Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

penny13
5. jún 2009

neviete, ako sa volá herečka, ktorá hrala tú Marcelinu sestru?

eva7780
5. jún 2009

nie je to náhodou táto?možno sa mi to pletie http://korzar.sme.sk/c/4847778/milena-minichova...

mamartinka
autor
5. jún 2009

to nebola tusim ona

honey023
5. jún 2009

V titulkoch by na ňu sedelo meno Laura Hritzová - jej hlas mi je známy hlavne z dabingu. No Google o nej nič nenašiel 🙂

majina.b
5. jún 2009

Marcelinu sestru hrala- Henrieta Jančišinová

mikalove
5. jún 2009

táto časť ma moc nebavila,nebolo to zlé ale vobec som ju nelutovala,po tom čo urobila...jej muž sa pekne zachoval a sestra bola krava,uvidíme buduci tyždeň,to podla mna bude mať poriadnu sledovanosť...a bude hrať v hl.ulohe asi štefan z urgentu v oridinacii ak som dobre videla

majina.b
5. jún 2009

už ide na to na joj uputavka

h.u - čobejová - ja ju tak neznááášam ako herečku

leva
5. jún 2009

majina ani ja ju nemam rada,uz je pichnuta v kazdej ri.i,no horsie je ze ju uz beru hviezdne maniere,chudera jej mala,uz hned ako vyliezla ju vlaci kade,tade.

honey023
5. jún 2009

ja ju tiež nemusím... lleva: presne si to vystihla - berú ju hviezdne maniére... časť bude určite zaujímavá ako všetky, ale madam Č. tam bude zrejme vadiť viacerým 😀

hasleerka
5. jún 2009

tak ja som až dnes kukla túto čast ... no bola tiež dobrá ... ale zvláštne ako si tá malá hned ku nej cestu našla ... a ako mohla jej teta po ten malej tak kričať, že nevie jesť ...

elibetka
5. jún 2009

Táto časť čo bola na posledy sa mi páčila asi najmenej.Naozaj si tá mala našla k nej rýchlo cestu.A tá hnusa ako na ňu kričala 😠 nepáčilo sa mi to.
Už som zvedavá na śtradu na toho Žitného čo bude... ☹

penny13
7. jún 2009

Elibetka, ani mne sa tne príbeh moc nepáčil. najviac s ami páčil ten prvý a o tom učiteľovi... A ja nečítam veľmi bulvár a o Žitnom viem, len to, že je moderátor. Prečo o ňom stále rozprávate?

paola.o1
7. jún 2009

fakt baby, posledny pribeh dost o nicom. prvykrat som ani slzu neuronila. na zitneho som aj ja zvedava, hlavne na koniec, lebo sama neviem ako to so zitnym dopadlo v reali.... penny ten zitny zrazil na bicakoch otca so synom 5 rocnym a ten maly zomrel. a pokial viem tak doteraz sa ani len neospravedlnil rodine, iba napisal nejaky trapny listok do noveho casu a ani zatial nebol potrestany, iba mu zobrali vodicak. nuz tak som zvedava ako to ukoncia.

vinka
7. jún 2009

No mne muž tvrdil,že to nieje o žitnom.Lebo jeho súd ešte neskončil.A,že on netelefonoval ale dostal srdcovú slabost.Odpadol za volantom.Aspon to asi tak čítal. 😉

penny13
8. jún 2009

Tak to ma zaskočilo! Chudák malý ☹ A to si ho ten Źitný vôbec nevšimol?

zuza80
8. jún 2009

penny13- žitný išiel neprimeranou rýchlostou, vravelo sa, že pravdepodobne telefonoval a teraz to má byt tak, že dostal srdcovú slabost. proste z neznámych dovodov vošiel do protismeru. má dobrého právnika,tak niečo už vyšpekulujú. ako to bolo s rodinou neviem,ale novému času by som neverila ani slovíčko, pretože je to bulvár.

penny13
8. jún 2009

Zuza80, dik. Ja bulvár čítma len sem tam a o tomto som naozaj nevedela. 😖 😔 nepochopím, prečo niektorí ľudia jazdia ako blázni. Však ten chudák malý mal celý život pred sebou.... 😠

paola.o1
8. jún 2009

podla vypisu z mobilu telefonoval. vtedy ho ukazovali v spravach ten mobil, teda posledny volany hovor a to bolo prave ked ich zrazil. no neviem podla mna je zbabelec ked teraz to chce uhrat na srdcovu slabost namiesto toho aby sa tomu postavil celom.

leva
8. jún 2009

Aspon vidime aka je v tomto state nespravodlivost...kokso vraj srdcova slabost...neuveritelne ako sa nehanbia s takymto niecim zrazu vyliezt.

claudinka
8. jún 2009

Ahojte. Ja som vcera zehlila, kym bol maly u svokry a konecne som dokukala posledne tri casti 😀 dost ma dostala ta cast s tym Petom Kocisom 😒 chudak, je to otrasne, ako sa ludia vedia spravat a odsudzovat bez dokazov, len na zaklade blbej mienky.. aj s tymi dvomi starymi, co ostali na ulici, tak mi ich bolo luto, ze az 😒 😒
A ten pribeh s tou havariou sa mi nepaci, dost sa o tom popisali v novinach, nie este to aj sfilmovat, otrasny napad 😒 ako keby toho ich utrpenia nebolo dost 😖

majina.b
8. jún 2009

šupla som diskusiu chlapov (zväčša) na ASP - kauza žitny

http://medialne.etrend.sk/televizia/forum.php?c...

mikalove
10. jún 2009

ja si aj dnes pozriem,som veľmi zvedavá a myslím,že to bude mať obrovskú sledovanosť 😕

honey023
10. jún 2009

Mikalove: Ako som prežil má tak či tak vysokú sledovanosť 🙂

majina.b
10. jún 2009

aj včera v paneláku mala jarmilka monolog -PR- ku Karolovi ohľadom dop. nehody, priprava na dnes

mikalove
10. jún 2009

honey,ved sa na tom aj ja podielam 😀 ,už mamartinka vieš kolko je častí?? pýtam sa rovno teba,lebo ty si " informuvaná" 😀

veronikahel
10. jún 2009

mikalove, 12 častí by malo byť...

mikalove
10. jún 2009

a kolko už sme videli?

veronikahel
10. jún 2009

kuk http://televizia.joj.sk/ako-som-prezil.html

desať sme videli, 11.časť bude dnes. akurát zase do prázdnin...