Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

monika0123
22. mar 2009

aj ja.som revala aj pri modrej lagune ked stara zomrela a to som ju nechcela pozerat a nemozem pozerat ani to ked zabiju komisara mozera v rexovi a to viem ze je to fikcia.do placu mi je ked vidim deti zit v zlych podmienkach.od porodu som velmi citliva co sa tyka deti

hasleerka
22. mar 2009

berni, tak ako, chodíš v gumákoch?.. ja som narevala hádam aj za pol kýbla

monika, ja som bola dosť citlivá, ale od porodu som totálne precitlivená

vinka
22. mar 2009

No mna rozplakala predstava,že je to podla skutočnej udalosti.Také filmy ma rozplačú najviac.No čo som teraz tehu tak som plakala aj na hriešnom tanci. 😀 😀

honey023
22. mar 2009

Práve som chcela založiť novú tému a vidím, že tu sa už vo veľkom vykecáva 🙂 ...veľmi dobré! Perfektne spracované, herecké výkony presvedčivé a uveriteľné. Smutná téma s nešťastno-šťastným koncom...

monika0123
22. mar 2009

sestra teraz pozera armagedon.zas budem revat 😠

rejocka
22. mar 2009

no to bude silne-emotívny seriál-fakt ťažká vpľba a toto čo sa stalo v okamihu ako malý vbehol pod auto.....no až ma zamrazí keď si to predstavím na našich...a ani ja neviem čo by som robila...

hasleerka
22. mar 2009

vinka, aj to čo je len tak nakrutené, je určite niaka skutočnosť a niekde sa niečo podobné stalo ... pamatám že som v kine revala na film "prvá láska" ... ale ja revem aj ked sa niečo pekné deje, proste ma to rozcíti

monika0123
22. mar 2009

honey suhlasim s tebou na 100%

hasleerka
22. mar 2009

k tomu spracovaniu môžem aj ja pridať, že to bolo super ... aj hudba k tomu bola dobrá ...

rejocka, že taký okamih a ako to človeku zmení život ☹

vinka
22. mar 2009

No som zvedavá čo pôjde o týžden.škoda,že je to tak krátko.Telenoveli dajú aj 2 za sebou a také filmy rozkúskuju. 😒

honey023
22. mar 2009

Monika0123: teší ma 🙂 ... ja mám pocit, že Slovensko má asi najlepší slovenský dramatický seriál (Panelák rátam medzi denné seriály 🙂 ten tiež nemá konkurenciu).

mamartinka
autor
22. mar 2009

dobry serial co?a hned som tipovala ze asi to srdiecko daju tomu druhemu Tomaskovi.

monika0123
22. mar 2009

honey aj ten zboznujem.aj muz ho uz dobrovolne na silu pozera ked nieco chce...ale nie kazdy den mam nam cas

vinka
22. mar 2009

No Panelák si pozrie aj môj starký.A dokáže sa zasmiat na Kubkovi. 😀 Ale ten nový pozeral tiež a celkom ho to chytilo. 😉

jarula25
22. mar 2009

no a som zvedava o com budu dalsie casti to aby som si fakt pripravila lavor ked budem revat...perfektny serial len skoda ze to musel niekto zazit aj v skutocnosti☹ ja neviem co by som robila kebyze sa mi to stane...

monika0123
22. mar 2009

a take hrozne veci sa deju denne.nechcela by som byt v situacii tej matky

vinka
22. mar 2009

Joj ale teraz ma muž rozosmial.Lebo som sa pýtala,že ako bol natočený či dobre a on,že hej.A ten švajčiar bol najlepší. 😀 😀 čistý švajčiar. 😀 😀

hasleerka
22. mar 2009

no nabuduce bude asi o tej rakovine prsníkov ... ktovie ako skončí tá čast ... tuto bolo jasné, že ked stretla Heňu, že im dá to srdiečko

jarula25
22. mar 2009

no tak to urcite ani jedna z nas...

rejocka
22. mar 2009

ešte sa mi páčilo to ako u týchto manželov platilo,že keď jeden nevládal-druhý podal ruku,na začiatku on mal silu a na konci mu ju dodávala manželka.veru hašlerka,pár sekúnd a všetko može byt inak......aj to bolo pekné a veľmi silné,že srdiečko ich synčeka bude byť v Tomáškovom 😵

monika0123
22. mar 2009

ale aspon vidno ze mame dobrych hercov

honey023
22. mar 2009

môjmu manželovi sa zaligotali oči pri tej najemotívnejšej scéne a tiež povedal, že seriál je veľmi dobrý. A Panelák pozerávame celá rodina, keď je nejaká oslava a niekto povie, že Panelák, tak sa pustia do témy všetci 😀

hasleerka
22. mar 2009

zahrala to dobre, ked ju vidím v paneláku dobitú od manžela, tuto hrala statočnú ženu ... ja by som sa asi psychicky zrutila

jarula25
22. mar 2009

no bolo to fakt pekna ta suhra manzelou keby to tak bolo v kazdej domacnosti...a ta posledna veta ma dostala uplne..

lenny22
22. mar 2009

nevidel som to. co sa vlastne stalo s tym dietatom,

duskaf
22. mar 2009

Kočky zlaté, mne ešte teraz tečú slzy. Hrozne ma to zobralo. Nádherne spracovali emócie celej tej situácie, tak som to s nimi prežívala. A išla som si v spánku pohladkať mojich troch miláčikov.
Kiežby sa také veci nikdy nikomu nemuseli stať.

monika0123
22. mar 2009

asi by som aj suhlasila s darcovstvom aby aspon cast zila ale verila by som ze sa raz z tej komi prebudi ale mozno keby som to naozaj zazila tak by somreagovala uplne inak

monika0123
22. mar 2009

co bola posledna veta nech si este poplacem

monika0123
22. mar 2009

srdce toho v kome darovali tomaskovi

monika0123
22. mar 2009

tak vam poviem jednu fakt brutalnu realitu na zaplakanie.dnes sme sa s mojou kamoskou blondinou rozpravali a prisla tema na velku noc.spytala som sa ze na kedy to vychadza a ona ze na piatok az pondelok 😀 😀 😀

ja len nech nie je tak smutno