Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

zuzitka
12. jún 2009

ten prípad, čo som písala, tak to dávali aj na markíze v Reflexe ... a nič sa nedeje ☹ ☹
proste je hnusný svet a hlúpi ludia

.... ale sme úplne mimo tému, aby nás nezamkli 🤐

jevel
13. jún 2009

mne sa tento diel moc nepáčil - bol spabší ako ostatné. Nepáčilo sa mi ani to , že všetci vedeli o kom to je natočené, len niečo pomenili a už to akože nebolo o Žitnom.
🙄
Čobejová ako herečka o ničom. 😒

Žitný spôsobil obrovskú tragédiu, ktorých sa na našich cestách stáva žiaľbohu veľa 😔 , ale to že je verejne známa osoba, tak je viac na očiach a ľudia ho chcú ukameňovať.
Neomlúvam určite to čo spravil a chcem aby bol adekvátne potrestaný, ale ja by som určite nešla na verejnú cestu s 5 ročný dieťaťom.

mamartinka
autor
14. jún 2009

http://www.topky.sk/cl/15/486065/Cobejovej-prer... inak ste vydeli uz uputavku na stredu?bude tam hrat Katka Brichtova.

penny13
15. jún 2009

bejbypd, zuzitka, oba prípady, ktoré ste písali boli smutné. O nehode Skrucaného neviem nič, ale aspoň sa ospravedlnil.
Ale zas, to boli dospelé ženy. Iste mali pekné zážitky z detstsva, mali aj nejaké povolanie. Ale Tomáško? však to bol iba malý škôlkar, ktorý mal celý život pred sebou. Žitný išiel ako blázon, ale ktovie prečo? A jazdil tak rýchlo stále, alebo to len teraz, lebo sa ponáhľal na Lets Dance? naozaj neviem. A Ani neviem, po ktorej strane išla rodina s dieťaťom. No ja by som na takú cestu asi s 5 ročným dieťaťom nešla. Oki, cyklisti majú ísť po cestách, ale....

mamartinka
autor
15. jún 2009

ahojte.chcem vam povedat len ze kto zmeskal neaku cast ako som prezil tak od 24.06 budu tie iste vsetky casti na kanali Barandov.

eva7780
17. jún 2009

dnes ma to nebaví

vinka
17. jún 2009

No už pozerám.No narkománia nieje sranda. ☹

perla200
17. jún 2009

nie je to sranda.... a zničí celé rodiny..... hoci tento chlapec bol v tom len tri mesiace, ale sú ludia ktorí sú roky na drogách.... nechcem to nikdy zažiť

hasleerka
17. jún 2009

no ja som mala opäť slzy v očiach ... mladí podali dobrý herecký výkon ... neviem ako by som ako matka reagovala

honey023
17. jún 2009

Presne mladí boli fakt veľmi presvedčiví, dobrý výkon... a od narkománanie ruky preč, hrozné ☹

hasleerka
17. jún 2009

chalan mal šťastie že má rodičov, chúda dievča, nad nou som plakala 😢

vinka
17. jún 2009

No presne tak aj ja som rozmýšlala čo by som robila keby to bol môj syn. ☹ ☹ On je tiež športovec a výborný.No už síce vie čo sú drogy a vie,že je to hotová katastrofa.Tak dúfam,že tá mienka mu vydrží navždy.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
17. jún 2009

to je strašné ... ako dlho môže človek vydržať na drogách?

honey023
17. jún 2009

No najhoršie sú naozaj tie skupinky, resp. partie... ak sa človek dostane do takej "úžasnej" partie ako ten chalan v tomto príbehu, ešte keď je aj v puberte, tak to je to najhoršie a rodičia majú o starosti postarané, hrozné... ☹

hiha
18. jún 2009

Dobry pribeh,poucny,mladi boli bombasticky,hlavne ta baba sa mi pacila,skoda ze to uz konci 😒

perla200
18. jún 2009

no ja som robila terapeutku s drogovo závislými.... a poviem vám, videla som nie rodičov ale trosky, ktoré boli zrútené fyzicky, psychicky, finančne.... a poviem vám, maloktorí majú tolko sily, aby vydržali abstinovať.... jednoducho je to velmi ťažké.... a aj pre ludí, ktorí s nimi pracujú....

mamartinka
autor
18. jún 2009

baby kde najdem cast zo vcera ako som prezil.v archive nieje.skusam to a nic.

sirinka
18. jún 2009

hasleerka no ja poznam jedneho co to vydrzal skoro 10 rokov...teraz je uz siesty rok na metadone...ale je to tiez ludska troska, zdravie v kybli, sanca na slusnu pracu nulova, kedze nevladze robit a vzdelanie ziadne...perspektiva do buducnosti...hm...

hasleerka
18. jún 2009

sirinka, no skôr som myslela že ako dlho to vydržia brať a pobudnúť na tomto svete, ale ako vidím tak dosť dlho ... ked sa to včas podchytí, je šanca zvládnuť to

hasleerka
18. jún 2009

mamartinka, som to pozerala na jojke , je v archíve ale nejde to pustiť

cipsinka
19. jún 2009

babyyyyyyyy preco to nejde v archiive,normalne som z toho nestastna to je moja rutina pozerat to kazdy tyzden a teraz nic 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mamartinka
autor
19. jún 2009

ani mne to nejde.tiez som chcela kuk.

cipsinka
19. jún 2009

uz to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

mamartinka
autor
19. jún 2009

no neviem ako tebe ale mne nic stale nejde.ako na to treba ist?

dada1212
19. jún 2009

Celkom dobrý príbeh bol ten posledný. Mladý človek je veľmi ovplyvniteľný partiou.

jahodas01
19. jún 2009

mne sa posledne dava pribehy moc nepacili...

najsilnejsí bol asi ten prvy ako chlapceka zrazilo auo.... ☹ a este asi dva ma dojali k slzam... 😖

jahodas01
19. jún 2009

ale inak v celku, super serial, neusla mi ani jedna cast... 😉

mukky
19. jún 2009

ja si neviem pozriet asi 3 casti..ako sa k nim dopracujem?sli minuly mesiac...asi zle hladam v joj archive 😖