Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

veronikahel
8. apr 2009

kde si môzem pozriet poslednu cas na joj stranke?? lebo ja nemôzem najst ☹ 😕

mikalove
8. apr 2009

tá posledná časť bola asi zatial najlepšia

honey023
19. apr 2009

Dnes bude príbeh o tyranovi: Príbeh atraktívnej Júlie, ktorá sa spolu so svojím maloletým synom Kamilom stala obeťou nečakaného domáceho násilia. Alkohol totiž urobil z jej milovaného muža človeka, ktorý si svoje ľudské i profesionálne zlyhanie kompenzoval psychickým i fyzickým týraním svojich najbližších. Dokedy sa dá takáto situácia trpieť? Je z nej vôbec reálne východisko?

monky1
19. apr 2009

no hej, len si neviem ťuťka Stanka Juríčka - z Pink garden predstavit v takej ulohe 😀 😀 😀 😀

eva7780
19. apr 2009

ani ja som si ho nevedela predstaviť,ale niečo taketo by som nechcela zažiť

eva7780
19. apr 2009

nemajú iných hercov? 😕

netmona
19. apr 2009

eva,,,,,no dnes som to nemohla ani pozrať a preto ani neviem ako o dostali alebo kto jej pomohol 😒

lenulka1982
19. apr 2009

ahojte, no syn naňho mieril jeho pištoľou a nakoniec ich rozideli a z ona bola šťastná s kolegom a z jej muža sa stal bezdomovec, po rozvode sa pod nim zľahla zem a na záver ho ukázali ako bezdomovca

eva7780
19. apr 2009

lenulka dakujem,akurát od vtedy ako nanho syn mieril pištolou som nevidela 😠

netmona
19. apr 2009

lenulka,,,dik,,,lebo som mala z toho nrva, a ked som prepla tak už bolo koniec

honey023
19. apr 2009

Už to je v archíve: http://televizia.joj.sk/tv-archiv/ako-som-prezi...

Ten predzáver s tou zbraňou - uff, až zimomriavky. A potom ten záver, ako sa s ním ten malý stretol, čakala som, že sa po nich vrhne... inak strach, dúfam, že takýchto príbehov bude na svete, čo najmenej, a ak sa nejaké nájdu, tak nech skončia so šťastným koncom!

netmona
19. apr 2009

honey,,,,tak fajn že, je aj už v archíve,,,stačí len ten koniec, lebo ma ide šlak trafiť s takých "chlapov"" 😠

lenulka1982
19. apr 2009

ale najhoršie na tom je, že je to tvrdá realita ... koľko párov takto žije a tie deti chúdence trpia... a ženy stále v nádeji, že sa to zlepší... poznám tiež nejaké obdobné príbehy...

mamartinka
autor
19. apr 2009

no dnes to bolo drasticke.ako snim mohla tak vydrzat.hlupa nechat sa tak byt.a ten maly to musel vsetko trpiet.

eva7780
19. apr 2009

som dopozerala koniec ☹ chudák chlapec,nechcela by som take čosi ani hrať nieto prežiť
ale príde mi to,že niesú iný hercy ,len z panelaku a ordinacie ,ved nabuduce bude kordiak 😨

penny13
20. apr 2009

Ahoj babenky. Vcerajší diel bol hrozný(samozrejme dejovo) 😠 . Ja som to ale videla len po tú reklamu. Ako to skončilo?

lenulka1982
20. apr 2009

ahoj penny no naštastie celkom fajn 🙂 , on sa stal bezdomovcom a ona so synom žili s tým jej kolegom... ale muselo to zájsť tak ďaleko, že sa pustil aj do tej ich staručkej susedy... skončilo to na súse následne ich rozviedli a on sa stratil nevedno kam ... na konci ukázali ako je on bezdomovec....

ukana
20. apr 2009

ale musite uznat, ze ten herec(Kostelny) to zahral super, som si ho s tou rolou dokonale stotoznila, bala som sa, ze vyznie nejak komicky..........ako Boborovsky 😀 😅 .........nakoniec som mala na neho nervy, ako keby naozaj tyral nejaku zenu............. 😠 ☹ 🙂

podla mna je dobre, ze herci z tych nekonecnych serialov sa divakom ukazu aj v inych ulohach, nech si ich ludia nezaskatulkuju, a zasa co na Slovensku lepsi herec, vsetko to hra v serialoch 😖 nejak sa zivit musia 😖

lenulka1982
20. apr 2009

ja súhlasím s ukanou prene tak ... nech ukážu čo v nich je a že vedie zahrať všeličo nie len limonády alebo naopak

eva7780
26. apr 2009

prečo dnes nejde ako som prežil?nejak som nepostrehla 😨

mikalove
26. apr 2009

bude to už v stredu chodiť 😉

eva7780
26. apr 2009

prečo? 😠 tak som sa tešila

emmka3
26. apr 2009

ja myslim, ze kvoli Let´s dance .... aby mali na Joj sledovanost, aj ked ja osobne som najprv pozrela Ako som prezil a az potom som sa dorazila taneckami 🙂

eva7780
26. apr 2009

emmka ja tak isto 😉

eva7780
29. apr 2009

točo je za matku,čo posiela dcéru na potrat 😕

eva7780
29. apr 2009

chvalabohu to dobre dopadlo 🙂
aj ja chcem tak vymalovať ☹

martao
29. apr 2009

Dopadlo to super. Samozrejme zasa som revala.

Tá matka bola fakt divná.

silvia.t
29. apr 2009

boze tak dnes ma to chytilo,som revala jak blazon.....

honey023
29. apr 2009

Krásny príbeh! Síce na začiatku to bolo veľmi smutné 😢 , ale postupne sa začalo naberať aj pekné dokonca aj humorné situácie, keď sa navzájom hádali... a záver bol naozaj vydarený.

tilly
30. apr 2009

teda, ja som to včera tiež pozerala, neviem, či by som sa nechala mužom len tak poslať preč... a dieťatko by som si tiež určite nechala... ale teda, chce to riadnu silu človeka, žiť bez rúk... alebo s akýmkoľvek postihnutím... pri takomto niečom si človek uvedomí, aký je šťastný...