Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

milliigoret
27. máj 2009

ja kukám do pc ,ale zvuk je z tv tak registrujem...,ale nieje to nič príjemné,neviem si predstaviť,žeby som bola na mieste tej matky... ☹ ☹ ☹ ☹

adulikka
27. máj 2009

ved aj to dievča...no nechcela by som to ani hrať 😒

milliigoret
27. máj 2009

jáj baby dačo sa deje... 😝 😲 😲

chymenitta33
27. máj 2009

bože baby to je ch-j by sommu vtáka odrezala 😠

vinka
27. máj 2009

Nieje možné,že jedna matka povie"to nieje možné."Až ma zmrazilo. ☹

eva7780
27. máj 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adulikka
27. máj 2009

no zimomriavky mi behajú...odrezať treba

milliigoret
27. máj 2009

baby súhlasím,ja osobne by som mu to urobila,kebyže je to moja dcéra(nedajbože) 😲 😲 😲

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
honey023
27. máj 2009

Hrozné... uff, sila... ľudia, ktorí dokážu ubližovať hlavne deťom, sú zvery... ale inak obdivujem toho herca, že sa dal nahovoriť na takúto rolu.

zuzitka
27. máj 2009

môžte mi prosím napísať podrobne, čo sa dialo ... som videla len potial, ako ju našla v posteli v krvi 😨

hasleerka
27. máj 2009

adulika, tiež by som odrezala a eešte aj solila ... normálne mi bolo z neho na grc ... ale super herca vybrali

dzio2
27. máj 2009

verte tomu toto je smutna realita vinka maky povedia este horsie veci ☹

leva
27. máj 2009

zuzi,potom sli do nemocnice,tam jej prisla lekarka povedat ze ju zneuzival ten Juro,podala trestne oznamenie,prisiel tam jej byvali muz,dal jej facku,no potom ju objal.

zuzitka
27. máj 2009

leva vdaka 😉

mamkabubka
27. máj 2009

ale ja stale nechapem tie deti,preco sa to boja povedat???

hasleerka
27. máj 2009

podla mna cítia niaku hanbu ... prípadne ked ti niekto nabuliká, že je to pre mamine dobro a žeby ju to ranilo, asi tie deti to nechcú povedať ... ved to čo bolo minule, čo ju akože ten učitel znásilnil, tá sa chytrá hned priznala, lebo sa nebolo čoho báť

vinka
27. máj 2009

Je to tažko prečo to nepovedia.Ale ja by som asi tlačila na dcéru,že čo sa deje.Alebo vyhladala pomoc psychologičky.

zrzulka
27. máj 2009

Bol to silny pribeh. mam tiez dceru a nikdy by som nedopustila aby jej niekto takto ublizil. nasledky na cely zivot. Inak kolko je takych chlapov co maju dve tvare. jedna mila prijemna, vsetko pre rodinu, a ta druha tvar? Skoda reci... vsimnite si aj ked v mediach pretriasaju nejaky tragicky pribeh tak svedkovia vzdy povedia: Bola to taka slusna rodina. Nikdy s nimi nebol problem a zrazu vrazda, tyranie.... chlapi co podvadzaju, zneuzivaju... cely zivot hraju dvojaku hru su taki mili na pohlad, sladky az mam pocit ze by som z nich dostala cukrovku....

zrzulka
27. máj 2009

nepovedia to preto ze ta osoba psychicky vydiera a to je niekedy horsie ako fyzicke ublizenie

maruschka
27. máj 2009

ja by som ho zabila 🙄 🙄 🙄 🙄 žiadne babranie sa s odrezávaním, vyhodiť z okna a zbohom...Kokos, tak toto bol teda príbeh 😠 😖 🙄

ukana
28. máj 2009

ten herec zije v Cechach, on hral aj v Nemocnici na kraji mesta, tiez takeho sviniara, co bil svoju zenu, mal tam dlhe vlasy.......ma chudak taky vyzor na sviniarov......... 😅 😅 tak mu davaju take roly 😅

tie deti, podla mna, sa hanbia, maju pocit viny, matky im casto neveria.........rozne ☹ 😠 😒

zuza80
28. máj 2009

po mne idú zimomriavky ešte teraz.ja by som ho asi tiež zabila.
zrzulka ani jedna z nás by nedovolila, aby našim detom niekdo tak ubližoval,ale nedá sa tomu zabránit,bohužial.to by naše detičky museli žit izolované od tohto perverzného sveta. tá matka si myslela akého má úžasného chlapa,ktorý sa stará o rodinu a on to taký hajzel.

dzio2
28. máj 2009

vetsinou je to tak ze im nikto neveri okrikne ich ze preco chcu rozvratit rodinu ☹ raz vas niekto okrikne ze klamete a viacej sa oto povedat pravdu nepokusite a budete trpiet ☹ ako dokazovat dospelim ze vy mate pravdu potom uz nieje nato sila

mikalove
28. máj 2009

ja by som ho zabila a zblaznila by som sa od vyčitiek že som takého debila dotiahla domov ☹

mirela
28. máj 2009

ved ironia osudu, ze ten chlap mal dve tvare, ona bola po rozvode, tak sa jej to zdalo normalne ze je starostlivy a pod. Deti prechadzaju pubertou, asi preto nic nepovedala, hanbila sa, mala pocit, ze by jej to aj tak mama neverila, navyse toto nebol hlupak, ta lekarka jej to sama vravela ze je charizmaticky a pod. 😢

penny13
28. máj 2009

Ja som to skoro ani nedopozerala. bolo to hrozné. Ja by som toho chlapa asi .... ,no to už viacerí povedali, keby to urobil mojej dcére, ktorá je asi v rovnakom veku ☹ Najprv sa ten muž hral na anjelika a potom sa z neho stal takýto hnusák!
A najhoršie je že ublížil dieťaťu, ktoré preto trpelo. Tak, že sa vzdalo vysnívaného výletu, rozišla sa s frajerom a myslím, že chcela aj zomrieť. Mirela, aj si to myslím. Mne sa najviac páčil ten prvý a o tom učiteĺovi.

elibetka
28. máj 2009

Ja som zatiaľ videla všetky časti 🙂 Teda na tu čo bola minulý týždeň.Čakám bábo tak som poučená.Poriadne si ho poprezerám aby mi ho nevimenili 🙂 A včera to bolo hrozné chúda dievča ☹

mamartinka
autor
28. máj 2009

Ako som prezil-JOJ, 03.06.2009, 20:45 Cesta z pekla.Príbeh o návrate a prijatí matky, ktorá urobila v živote množstvo chýb. Marcela bola úspešná žena. Mala krásnu rodinu, milujúceho manžela a tri krásne a zdravé deti. Všetko mala pod kontrolou, až na jednu vec. Čoraz častejšie a stále vo väčších množstvách siahala po alkohole. Až keď spôsobila nešťastie, ktoré hraničilo so smrťou človeka, pristúpi na to, aby sa liečila. Podarí sa jej vymaniť z vlastného pekla a vrátiť sa späť do koľají normálneho života ženy a matky? Sledujte ďalší príbeh zo série dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Prežité hraničné situácie a chvíle, ktoré sa nedajú vrátiť späť, sú previerkou statočnosti hrdinov. Ich príkladná ľudskosť môže byť inšpiráciou pre nás ostatných... Slovenský seriál

katrin21
28. máj 2009

ja mam priatela a dceru 8 r. a ked si pomyslim.... on videl len koniec , tiez ma dceru, kt. zije s novym " ocinom"... a jeden cas nam hovorievala , ze pred nou chodi holy, asi ju ma stale za male decko, pritom uz vtedy mala tak 6 r. a aj 7.... ked sme to povedali jej matke, tak sa tukala po cele, ze si vymyslame, ze on len nahodou prebehol do sprchy.... jasne, OK, ale moj priatel je na to alergicky, ked si pomysli....

a ja zas jemu som vcera povedala, ze by som mu ho asi odrezala..a on, ze co si o nom myslim.. my sme zatial v stadiu, ze on sa babam uzkostlivo zakryva, skor oni zacinaju byt zvedave, lozia mu do sprchy a rehocu sa ,alebo mu stahuju trenky na zadku a maju svandu.. a zatial sa odzaduju, aby bol s nimi ked sa kupu, volaju ho a rehocu sa.. skor on im hovori, ze uz su vacsie, ze uz nech su tam same.. uvidime dokedy im to vydrzi... nastastie som si ista, ze je OK, aj sam asa vyjadril, ze on by na mieste toho otca vo filme rozbil tomu hlapovi hubu, ale tak , ze uz by to asi nerozchodil....! strasne... chuda dievcatko, ale ja neviem, ja by som si asi vsimla, ako sa vyhybala tomu otcimovi... takzko povedat, ked sa dieta az tak zmeni, treba mysliet na vsetko... ale chlap bol pekná filcka, ako sa hral na dokonaleho....