problemov. Na youtube je fitness blender - napis abs alebo butt workout a mas. Kazdy den 20 min a do leta ani nevies ze si nejake centrimetre dala. A uplne zdarma.

888zuzana
25. mar 2020

Ja nič nesľubujem, a ani nič nepredávam, len posúvam informáciu o tom aký účinok mal na moje telo detox. Ja som sa cítila dobre, a bola som veľmi rada, že mi to pomohlo zmenšiť obvod v páse. Kto má s tým tiež problém vie o čom hovorím. Mňa do toho tiež nikto nenútil ani ja to nerobím. Ja som sa pre toto rozhodla na základe skúseností mojich kamošiek, a neoľutovala som to. Každý sa rozhoduje sám. Detox je veľmi prospešný pre naše telo, neodporúča sa v tehotenstve ani pri tráviacich problémoch, pri cukrovke a pod. Ja ale hovorím o detoxe s ktorým mám ja skúsenosti, neviem aké iné formy detoxu ešte sú.

stanulienkat
25. mar 2020

@888zuzana tebe to ocividne pomaha na vsetko. V inej diskusii ti to pomohlo na chrbticu. Magicke😂

888zuzana
26. mar 2020

Čítaj poriadne, čo mi pomohlo na chrbticu. Ja mám ale pocit, že ty si asi zakomplexovaná osoba, ktorá len vyrývaj a spochybňuje čo sa ti práve nehodí. Ja som rada, že mám produkty ktorými si viem riešiť prevenciu, menšie aj väčšie zdravotné problémy v rámci celej rodiny hlavne na prírodnej báze . Ty keď chceš chod do lekárne a kupuj tam.... Nemám potrebu sa tu s tebou vybavovať. Týmto končím túto debatu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli