Ako si zmeniť fotku, údaje v profile?

katika1
28. nov 2006

ahojko, chcem sa opýtať, ako sa dá zmeniť fotka, alebo údaje v profile.. Ďakujem.

davidko
28. nov 2006

chod do nastavení to je hore ako je koník 😉

petruska77
28. nov 2006

klikni si uplne hore na nastavenia a tam si mozes doplnit profil a tiez vymazat fotku a nahradit ju inou 😉

viamka
28. nov 2006

rada od poc. dinosaura: hore uple v rvom riadku su nadstavenia , tam si kliknes a kurzorom kliknes na tu kolonku, co chces prepisat. s fotkou neporadim, ale budem smirovat a dozviem sa aj ja. drzim palce.

emjee
28. nov 2006

zmena fotky:
takisto v nastaveniach, pod profilom, v kolonke tvoja fotografia kliknes na vyhladat a najdes si cestu k fotke ktoru chces pridat - musi byt vo formate jpg a mensia ako 700kb - potom uz len zadas ulozit fotografiu a pockas kym sa fotka natiahne na server - mala by sa ti zobrazit potom hned vedla 😉

viamka
28. nov 2006

emjee, mam otazku. pozri hore na prispevky ja ked som pisala ten svoj bol tam len katika1. stava sa mi to casto. je navine nas superrychly internet, alebo ja?

emjee
28. nov 2006

ak mas na mysli taky "superrychly internet" ako mam aj ja - tak ten je na vine 😀 aj mne sa stava, ze kym pridam svoj prispevok nabehne do temy aj x dalsich - niekto je halt vzdy rychlejsi 😀

katika1
autor
29. nov 2006

Ďakujeeeeeeeeeeeem.. 😀

mimamijami
28. mar 2008

Mozete mi poradit??? Ja nemam hore pri konikovi ziadne nastavenia (mozno som ich omylom niekam odpasla...) Ako si zmenit udaje? 😒

ikke
28. mar 2008

co mas vlavo od tlacidla "interna posta"?

mimamijami
28. mar 2008

ikke, ja mam hore len konika (pod nim nazov ModryKonik.sk a vpravo na modrom riadku Domov, Forum, Bazar, Fotoalbumy. Pod tym mam uz iba to, kde som (cize fourm a temu, ci fotoalbumy a nejaky vyber albumov) a nad tym mam len udaje internetu, hladanie cez ICQ, a antivirus norton. Ja tam mam pravdepodobne vypnuty nejaky riadok. Hmmmm, co teraz???

ikke
28. mar 2008

a akym sposobom sa prihlasujes na tieto stranky???
presne v tom riadku, ako mas Login (Prihlasenie), mas po prihlaseni aj napis Uzivatelka mimamijami, Nastavenia, Interna posta...

mimamijami
28. mar 2008

Prihlasujem sa, noooooooo, kliknem na fotoalbumy, tam na moje albumy a vtedy sa prihlasim, asi zaujimavy sposob, vsak... Ja neviem, co s tym mam 😠 ....

mimamijami
28. mar 2008

Pripadne som prihlasena uz pri vstupe... Alebo este sa da tak, ze ked som v dakej diskusii, tak dam prihlas sa a pridaj odpoved... 😉

melory
28. mar 2008

mima to sa stava, ked mas temu z vyhladavaca, alebo ked mas otvoreneho dva krat konika

mimamijami
28. mar 2008

melory, to ma az tak netrapi, ved uz sa nejako prihlasim, pripadne som prihlasena... Mna skor trapi, ze sa mi stratil ten riadok, o ktorom pisala ikke: presne v tom riadku, ako mas Login (Prihlasenie), mas po prihlaseni aj napis Uzivatelka mimamijami, Nastavenia, Interna posta... Ja tam tento riadok vobec nemam a neviem si teraz zmenit udaje ci fotku... 😒

ikke
28. mar 2008

cize sa nevies dostat ani do internej posty...? som ti nieco napisala, takze to asi budem musiet napisat sem...
ak chces teraz nieco menit, skus https://www.modrykonik.sk/settings.php ked si prihlasena
a uz som pisala bobovi 😉

kili
28. mar 2008

mima, MM povedal, že máš možno vypnuté reklamy a program to nesprávne označil ako reklamu, máš skúsiť iný prehliadač.

mimamijami
29. mar 2008

Uz to tam mam, dakujem za rady... 😀

goja
10. apr 2008

ahojte - neviem, ci to sem patri, ale neviete mi poradit? Vcera som mala vo vizitke 2d a tam ze syn ma rok a 1 mesiac (spravny udaj) a potom "syn ma 3 roky" ale ja mam len 1d a to druhe tam byt nemalo. Chcela som to opravit, ale ked som klikla na nastavenia tak tam bolo iba to jedno dieta so spravnym datumom. Nechala som to teda vecer tak a dnes rano tam mam ze 1d a syn ma 3 roky... 😒 a uz sa to v nastaveniach dalo opravit, no
ale neviete ako sa mohol jeho datum narodenia "sam zmenit"???

A potom este - uz 3x sa mi stalo, ze pri prihlasovani mi vypisalo "uzivatelka s takym menom neexistuje" no a
potom ma prihlasi 😅 ...?

zuz11
11. apr 2008

goja, no netusim..... a neviem ani ako to overit ked uz to mas ok, ale preposlem to Bobovi 😉

goja
12. apr 2008

zuz11 dik 🙂

Chodim sem uz cca rok a tristvrte a toto bol jediny problem, inak som ziaden nemala 😀 ani s prispevkami, ani so spustenim konika, takze v poho 😉

savia
8. máj 2008

ahojte,prosím o radu,snažím sa dať si do pasu fotku, vyhľadám si ju, uložím, vypíše mi, že fotka je úspešne poslaná,aj sa mi na boku zobrazí a nič, v pase sa nezjaví.Pritom je menšia ako 700kb.Neviem ako na to, aby som ju tam dostala. 😒

simka9122008
9. máj 2008

ahojte neviete mi poradiť treba mi fotku JPG a ja mám JPEG prečo a ako to zmeniť? poradte prosím ☹

emjee
9. máj 2008

a nejde ti to nahrat? lebo to by malo byt to iste

simka9122008
9. máj 2008

nie vôbec to neberie

emjee
9. máj 2008

😠
a je mensia ako 700kB ?

simka9122008
9. máj 2008

hej

emjee
9. máj 2008

😠
tak skus si otvorit to foto v skicari (start - programy - prislusenstvo - skicar) a daj si ho este raz ulozit ako jpg
ak by to nepomohlo, tak uz jedine poslat bobovi na mail robert.veres@mojasvadba.sk nech ti ju nahra do pasu

to iste odporucam savii

simka9122008
9. máj 2008

tak to skúsim ale neskôr idem dať malej mliečko díky moc 😉

ikke
9. máj 2008

JPG a JPEG je to iste (vravi sef), takze ak ti nejde pridat fotka JPEG, problem je v niecom inom. simka, posli to bobovi mejlom a do predmetu spravy napis JPEG, aby to neprehliadol 😉