Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

mikalove
10. jún 2009

to už desať sme videli? 😕 ale to uteká...

zuzitka
10. jún 2009

vraj je maminka nebohého Tomáška znova tehotná 🙂

tilly
10. jún 2009

to by som jej priala, ďalšie bábo, chudiatko, vytrpela si teda...

ukmima
10. jún 2009

ahojte, pozerate???vizera to tak, ze to zostrihali...

tilly
10. jún 2009

kde nájdem nejaké bližšie info? teda hlavne o hercoch, čo tam hrajú? aj miniroličky? existuje niečo?

ukana
10. jún 2009

zuzitka, pre rodinku Tomaska je to urcite bolestne.................. ☹ ked sa taketo nieco vysiela.............to babatko ich zelam, nech je zdrave, a nech su aj stastni 😵

eva7780
10. jún 2009

ale už by bolo načase aby si ten moderator zasluzil trest,myslim v realnom zivote

majina.b
10. jún 2009

ono je to strašné pri každej časti....

čobejka na každej tv rieši tehotensto

mňahončaka mohli na hrudi oddepilovať

honey023
10. jún 2009

Hlavné vec, že novinári o tom písali, že to je celé o Žitnom, mne to pripadá ako keby to bolo o tej sestričke, že ako sa dokázala s tým vysporiadať, že zomrelo dieťa a stará sa o "celebritu", ktorá to spôsobila.

A bolo by to všetko OK, keby tam nebolo Čobejová, tú nemusím.

Tilly: bude to v titulkoch

helenkasabinka
10. jún 2009

ja si myslim ze kedze budu mat Zilavy zasa babenko a bude to nahodou chlapcek,tak sa k nim vrati zasa Tomasko ale v inom telicku...... 😔

ukana
10. jún 2009

helenka, urcite by ńebolo dobre, aby nove dieta brali ako nahradu za tomaska, bude to niekto novy, uplne iny prinesie im radost, ale tomasko bude vzdy ich dieta 😔 ....i ked uz nie je s nimi..............

honey023
10. jún 2009

Tak to je pozitívna správa, že budú mať dieťaťko...

mikalove
10. jún 2009

mne sa táto časť moc nepáčila,nebolo to zlé,len nejaké"slabé"

honey023
10. jún 2009

mikalove: a možno aj preto, že tam hrala M. Čobejová 😀 , alebo preto lebo všetci čakali, že to bude o Žitnom, každý mal veľké oči, ale to by si podľa mňa nedovolili sfilmovať, teda tak ako to písali novinári, že ukážu mu ako zabil dieťa a podobne. Ale novinári písali o tom preto, lebo je to bohužiaľ "atraktívna" téma a potrebujú predať.

...už o týždeň posledná časť 😨

mirka099
10. jún 2009

Strašnéé. Počuli ste aj o tych opitych chlapcoch čo zabili mladu tehotnu zenu aj jej buducich svokrovcov? neviem si ani len predstavit ako sa citi jej partner, prist o zenu, nenarodene dietatko a oboch rodicov v jedinu sekundu a ešte vinou opiteho pubertaka... Nezodpovedni vodici su ako vrahovia v autach, povedzte ake je to nefer, vy mozete byt dobry sofer, dodrziavat predpisy ale co z toho ked do vas nabura ten co ich nedodrzuje... Strasne prisny trest, jednoznacne, aj zitnemu aj tym chlapcom. aj vsetkym ktori su na cestach naj frajeri....

mikalove
10. jún 2009

mirka súhlas 😵

majussa3
11. jún 2009

tak ono to uz zas az taky pubertiak nebol ved mal 33 rokov.....ale rozum teda asi ziadny...

leva
11. jún 2009

Ani mne sa ta cast vcerajsia moc nepacila,dokonca mi to prislo take,ake on ma smutne oci,aky je on chudak,ako to lutuje,ospravedlnovanie pred narodom a tak.Cobejka mi tam vobec nesedela,ja ju nemusim asi preto.A ta jeho akoze koleg.z prace mi prisla divna.

mirka099
11. jún 2009

Ahoj Mikalove, ty mas dietatko v mojom veku... Ako vidim aj ty rada ponocujes na pc, uzivas si svoj klud.. Ja soom takto na pc do jednej, pozeram serialy z archivu a Kubko uz o siestej krici mama mama z postielky 🙂

mirka099
11. jún 2009

Pridavam sa k anti COBEJOVA klubu.. A to mi bola dakedy sympaticka, teraz sa ukazuje pred kamerami skoro nonstop, uz je teda fakt nemusim

silvia123
11. jún 2009

Mne sa to sfilmovanie vôbec ale vôbec nepáčilo, pripadalo mi to akože: chudáčik Žitný, ako sa s tým len ťažko musí vyrovnávať... Vždy pre mňa ostane len kretén, ktrorý šiel príliš rýchlo, telefonoval a zabil! Už mal dávno sedieť! Dalo by sa ho ľutovať len v tom prípade, ak by vtedy dodržal rýchlosť a ten malý by mu nešťastnou náhodou vbehol do cesty, aj také prípady sa stávajú, ale takto si myslím, že ho nie je dôvod ľutovať. Ja bývam na dedine a pred nami je dobrá cesta, ale keďže je bez chodníkov, tak je tu predpísaná štyridsiatka a niektorí idioti si to tu ženú aj 120 km/h, je to normálne? -veď na dedine im môže hocikedy podbehnúť pes, mačka a nebodaj aj dieťa, keď má niekto v hlave piliny, tak ho netreba ľutovať, ale mu poriadne naložiť. Aj pred chvíľou jeden motorkár prebehol hádam ale stovkou -no čo -keď pobozká najbližšiu čerešňu celá rodina bude spomínať, aký to bol dobrý chlapec...

penny13
11. jún 2009

Silvia- súhlas. nepochopím, ako môžu niektorí vodiči jazdiť ako blázni. Pri tom zrazia zvieratko alebo dieťa. Buď ho usmrtia alebo mu zničia celý život. 😢(taký prípad bol už 2krát v modrom z neba) Mne sa ten príbeh ani nepáčil. nehovorili ste náhdou, že ten chlapec mal 5 rokov? 😠

felicia1
11. jún 2009

mne sa to vcera aj pacilo,aj nepacilo,Miska Cobejova je moja najoblubenejsia herecka,vie super hrat,je to skvela zenska a mam ju rada,bola dobra v lets dance,je dobra v ordinacii a bude dobra vsade ,kde bude este hrat,a to ze tam hrala tehotnu,ved ked sa to nakrucalo,mala po porode tusim a mala brusko este a slovaci su zas neni az taki blbi,museli to nejako obsadit

biela
11. jún 2009

včerajšia časť sa mi nepáčila, možno aj preto, lebo hlavnú hrdinku hrala čobejová, moc som jej to neuverila, dosť nepresvedčivý herecký výkon, všade má také smutné oči a jej pohľad akoby hovoril, ako ju to strašne nebaví. tak na mňa pôsobí vo všetkých svojich úlohách ... 😒

zuzitka
11. jún 2009

ale nebolo to priamo o žitnom ... ved vela vecí tam nesedelo .... len nás chceli navnadiť, aby sme to kukali 😒

chlapček naozaj mal mať 5 rokov, bol s nimi aj jeho starší braček na tej ceste, tatko bol teiž zrazený, ťiež ležal v nemocnici ... a žitný sa tak rýchlo neprebral ako ten človek včera ....

takže to nebolo celkom o žitnom 😨

silvia123
11. jún 2009

V podstate na tom nezáleží či to bolo presne o Žitnom, skôr ide o to čo ten film mal ľuďom povedať... akože chudáci ako musia potom zbytok života pykať tí, čo spôsobia takúto nezmyselnú dopravnú nehodu a len preto, že sa niekam ponáhľajú ako zmyslov zbavení... chlapcovi to už život nevráti, ale niektorí by sa mali aspoň nad sebou zamyslieť. Možno som sviňa, ale fakt som si vtedy keď hrozila Žitnému tá amputácia nohy pomyslela, že dobre mu tak, nech aj on na tú svoju bezhlavosť doplatí...
Určite mu nezávidím teraz a nechcela by som byť v jeho koži, musia to byť hrozné výčitky svedomia, ale nikdy sa nevyrovná bolesti, ktorú zažili rodičia toho nebohého chlapca...

felicia1
11. jún 2009

ale to si ani nemohli dovolit nakrutit presne tak ako sa to stalo,zitny by ich mohol udat