Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

maruschka
23. mar 2009

bolo to hrozné..Veď ten film sa dá len prerevať od začiatku do konca..Ja som ešte 10 min pred koncom verila, že sa ten Janko z kómy 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

maruschka
23. mar 2009

...že sa ten Janko z kómy peberie....zabúdam dopisovať vety

veronikahel
23. mar 2009

je to smutne, ale môže sa to stať každému z nás...

titkovamiriam
23. mar 2009

JA som z tych co taketo filmy ingnoruju 😠

nnikka
23. mar 2009

uff ani to nejdem pozerat, ja nemam rada take to propagovanie cudzieho nestastia a zarabanie na nom, nedost ze Spravy uz nie su to co bolo, je to len sama vrazda a nestastie a nenormalne ma vytaca ak davaju reportaze o postihnutych a chorich detickach... jak keby sa ich tu rodili vagony... clovek sa boji uz len otehotniet... prejst po ulici zeby ho nezrazilo auto... zeby nesadol do lietadla ktore spadne...

zo vsetkeho sa robi nenormalna bublina... tusim ze dam nakrutit sot o tom velkom h.vne, ktore som nasla rano pred brankou a cele slovensko bude minimalne dva dni rozpravat o tom co za mimozemstana sa nam vys.al pred branku a ze vastne za co sa nam chcel pomstit a ci to nebol nahodou nejaky predvolebny trik... 😀 😀 😀

tak asi tak

mirrinka
23. mar 2009

ja som to po prvej reklame vypla,nemám rada takéto filmy,aj ked sú tam vynikajúce herecké výkony....

bianca
23. mar 2009

ja pozeram.Aspon ma to vzdy donuti nereptat a byt stastna ze sa mam ako mam

cessy
23. mar 2009

ja som si to dnes pozrela a bolo to....no....velmi smutne.... ☹
teraz ked mam maleho, tak taketo udalosti vnimam uplne inak....prv mi bolo jedno co pozeram, nikdy som pri filme neplakala, ale po tomto......som veru plakala....este aj ked skoncil
dalsi diel neviem ci budem pozerat.... ☹

hasleerka
23. mar 2009

baby ja som dnes išla s malou autobusom, ked sme išli vystupovať, tak som ju silno držala, hádam tam nebude mať dáke modriny

babulka
23. mar 2009

Uz len ta predstava toho, ze to raz niekto musel prezit....... ☹ ☹ ☹ Pri filmoch zvycajne neplacem, ale vcera ked ukazali, ako sedi na zemi a okolo tie fotky a hlavne ta novorodenecka, tak to ma dostalo 😢 😢 😢

miresta
23. mar 2009

no baby, tak ja som to tiež pozerala, bola to makačka pre hercov, ale aj pre mňa. Prerevala som pol filmu. Tiež nerada pozerám ľudské utrpenie, ale zase ma to podnetí k tomu, aby som porozmýšľala, aký je náš život drahocenný a aký krehký. A preto ako by sme sa mali k sebe navzájom správať. Bolo pekné, že manžel pri nej celu dobu stál.

cessy - inač , ja som tiež taká ako ty, pred tehotenstvom som nevedela, čo je to plakať pri filme, brala som to tak, že ved to len hrajú, no odkedy som porodila, tak som akási citlivka 😀

penny
23. mar 2009

Ja som to dnes pozerala v archíve. Vlastne som to len počúvala, lebo to by so masi nevydržala. Bolo to hrozné. Ten vodič ani nezabrzdil. Len pokojne prešiel. A nezaujímalo ho ,či je tam
dieťa alebo nie! HRôZA? HRôZA , HRôZA!!!! ☹ ☹ .
Ale je to vynikajúci seriál. Mám strašne rada skutočné príbehy. A o deťoch a zvieratkách mám najradšej. No keď sú moc smutné nedokážem ich pozerať, lebo by som hneď revala. Aj dnes v robote som na to stále myslela a bolo mi do plaču. Ale nerada plačem pred kolegiňami a šéfkou, tak som radšej zadržala slzy.

maryah
23. mar 2009

ja som to tiez pozerala a tiez som dufala, ze sa Janko nakoniec preberie... ked ho isli odpajat a ked sa s nim isli rodicia rozlucit tak som sa uz nezdrzala a strasne som plakala ☹ . joooj, bolo to velmi smutne.

mirko
23. mar 2009

caute baby, tak ja som dnes pozerala reprizu, no len ku koncu, ale stacilo mi , revala som ako mala 😢 😢
tiez som si povedala, ze tento serial urcite pozerat nebudem, kedze som tehu, a moc by mi to asi neprospievalo, no akosi mi to nedalo a kukla som ☹
potom som si mojho maleho silno pritisla k sebe a slzy mi tiekli ako hrachy 😢

cessy
23. mar 2009

miresta asi to bude tymi nasimi zlatickami, cely zivot nam zmenili a pohlad nan... 😨 😅

mimonenka1
23. mar 2009

opat dalsi citovy "zdierak" velmi vhodne zvolenou tematikou depta divakov, puta ich k obrazovkam a napchava vrecka televiznej spolocnosti, mna vzdy fascinuje, preco ludia tuzia byt smutni
monika 0123 - nic v zlom, ale velmi ma zaujima co ma spolocne armagedon so vcerajsou epizodou spominaneho serialu? mnazel mi hovori, ze mam na to napisat, ze my pozerame titanic a place cela rodina 😀 😀 😀

