Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

vinka
22. mar 2009

Monika o blondínach to je pravda nie vtip.Viem mám sestru blondínu. 😀 😀 To je tiež stelesnená hlúpost. 😀

rejocka
22. mar 2009

tak teto rok to dobre vyšlo 😀 😀 😀

monika0123
22. mar 2009

tak to mate doma veselo 😀 😀 😀 tiez som dlhorocnymi skusenostami prisla na to ze je to hola pravda 😵

duskaf
22. mar 2009

Monika, si super, presne také niečo som potrebovala počuť, aby som sa vzchopila, zahnala chmáry a išla sa učiť na skúšku- ďakujem. 😀

monika0123
22. mar 2009

to hej.aspon bude predlzeny vikend 😎

lenny22
22. mar 2009

videl som len ten koniec. co sa stalo tomu chlapcovi?

lenny22
22. mar 2009

ja som si myslel, ze dnes pojde to o tej tehotnej. no zajtra si to kuknem v archive, lebo mam poobednu.

hasleerka
22. mar 2009

leny, zrazilo ho auto a zostal vkome

hiha
22. mar 2009

Ludia,tak ja som sa tak vyreeeeeeevala,vyborne obsadenie,vyborne spravene.Ja si take nieco,ani neviem predstavit,rozhodnut sa o smrti vlastneho dietata pre zivot dalsieho,i ked maly Janik bol preakticky mrtvy,tazke.

sonulik1
22. mar 2009

myslim ze nie je maminky ktora by si pri tom nepoplakala, tiez som hned potom isla pohladkat malu

egyptanka
22. mar 2009

fuj ja som nebola schopna placu, mne skor naskocila husia koza. Skvely serial, dobri herci, velmi citlivo vybrana hudba ...

habibi78
22. mar 2009

konečne kvalitný seriál ktorý má myšlienku a nie samé plytké sitcomy....
výborné spracovanie a úúúúúúúúúúúžasná Zuzana Mauréry.......

jankando
23. mar 2009

Tak som si to pozrela i ja
husia koza .
plac na mna dolahol na konci.
krute, ale tak to byva
Chvalim tvorcov....konecne nieco ...
A ani si nechcem predstavit ze by som bola v takej situacii..

lante
23. mar 2009

Tak ja som to nakoniec nevidela. Teda videla som iba 5 min. niekde asi zo stredu, lebo sa akurát prišla žena domov a bola u nich jej naj kamoška a muž.....................a videla som upútavku ako malého zrazilo auto ☹

Mňa desí iba predstava, že je to vlastne natočené podľa skutočnej udalosti. Takže si tým naozaj niekto prešiel, no a žiaľ myslím, že takých rodín je viac.

Popravde netuším ako by som sa zachovala v danej situácií 😖 Viem, že ak by som ja ostala v kóme, resp. by mi mozog prehlásili za mŕty, tak chcem, aby moje orgány darovali.............ale nechať odpojiť vlastné dieťa, musí byť ťažké ☹ aj keď rozum vám hovorí, že sa už z mozgovej smrti nepreberie, srdce si to nechce pripustiť.

Ďalší diel bude asi o tej tehuľke s rakovinou.............a to by som už vážne chcela pozerať.

marse
23. mar 2009

ja som to pozerat nemohla, myslim si ze toho zleho a skaredeho je okolo nas dost a nemusim sa na to pozerat este aj v nedelu vecer ked sme ako rodinka spolu.
radsej si pozriem ten ,,lacny sitcom" ako mat potom hrozne sny a este horsie predstavy....u mna rozhodnie tento serial nie 🙂

penny
23. mar 2009

prave to kukam v archive. Hrozne. Ved to auto ani nezabrzdilo! Takyto hnusny vodči! ☹ A čo tten Tomáško? Tomu sa čo stalo?

bzuco
23. mar 2009

penny - on mal vrodenú srdcovú chybu a jediná záchrana bola transplantácia srdiečka

penny
23. mar 2009

a neviete kto hral tu jankovu mamicku?

tilly
23. mar 2009

aj ja som si porevala, strašné.... nabudúce si radšej pozriem fakt nejaký trápny sitcom...

ozaj a čo sa mu stalo? viem, že ho zrazilo auto, ale nepozerala som to od začiatku, ako sa to stalo? a aký starý bol ten chlapček?

katy2
23. mar 2009

penny, zuzana maurery

mamartinka
autor
23. mar 2009

Jankovu mamicku tiez neviem kto hral ale ona hra aj v panelaku.Ivankinu kolegynu v praci.

maminkatn
23. mar 2009

ahojky,,babulky,,,, 😉
presne som vedela,,ze sa tu na konovi,,,zalozi,,nova,,tema......ajo,,,vzdy,,ja som to videla,,,,az odtial,,,jak,,,,ten maly,,,bol,,,,v nemocnici,,,,,,,takze dik,,za info,,,ze ide,,dneska,,,repriza,,,,,,ale...aj ja som si,,porevala,,,statocne,,,boze,,,,my mozeme,,byt len radi,,ze mame zdrave decka,,,,a ze sa nam nestalo,,nic,,take,,,ako,tam,,,,clovek,,,vie,,ze sa take nieco,,moze szňtat ale az ked to vidi,,,,na zivo,,,tak,,,,,si,to uvedomi,,,,,autenticky,,pribeh,,,,a velmi silny,,,,,aj pre mna to bolo,,,silne kafe..... ☹ ☹
ale dobre urobene,,,,a skutocne,,,,, 😉

mikalove
23. mar 2009

aj ja som si poplakala,takéto ciťáky pre nás mamičky ☹ nevedela som,že u nas sa može dať niekto odpojiť z prístrojov,myslela som ,že je to zakázané

veronikahel
23. mar 2009

my sme tiež pustili slzy 😅

matullienka
23. mar 2009

tak baby bol to velmi silny pribeh neviem ci by som sa tak dokazala ja zachovat asi by som stale verila ze sa nieco stane a ze sa mi z tej komy preberie. aj som si pri tom konci riadne poplakala a aj priatelovi sa zaleskli slzy v ociach.

bianca
23. mar 2009

hojte.Ja som revala posl.5 minut inak neviem ci nemaju odborneho zdr.poradcu ale bolo tam vela nedostatkov tak som sa aj pobavila

honey023
23. mar 2009

Čítala som, že seriál mal obrovskú sledovanosť a JOJka bola v tom čase jednoznačným lídrom na trhu. Myslím, že ten seriál si vysokú sledovanosť zaslúži.

katrin21
23. mar 2009

jaaaj, maminka Tn, aj ja som presne vedela, ze tu bud eo tom tema....

ale je fakt, ze som si poplakala a utekala sa podakovat bohu za to, ze mam zdrave krasne dieta a kuknut sa na nu, ako krasne spinka, ma 8... skoro ako tie deti tam....

muselo ot byt strasne tazke pre tu matku... jedine dieta.... ale este viac sa tesim na ten pribeh tehotnej s rakovinou..

liliandax
23. mar 2009

prave zacina repriza 🙂

dalli
23. mar 2009

tiež som sa rozhodla tento seriál ignorovať, súhlasím s marse, toho hnusného a škaredého je dosť aj bez seriálu...a ešte v nedeľu večer brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr