Ako si môžem vytvoriť vlastný blog?

kattom
4. jan 2008

ahojte,

velmi by ma zaujimalo, ake tazke je vytvorit si vlastny blog. A kolko casu potom zaberie take "updatovanie" - fotiek a textov a pod.? je mozne blog aj zaheslovat a umoznit pristup iba tomu, komu chcem? viete mi niekto poradit?

lenka78
5. jan 2008

Ahojte,aj mna by to zaujimalo.Chcela by som si nieco podobne vytvorit kvoli znamym,aby som im nemusela stale posielat fotky. 😉

mmem
5. jan 2008

kattom: v digiscrape maju baby vlastne blogy ,skus sa spytat tam ,je ich tam kopec 😉

bubaczik
6. jan 2008

staci klik na www.blogger.com

kattom
autor
6. jan 2008

ahojte - dakujem za linky - digiscrap temu si pozeram pravidelne a aj citam, a kedze je tam dost stran - tak som preto zalozila novu temu ohladom blogov, lebo viem, ze vela kociek, co nerobia scrapy, by si rado robilo blog tiez. a listovat 191 stran znova a citat - to je tak na dva tyzdne..

bubaczik - dik za link - o tom viem. len by som fakt potrebovala vediet, kolko casu mi zaberie vytvorit si zaklad blogu - hlavne by som tak chcela davat fotky tak ako lenka78 a scrapy (a freebies, co sa mi kopia v pocitaci), sem-tam nejaky text..
takze prosim vie mi niekto odpovedat na moje otazky?

kattom
autor
6. jan 2008

ahojte - dakujem za linky - digiscrap temu si pozeram pravidelne a aj citam, a kedze je tam dost stran - tak som preto zalozila novu temu ohladom blogov, lebo viem, ze vela kociek, co nerobia scrapy, by si rado robilo blog tiez. a listovat 191 stran znova a citat - to je tak na dva tyzdne..

bubaczik - dik za link - o tom viem. len by som fakt potrebovala vediet, kolko casu mi zaberie vytvorit si zaklad blogu - hlavne by som tak chcela davat fotky tak ako lenka78 a scrapy (a freebies, co sa mi kopia v pocitaci), sem-tam nejaky text..
takze prosim vie mi niekto pomoct?

rabiva
6. jan 2008

kattom, po registracii na blogger.com si zvolis ako sa bude tvoj blog volat, vies si vybrat vlastnu sablonu, je to tam vsetko pekne roztriedene.
Pridavanie prispevkov nie je az take zlozite, ak si PC zdatna (co si, ak robis digi 😉 ) jednoducho tam pridavas text, k nemu hravo supnes fotku, ked chces dat nejaky odkaz na inu stranku das to cez html kod, s tym sa mozno trosku treba pohrat, ale nie je tak tazke. Vies si urobit vlastne zlozky, pridavat freebies, po stranach pridat blinkies, odkazy na ine blogy a rozne somarinky 🙂
Vyskusaj a posli link 😎

kattom
autor
7. jan 2008

rabiva - dakujem za odpoved 🙂 - budem musiet niekedy cez vikend povolat babky a dedkov k malemu, aby ho postrazili a pustim sa do toho. potom hodim link do digiscrap temy

evercila
8. jan 2008

ahojte!odpovie mi niekto? ☹
skusala som si utvorit blog /na bloggeri/ ,chcela som ho povolit len "vybranym " osobam /rodina, etc./, ale neslo mi to...teda tych ludi oznacenych mam, ale to heslo im nefunguje....
dik.

mari.m
11. jan 2008

zalozenie blogu na blogger.com je bezplatne???
nikde sa to tam nepise..

kattom
autor
11. jan 2008

mari.m - je to bezplatne 😉 - inak by si tam nikto blog nerobil (to by sa ti potom oplatilo zainvestovat do vlastnej web stranky - zaregistrovat si ju)

tina_
18. jan 2008

blogger veľmi odporúčam je to super, tiež sa dá navoliť, kto bude môcť čítať príspevky - ale myslím, že si musí - keď dostane ten link na mail od teba, si musí utvoriť konto (teda e-mail) na gmailli a potom by to malo ísť ok.
pridávanie príspevkov a fotiek je jednoduché a teraz sa už dá meniť aj vzhľad stránky, zboku si človek môže pridať webstránky a všelijaké "rotujúce 3d bábätká" vo flashi alebo jave...

sammy19
17. jún 2010

ahojte, aj ja blogujem na blogger.com. Ale som si k tomu kupila vlastnu domenu, teda mam vlastny nazov toho blogu a tym padom je to vlastne cele moje🙂
Pridavanie prispevkov a obrazkov je uplne jednoduche, mozes si vybrat rôzne sablony blogu, da sa tam fakt vselico robit. Bavi ma to velmi a stiham aj pri dvoch detoch pridavat nove clanky pravidelne. Niekedy si vopred napisem vo Worde a len prekopirujem, alebo pisem aj priamo v tom blogu.