katrin21
24. mar 2009

mimonenka: minule v telke jedna vestica Livia, kt. vaj je 33 reinkarnacia Sibyli hovorila, ze pozeranim zleho, negativneho, davame priestor aby sa rozsirovalo.... aj ked si mylsime, ze nie sme negativny, uz nas to obklopuje, presycuje a ked sa raz mozno oniecom budeme mat rozhodnut, tak zvitazi ten strach, alebo sebectvo... proste si nas ta negativna energia najde.... jay s tym suhlasim.
Raz mi jeden pan povedal, aby som sa obklopovala ludmi, co su pozitivne naladení a nie tymi , co maju same problemy, lebo ja sa potom tym zatazujem a mam dost svojich problemov... a prikladam si aj ich.. ze mi to odobera energiu.. a dokelu! mal pravdu ! samozrejme, netreba sa otocit niekomu chrbtom, ked ma problem, treba to rozlisit, ale urcite idem na kavu radsej s niekym pozitivnym, nez s niekym , kto sa len stazuje a pod.... a to iste je aj v tv.... Livia povedala, ze ona ani správy nepozera. ved co je v nich? Kde koho zabili, havarie, kriza, kradeze, samovrazdy, ..... a tieto serialy, hoci ich aj ja pozeram su asi to iste....... cakala som podla nazvu, ze to skonci happy endom..... ale smola...

maminkatn
25. mar 2009

katrin,,,ej to ozaj dobre,,,a vdaka,,,bohu,,ze mame zdrave deti,,,a ja aj vnucatko,,,,,a ak da boh,,,aj dalsie,,,,co bude,,,v aprili,,,,,,myslim,,si ze ja neviem ako by som sa zaxovala,,keby sa mi daco,,,take stalo,,,a nexcem ani nad,,tym rozmyslat,,,,,bo,,,sa mi xlpy,,jezia,,, ☹ ☹ ☹ neviem ci by som,,,aj ja bola,,,taka,,silne jedna vec,,je to vidiet,,,v telke,,,a druha,,,,,zazit to naozaj,,,,,nex si mysli,,,,kto xce co xce,,ze su tam nedostatky,,,nikto mudry,,z neba nespadol,,uz len odvaha,,nieco,,take,napisat,,,a sfilmovat,,,komu sa to nepaci,,nema sa na to divat,,,a POBAVIT,,,sa na niekoho,,nestasti,,,,hm,,,to by som ja ozaj,,nevedela,,,ale proti,,,gustu,,ziadny,,,disputat,,,, 😒 😒 😒 😒
takze nehovorim,,ze sa tesim,,na dalsi,,,diel,,,,ale pozriem si ho,,,to URCITE,,,,,,,,,AJ,,KED BUDE,,,SMUTNY,,,A URCITE,,,AJ PRAVDIVY,,,JE TO PROSTE,,,ZO ZIVOTA,,TAKETO,,PRIBEHY,,,SA NAOZAJ DEJU,,OKOLO,,NAS.. 😒 😒

jankando
25. mar 2009

Druhy diel si tiez isto pozriem...
Nemusim velmi citaky, ale zvedava som zdravo.. 😉

Karin21

totalne s tvojou teoriou suhlasim..
segra ma namotala na pozitivne myslenie. 😉 a vela na tom je... 😉

Inak, podobna situacia, len to bolo dievcatko sa stalo i v mojom okoli par rokov dozadu, s tym, ze matka videla cez okno, ako dceru nabral kamion.. 😢 To dievcatko bolo nadherne a strasne dobre vychovane..denne sme sa stretavali vo vytahu..no skoncilo to uplne rovnako ako v pribehu s Jankom, len o tom darovani organov uz neviem ako bolo.. ☹

honey023
29. mar 2009

Som zvedavá na dnešnú časť!

claudinka
29. mar 2009

presnej, aj ja som si hovorila, ze to nebudem ani za nic pozerat a aj tak som si to zapla 😠 😠

mikalove
29. mar 2009

aj ja si pozriem 😉

jarula25
29. mar 2009

no tak ja si to nenecham ujst..som na to velmi zvedava 😉

claudinka
29. mar 2009

zase budem plakat 😀

jarula25
29. mar 2009

no tak to je samozrejme 😀 😀 😀 😀

honey023
29. mar 2009

Veľmi pekný príbeh! Našťastie so šťastným koncom!

monky1
29. mar 2009

...neviem preco, ale akosi som po zhliadnuti predoslej casti necakala stastny koniec....nastastie to dopadlo dobre. Prvy bol viac na city - uz od zaciatku...aspon pre mna.........a tiez tu hlavnu hrdinku klaru ja velmi nemusim 😒

idora
29. mar 2009

Silny pribeh! Esteze sa to dobre skoncilo.
Ja som raz v onkologickom ustave stretla zenu, evidentne mala rakovinu a bola vo vyssom stadiu tehotenstva. Ked prechadzala cez chodbu, ludia prestali aj dychat! Ktovie ako dopadla ona. Dufam, ze dobre!

jarula25
29. mar 2009

no bolo to dobreee kamoska prezila presne to iste a tiez nastasie s dobrym koncom 🙂 🙂 🙂 a fat ta hlavna hrdinka mohla byt ina ja tuto nemusim tiez 😖

kili
29. mar 2009

ako to skončilo?