Ako si založiť súkromnú škôlku alebo niečo podobné?

budulinok
30. aug 2009

Už dlo premýšľam na tým že by som chcela niečo také urobiť ale neviem ako na to a potrbujem nielen rady od A po Z ale aj nakopnuť, lebo to v našom meste nielen potrebujeme ale to tu ani nemáme. 😉 Tak ak niektorá mi vie s tým pomôcť, poradiť alebo mi odporúčať kontakt na človeka kt. má s tým skúsenosti budem velice rada. Ďíííííííík 😀

cylka
3. feb 2013

Aj ja blahozelam, je to aj moj sen- premyslam nad tym, odkedy som na metrskej. V mojom okoli je ich málo a je tam "tlačenica".
Este raz, klobuk dole a pekná stránka 🙂 😉

korynkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sslnieckoo
4. apr 2013

@baklik
ahoj, chcela by som sa opytat, ci sa ti podarilo nieco urobit s planom na sukromne detske opatrovatelske centrum, pripadne ci si sa dostala k info ako s tym celym aspon zacat a k ostatnym veciam na ktore si sa pytala. rozmyslam nad niecim takym, mam priestory, ale neviem ako na to. poradis? vopred dakujem krasne 🙂

danielos
21. máj 2013

Ponukam priestor a spoluučasť na zriadenie detskeho centra- škôlky, samostatny objekt v parkovom prostredi v Nitre. Objekt je 150m2 zastavanej plochy 60m2 kryta terasa podkrovne priestory. Priprava na vydajnu stravy. Uzavretý dvor cca 400m2 s možnostou vybudovania detskeho ihriska a pod.. Objekt je 3km od centra pod sidliskom Klokočina.
s.r.o založená.
kontakt : baso1@basosport.sk
0905613236

marian86
8. júl 2013

@geegee tiež gratulujem, priatel sniva a vymišla otvorit jasličku, kedže ti v blizkosti kde byvame nemame....možeš mi prosim ta v IP napisat ako ste začali, a čo všetko bolo treba vybavit..? dakujem

michaelasno
28. júl 2013

Odstupim zabehnutu skolku v Šali, musime stahovat, ak by mal niekto zaujem o odkupenie, pripadne odkupenie zariadenia, prosim napiste mi...sme aj na faceboooku pod menom sovicka intelligent playschool..

verkom
17. okt 2013

@geegee prosím ťa, poradila by si aj mne, ja si chcem takéto centrum tiež otvoriť. V Štúrove, aspoň o tom uvažujem. A keďže ty si zbehlá a podarilo sa ti to, najlepšie pre mňa bude priamo sa spýtať niekoho kto to už má za sebou.... Ako si začala, čo ťa neminulo a čakalo??? Ak by si mala čas bola by som veľmi rada keď mi napíšeš 🙂 Ďakujem

mamatree
20. nov 2013

ahojte, ak potrebujete pomoct, napiste spravu, mam s tym skusenosti.

rodinnevikendy2
29. dec 2013

hladam osobu, ktora ma zaujem si zalozit detske centrum alebo skolocku v BA Dubravke.
K dispozicii je rodinny dom s ihriskom a bazenom, v suterene prevadzka baby plavania, plavanie aj pre ine deti mozne.
kto ma zaujem o prenajom priestorov, dve poschodia, ozvite sa mi na sukromnu postu, dakujem
🙂

sonicka85
20. mar 2014

Ahojky mam sukromnu skolku a teraz chcem jasle rada poradim

moss
1. apr 2014

este funfuje tato diskusia? prijala by som akukolvek radu ohladom otvorenia detskeho opatrovatelskeho centra/sukromnej skolky, vopred dakujem ak sa tu najde ochotna osobka, ktora poradi pre dobro veci a nasich deti...🙂

michaelas11
7. apr 2014

Dobrý deň,
nájde sa tu niekto, kto si už založil súkromné jasle a funguje to? Informácie by mi veľmi pomohli a určite by som sa patrične odvďačila 🙂

michaelas11
7. apr 2014

moss zistila si už nejaké informácie?

mykaellle
13. apr 2014

baby, aj ja sa pridám, po materskej rozmýšľam založiť súkromnú škôlku, alebo detské jasle, zamerané na vzťahovú výchovu a kontaktné rodičovstvo. Bolo by to v NR, budem rada, ak nám poradíte. Nejaké financie by sa na realizáciu našli. Ďakujem 🙂

marijka1104
14. apr 2014

Dobrý den, neviete mi niektorá poradit lacnu firmu, ktorá predáva interierove ihriska?...A aj s moznostou zlozit si svoju zostavu podla vybratych casti?...dakujem..

moss
2. máj 2014

@michaelas11 ahoj, nie, nic konkretne som nenasla, ani nikkoho ochotneho poradit, tie holky, co tu ponukali moznost poradit, sa ani neozvali, ked som ich osobne oslovila...takze nic...:( a ty? a kde planujes zalozit?

suz2
12. máj 2014

@sonicka85 ahoj, mohla by som sa Ťa opýtať, čo všetko treba vybaviť pred založením škôlky? aspon zhruba ako to funguje? Ďakujem krásne za každú radu 🙂

zdenach99
16. máj 2014

ahojte....aj ja by som sa rada opytala, co vsetko je potrebne pre zalozenie sukromnej MS....momentalne som na MD, ale uz sa mi to krati, a tak som uvazovala o niecom takom...najde sa tu nejaka dobra dusicka, co poradi?...Dakujem...

lelask
27. máj 2014

Ahojte, tak po 4 mesiacoch vybavovania, odstranovania nedostatkov sa nam to podarilo . Uz sme len krocik od otvorenia!

Tie co mate uz otvorene zariadenia, prosim co pouzivate na dokumentaciu " vsetkeho" .... Hlavne co sa tyka stravy, sanitacie.... Dokumentaciu ohladom deti ovladam. Dakujem.

lelask
27. máj 2014

@zdenach99 je toho vela co potrebujes!
Vhodne priestory s dostatkom zachodov ( pre deti, personal, pre toho kto vydava stravu )a umyvadiel - v kuchynke dvojdrez a mycka, odeleny priestor kuchyne a jedalne. Vsetky miestnosti sa musia odvetravat ( aj nutene sa pocita). Oploteny dvor s preliezkami atd. Samostatny vchod do budovy ( najlepsie), dostatok parkovacich miest. Najlepsie bude ak si vyhliadnes priestory a pojdes s nejakym nakresom na hygienu a opytas sa co ti tam treba. Ohladom parkovacich miest na mestsky urad, pripadne na stavebny urad ak budova alebo teda miestnosti neboli schvalene ako skolka. Ak chces skolku a chces si dat ziadost o zaradenie do siete , chod sa najprv opytat, ci ti take nieco mesto vobec schvali .... A potom pebne nervy, sikovneho chlapa, co vsetko porobi a primerane financie 🙂. Premysli si aj zamer svojej skolky. Vela stastia 🙂

lelask
27. máj 2014

@sonicka85 vid moj prispevok vyssie

andynika
24. jún 2014

@rodinnevikendy2 ahoj ja by som mala

marina31
2. okt 2014
zuzkulinka
5. okt 2014

Vie mi niekto poradiť na otvorenie súkromnej škôlky čo všetko tam potrebujem. Ďakujem

zena1
27. nov 2014

@zuzkulinka Tak ale toto je stará tema, ešte tu niekto diskutuje? Rada by som aj ja pridala nejake info, aj sa nieco dozvedela ...ešte niekto uvažuje o otvorení MŠ prosím??

tinuliq
1. dec 2014

Ahojte baby, ja tiež plánujem založiť škôlku, len ja mám problém s priestorom. Je možný dlhodobý prenájom budov? máte s tým niekto skúsenosť ?

04062005
9. dec 2014

Ahojte som tu upne nova, chcela by som sa spytat ..chcete si zakladat skolku,a mozete mi povedat ,ze kde ??? ja uvazujem o odstupeni skolky, ktoru iba kratkodobo vlastnim...proste nestiham veci a pracu,ktoru som mala aj pred tym...a dve veci sa naraz sa asi nedaju robit...mala som upne inu predstavu...
Deticiek tam od januara bude 8 + 2 dieti chodi 2-3 krat do tyzdna ..od marca by mali nastupit este 2 deticky...ak by ste sa chceli nieco opytat ...nech sa paci ...

klojak
10. dec 2014

@04062005 Ahojky, napises mi blizsie info do spravy? odkail si prosim
Dakujem,

janocka84
8. jan 2015

@04062005 odkial si?