Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

bibula
29. mar 2009

po 2 rokoch na kontrole vsetko v poriadku....
uz ju bavi zivot-skvela rodina spravila svoje 😉

mirko
29. mar 2009

ahojte, takze tato cast dopadla dobre, nemala som odvahu pozerat ☹ ...........v utorok zomrela muzova kolegyna na rakovinu, po 1 a pol roku ako to zistila......v piatok mala pohreb......... 😔 😔 😔

monky1
29. mar 2009

kili, po kazdej stranke stastne.....po 2 rokoch bola na kontrole u doktora Landla 😀 😀 a vysledky boli OK.
Vratila sa k manzelovi, mame a detom, kt. krmili pri vode labute.

kili
29. mar 2009

tak to dieťa donosila? ja som videla asi len 5 minút niekde uprostred, ako sa dozvedela, že má rakovinu.

duskaf
29. mar 2009

Kili, našla si hrčku doma, po sprchovaní. Cisársky urobili v 34. týždni,

hasleerka
29. mar 2009

mirko tiež som mala známu ktorá po dvoch rokoch prehrala boj s rak. a to som ju vždy obdivovala aká je statočná ... napriek tomu som sa dívala, lebo som bola zvedavá ako to dopadne, ja som to videla čierne, a slzy mi vyšli na konci ked to dobre dopadlo

bejbypd
29. mar 2009

mne sa to strasne pacilo velmi...a aj ked som do tejto chvile tu herecku takisto nemala moc rada tak po vzhliadnuti dnesneho pribehu musim povedat ze je to skvela herecka a klobuk dole aj pred marianom miezgom podali skvele vykony...

hasleerka
29. mar 2009

no spracovanie bolo úžasné, môj názor že to zahrala dobre ... a prečo si ju nemala rada, ja som ju videla zatial hrať iba v paneláku a dabovať

honey023
29. mar 2009

Miezgov hlas je výborný, hlavne keď tak potichu hovorí - deťom by mal nahrávať rozprávky 😀 a súhlasím herecky to zvládli herci veľmi dobre a s daným príbehom sa úplne zžili.

bejbypd
30. mar 2009

aj v ordinacii hra,videla som s nu par rozhovorov a proste mi nebola sympaticka ale zacala byt jej hlas mam rada uz davno taky fajn prefajceny mne sa take hlasy pacia...a miezga ma ozaj krasny hlas..

bzuco
30. mar 2009

do keluuuu...ja som zabudla pozerať 🙄 🙄 🙄 😠 😠

dajte mi niekto prosím link na ten včerajší príbeh 😉

hasleerka
30. mar 2009

aha tak ja ordináciu nekukám

milhaus
30. mar 2009

v ordinácii je riaditelka nemocnice

elenita
30. mar 2009

Ten vcerajsi pribeh bol krasny, aj oni to zvladli velmi dobre herecky....aj to bolo dobre nakrutene.....prvy diel som nevidela a ako tak citam, dobre som spravila 😅 asi by som to moc nezvladala....
Odvtedy rozmyslam, vlastne aj pocas celeho too pribehu, ako by som reagovala ja.......zatial som nic take riesit nemusela, mozo by som v tej chvili mala iny nazor, ale teraz om prevsedcena, ze by som to riesila rovnako ako hlavna hrdinka....teda na interrupciu by som nesla....nad takymito vecami som rozmyslala uz skor, kedze som ckala dvojicky a citala som viac pribehov, kde napriklad jedno z babatiek v brusku umrelo a ak by si ich matka nechala obe v brusku, hrozila jej sepsa, ak by vybrali to mrtve, mohlo pri tom zomriet aj to zive...no strasne veci, som rada, ze v tejto chvili nic podobne nemusim riesit 😔

honey023
31. mar 2009

Videla som dnes upútavku, opäť zaujímavý príbeh (dúfajme, že aj tentoraz so šťastným koncom)!

bianca
31. mar 2009

ahojte.Vcerajsi pribeh bol fakt perfektne spracovany.Dcera mojej byvalej kolegyne zial take stastie nemala.Aj ked jej babenko asi v 6 mes zobrali aj tak zomrela 😢 😢 😢nepomohlo uz nic, ale unej to bola chyba gynekologicky lebo ju opakovane vyhodila z ordinacie s vetou,,to je tehotenstvom a nema byt precitlivela,,

honey023
5. apr 2009

Vraj v tejto časti, Fialová pri natáčaní skolabovala, že až tak to prežívala. Ale tak, to písal bulvár, takže... 😝 😎

monky1
5. apr 2009

No co vy na dnesnu cast?

