Ako si zmeniť fotku, údaje v profile?

katika1
28. nov 2006

ahojko, chcem sa opýtať, ako sa dá zmeniť fotka, alebo údaje v profile.. Ďakujem.

simka9122008
9. máj 2008

Ahoj Emje tak už sa mi to konečne podarilo som na seba taká hrdá prišla som na to sama dovtedy som nad tým sedela kým som na to neprišla no vieš nedalo mi to veď ani spať by som nemohla ale dík aj tak. 😀

emjee
9. máj 2008

tak prezrad v com bol problem, nech sa nemusia ostatne, ktorym to nejde, trapit 😉

simka9122008
10. máj 2008

Emje ak si klikneš na fotku s pravým tlačidlom myši klikneš a dáš si úpravy ja som to mala v skicári no a potom si klikneš hore na obrázok a potom si dáš roztiahnuť a skosiť tam si nastavíš % na 40% a dáš o.k.potom ideš na súbor a tam si dáš uložiť ako keď sa ti objaví tabuľka kde si to dávaš ukladať tak predtým keď to uložíš nastavíš si dole uložiť vo formáte a tam si zvolíš formát fotky JPEG alebo JPG to je to isté no a na koniec to všetko dáš uložiť to je všetko.

emjee
10. máj 2008

to som vedela aj pred tym 😀
len si tvrdila, ze ju mas vo formate jpeg a mensiu ako 700kB - vtedy by to malo ulozit bez problemov
no ale asi tomu treba takto pomoct, ked sa obrazok s nami nebavi 😀

simka9122008
10. máj 2008

Tak to hej neviem prečo mi to vtedy nechcelo zobrať a potom nakoniec áno no ale hlavná vec že sa to podarilo nie. 😉