Ako si vyrobiť tortu z roliek toaletného papiera?

maruskab
26. mar 2009

ahoj 🙂
vie mi niekto poradit, kde by som nasla foto pripadne navod na vyrobu torty z roliek toaletneho papiera?
neviem, ci uz je na mna neskora hodina ci co, ale nic som nevygooglila 😅
vdaka!

zuzidr
27. mar 2009

v prvom rade si človek musí zvážiť komu chce takúto tortu venovať,je fakt že je to sranda,ale pre niekoho to byť nemusí....mne niekto keby takú podaroval,tak sa zasmejem a berem to v poho 🙂)))))))))aj ja poznám vela mojich priateľov ktorím by som to mohla dať,ale aj takých ktorích by si o mne pomysleli svoje 😀 😀 😀 😀

samozrejme že bráchovi k 30tke sa ujde tiež podobná 😀 😀 😀 😀 😀

slnieckova
27. mar 2009

kili 😎

anaxamon
27. mar 2009

ze moja svadobna wc torta? 😀 😀 😀

hej bolo to z recesie, bol to jeden zo sposobov ako venovat peniaze inak ako v obalke... 😀

maruskab
autor
29. mar 2009

ahoj zienky, tak vam velmi pekne dakujem - za linku aj za postrehy 😀 niektore ma fakt pobavili 🙂
tortu sme robili kamaratke pri prilezitosti kolaudacie jej noveho bytu. Nakolko o nas casto vravi, ze sme "naturalisti" ;), povedali sme si, ze ucinime zadost nasej povesti a donesieme nieco netradicne. Najskor sa nam sice nepozdavalo, ze to bude darcek spotrebneho charakteru 😝 , nakoniec sme si vsak povedali, ze nanho asi nezabudne. skoda len, ze sa nam nepodarilo zohnat celofan :(, zabalili sme ju do prikryvacej folie. jedna vsrtva bola velmi tenka, museli sme dat 2, cim tortu nebolo prilis dobre vidno, ale nam sa to aj tak celkom pozdavalo ;)
foto je tu: http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=476528
kamaratka sa potesila, ani nas neposlala tam, kam slnko nesvieti 😵

anaxamon
29. mar 2009

markuska, celofan kupis v kazdom kvetinarstve, skoda ze cez foliu nie je nic vidiet☹ ale hlavne ze sa kamoska potesila 😎

nobody
29. mar 2009

bych udělal z torty toal. papier