maruschka
5. apr 2009

mne sa páči každá časť a každú prežívam fakt s napätím všetkých nervov, ako to skončí 😕 😕 😕

maminkatn
5. apr 2009

ahojko,,,
mno,akurat som to dokukala,,,boze,,,,,este ze to skoncilo,,tak,ako,skoncilo,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
fialova,,proste,,uzasna,,,a aj ostatni,,herci,,,,klobuk,,,dolu,,je to ale silne kafeeee...teda,aj pre,,man to vam,hovori,,,slzy,,,som mala,,,v ociax,,,,a to este nema ten xalan,,vyhranem,,,,a aj ta rodina,,,,s nim,,,,,bo,,,spomienky,,,,su strasne,,urcite,,,a opsyxika,,je velky,,,,previt,,,,sa,,,s tym bude,,,vyporiadavat dost,,,dlho,,myslim,,,,teda,,,jakoze v tom dejim,,,,,,teda,,pribehu,,,,,,co,,,vsetko,sa moze stat,,je to straqsne,,,,,a ked si zoberiete,,ze nemate oci,,,vsade,,,a jako,,,uxranite,,,svoje,,,decka,,pred,,takym to niecim,,,,aj ked ten xalan bol,,uz skoro,,,dospely,,ked,,,ho,uniesli,,,,strasne,,,a hruza,,,mam,syna,,,18...rocneho,,,,a neviem co by som robila,,keby sa mi takto dakkde,,,stratil,,,,,neviem ci by som to prezila,,,,smutne,,ze taketo daco,,,sa moze,,,,,stat,,,v 21,,,storoci,,,,, ☹ ☹

kosska3003
5. apr 2009

dneska to bolo tiez velmi dobre a napinave ako to skonci je to dobry serial

monky1
5. apr 2009

skoda len, ze zacali s tou tragickou castou - myslim si, ze pre mnohych to bola riadne silna kava a mnohych to odradilo.....tie dve zatial skoncili stastne, i ked pribehy to boli riadne silne

hasleerka
6. apr 2009

no mna to napr. vôbec neodradilo, ked prvá časť skončila smutne ... práveže som teraz veľmi zvedavá ako to dopadne, vždy myslím na to najhoršie a potom revem od šťastia, že to dobre dopadlo ... teraz som ani nedúfala že sa chlapec nájde a nebyť otcovej milenky, tak ho asi nenájdu ... a musím tých slovákov pochváliť, fakt super natočené a aj herci dobrí

honey023
6. apr 2009

No bolo písané, že to má rekordnú sledovanosť, takže veľa divákov to neodradilo. Inak príbeh opäť dobre spracovaný, neviem si predstaviť, že niečo takéto musela prežívať rodina, strašné... a ten chudák chlapec bol na konci na nepoznanie a zaujímavé bolo aj to, že vlastne na osobu, ktorú nadávali, tak tí im vlastne pomohla, dobrý paradox.

edita33
6. apr 2009

aj tato cast bola dobra,,az ked som si predstavila,ze by som mala zit a cakat bezmocne na svoje dieta,,az ma striaslo,,normalne som od strachu bola nervozna,,staci ze pustite decko vonku na ihrisko a uz ho nemusite najst,,smutne,

martao
6. apr 2009

Ja mám takú divnnú prosbu. Viem ako skončil tento diel, ale čo bolo odvdedy ako boli na polícii a dali hladať toho chlapca pomocou signála cez mobil? Musela som nakojiť malého. ďakujem.

ena
6. apr 2009

martao: ved si dopozeraj chybajucu cast na www.joj.sk, v archive si najdi.. 🙂
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/ako-som-prezi...
ja si tak dopozeravam vsetko, od coho odbieham, ked ide v TV🙂 a je to na nete, samozrejme.. a tam je to aspon bez reklam. 😀

martao
6. apr 2009

No vidíš to ma nenapadlo. decká zaspia a idem.

jevel
6. apr 2009

ahojte

ja som pozerala iba poslednú časť. veľmi sa mi to páčilo a aj môj muž uznal, že to bolo dobré. I keď Fialovú moc nemusí 😅 . Mne aj slza vybehla 😔 . Dobre natočené a najviac sa mi páčilo to, že takáto nešťastná udalosť spojila rodinu.