Vrelo odporucam, je to super!

bashiblog
26. mar 2013

pridavam sa k blogerkam, od marca 🙂 http://lifeparade-by-bashi.blogspot.sk/

tiwunka
11. máj 2013

prosím može mi niekto pomocť? ako si vytvorím vlastné zložky v blogu neviem na to dojsť 🙂

mephisto
9. okt 2013

Začal som budovat stranku, kde si ktokolvek moze zalozit blog. Ale potreboval by som dobrovolnikov, ktori by zacali blogy vytvarat, aby som mohol doladit jednotlive moduly. Nahlady, zoznamy, kategorie.... Jednotlive blogy sa daju zaheslovat, urcit kto ich moze vidiet, naplnit fotkami, odkazmi na videa, nastavit si vlastne meta tagy a kluce pre vyhladavace... Potreboval by som prispievatelov... http://www.mephisto.sordogok.eu
Este nemam zaregistrovany nazov priamo na blog, pretoze sa mi este nepodarilo dobry nazov vymysliet. Nejake napady...?

melonicek
23. dec 2013

Ja si chcem spravit vlastni blog ale neviem ako na to chcela som tam pisat o tom co sa deje v mojom okoli ako sa cigani nieco naucili alebo odisli moste mi pomoct ? A tak ze bi ste mi mohli napisat ako ta taki blog

melonicek
30. dec 2013

Ja si chcem spravit vlastni blog ale neviem ako na to chcela som tam pisat o tom co sa deje v mojom okoli ako sa cigani nieco naucili alebo odisli moste mi pomoct ? A tak ze bi ste mi mohli napisat ako ta taki blog

brigitka1122
20. jan 2014

@kattom zaregistruj sa na blogger.com 🙂

mineo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mineo
4. júl 2014

Na webe na ktorý som nechal odkaz je možné bezplatne zverejnovať svoje články, nahrávať fotky je tiež možné, ale to je spoplatnené: 3€ na mesiac, ale sú v tom aj iné služby

ivanaku
4. júl 2014

1. zaregistrovat na blogger.com alebo wordpress.com
2. Skusat a testovat, casom sa naucis.. Ono je to len o pisani textov a pridavani obrazkov.

//neviem ako to maju tieto blogger s heslami, ale wordpress ma urcite nejaku moznost zverejnit "clanok" iba po zadani hesla. Ale na fotky su asi lepsie weby ako filckr.com a podobne.

mineo
4. júl 2014

áno vo wordpresse sa to dá zaheslovať a nastaviť prístupy, ale len ako admin, v prípade otázok rád poradím, ako na to. taktiež s určitým pluginom je možné vytvárať skupiny, je to možné aj pre bežných užívateľov. každý užívateľ má možnosť nastaviť prístup, len tým priateľom, ktorých si určí, prakticky je adminom tej skupiny. V skupine je možné diskutovať, ale dá sa nastaviť aj forum medzi dotyčnými, kde je možné vkladať aj obrázky. funguje to na spomínanej stránke: http://predajsvojpribeh.sk

pipilady
22. júl 2014

@brigitka1122
@mineo
ahojte, vedeli by ste mi poradiť so stránkou blogger? Keď si dám vytvoriť nový blog, a kliknem na "vytvor blog", tak mi vypíše: "Stránka ktorú ste vyžiadali nie je platná." .... už dva dni sa s tým neviem pohnúť, proste nejde vytvoriť nový blog 😖

gabrielavioletta2289
3. okt 2014

Ahojte ja som violetta a natacame videa s mojov kamoškov gabrielov ale taraz tu neni lebo ja som teraz doma a ona tiež mi vlastne natačame iba vonku videa takže ak nas chcete poznat tak to budeme vo videoch rozpravat 🙂

gabrielavioletta2289
3. okt 2014

toto je gabriela a ja a gabriela z nasimi fanušikmy a ja z našimy fanusikmi.

dorka165
27. mar 2015

kdo má rád divoke kone serial 😅

adeli79
28. júl 2015

skusim moju podotazku sem, mozno mi niekto poradi - zienky, ktore uz mate svoj blog napr. bnna vlastnej domene, akym sposobom riesite jeho navstevnost? predpokladam, ze ho pisete,a by ho ini citali, niektorym mozno aj zaraba, ale ako k nemu dostat cielovu skupinu? davate linky na FB? inak?