Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

leva
21. máj 2009

Ahojcek,no tento pribeh bol tiez poriadne smutny.Veronika,odkial vies ze ten maly bol Lukasko?mne sa tiez zdal niaky buclatejsi a Lukasko ma taku malu hlavicku,hrozne sa nam s manzelom lubi.No ale tiez neviem na 100 percent ze nie.

wighy
21. máj 2009

ahojte

tak som si aj ja vcera porevala pri tom pribehu 😒 ani pomysliet nechcem na to co by som robila keby 😔 😔 😔

loren
21. máj 2009

dievcata neviete ako sa vola ta taska co ju ta baba v pribehu kupila malemu na nosenie

sakura77
21. máj 2009

no ja mam doteraz v pamati ako vyzeral kristianko ked sa narodil,na to by som nezabudla nikdy teda 🙂 ale mam podozrenie ze moju sestru vymenili v porodnici 😀

veronika81
21. máj 2009

no baby keď vravíte, tak to asi nebol "Lukáško". Neviem.. 😝 Mne sa zdalo

andrea.m
21. máj 2009

aj naši sú chválabohu ako naše klony

vinka
21. máj 2009

Loren mne sa zdá,že to bol babyvak nie? 😕

mamartinka
autor
21. máj 2009

ktore dieta myslite lukaska?podla mna ani jeden nebol Luki z panelaka.ved obaja chlapci boli taky buclaty.zeby ste mysleli tej kamaratky co bola prvej u nej?ale mne sa nezdal ani jeden.

norik1
21. máj 2009

hej to bol babyvak takyto nejaky http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=385

hasleerka
21. máj 2009

tiež neviem ako to myslíte že lukáško ...

zuzitka
21. máj 2009

asi myslia lukaška, čo má angie s karolom v paneláku

hasleerka
21. máj 2009

skôr si myslím ako leva, že lukáško z paneláku je chudší

mamartinka
autor
21. máj 2009

no lukasko je o dost chudsi.a ma take do hneda tusim vlasky troska.to jedno bolo ciernovlase v tom ako som prezil a to druhe nemalo vlasky.a u tej prvej co bola najprv kamaratky uz neviem ake malo to vlasi.jedine ze to by bol on.ale z tych zamenenych ani jeden.Lukasko z panelaka nieje taky tucko.inak zuzitka co ty?ako sa mas?nevolnosti prevladaju?

hasleerka
21. máj 2009

a už vieme čo bude nabudúce?

mamartinka ty máš dobré informácie 😉

mamartinka
autor
21. máj 2009

no mam to mas pravdu.len teraz este neviem co nabuduce o com bude.a kolko vlastne este bude casti?

hasleerka
21. máj 2009

tuším ich bolo už 7

bejbypd
21. máj 2009

ahojte no tiez si to neviem predstavit...no nastastie Miska bola cely ocinko uz od narodenia a teraz sa zacina podobat na mna...ale ja mam skorocierne vlasy,tmavo hnede oci,jeden moj brat ma bledsio hnede vlasy a zeleno hnede oci a moj dalsi brat ma blond vlasy a modre oci...tak neviem neviem 😀

zrzulka
22. máj 2009

nase bejbinko tiez urcite nikto nevymenil, bola cely cas pri mne a ja som si ju poznala lebo mala chlpate usi. A teraz cely ocko. este aj vlasky ma po nom. Ale musi to byt strasne nieco take prezit.

mikalove
22. máj 2009

neviem kolko bude častí,ešte som nevidela dalšiu uputavku a to ide u nas tv od rána do večera 😕

anarida
22. máj 2009

Ahojte ak môžem pridám sa k Vám 🙂 tento seriál ako aj /panelák a ordináciu/pravidelne sledujem a vždy keď skončí jedna časť už myslím čo bude v dalšiej a teším sa ako male dieta 😀 Zatiaľ ma dostala ta prvá časť tá bola o tých chlapcoch jedného zrazilo auto a bol dlho v kóme a druhý mal choré srdiečko.Pri tom som sa až rozplakala ☹ potom neviem ani aký bol zrejme ma nezaujal 😀 ešte si dobre spomínam na toho učiteľa čo ho obvinili zo znásilnenia v tom lese 😕 to som mala nervy som tu nadávala 😠 a tento posledný ma dostala zo všetkého najviac ☹ neviem so predstaviť čo by som robila keby mi niekto zaklopal na dvere a povedal,že Emka nie je moja 😔 plakala som strašne dlho a rozmýšľala nad tým všetkým.Celý ten čas hovorila,že k nemu nič necíti a až keď ho mala dať preč zistila ako veľmi ho Ľúbi 😢 😢 😢 No a upútavku na dalšiu časť som zatiaľ ani ja nevidela ale zdá sa mi,že to vždy dávajú až od pondelku 😕

mikalove
22. máj 2009

mne bolo lúto aj tych ludí čo koli synovi debilovi zostali na ulici,starší ludia sa z toho tak lahko nedostanú 😒

zuzitka
22. máj 2009

anarida ... 2.časť bola tuším o tom, ako žena otehotnela a zaroveň si našla hrčku v prsi ☹ ☹
všetci jej odporúčali potrat ☹

zuzitka
22. máj 2009

mikalove ... presne .. to bola tiež hrozná časť ... ja bych toho syna asi nechala tak .... že by som sa vzdala domu a spala na stanici a všelikde, za to že synček nemá rozum!!!!! 😠 😠 strašné to bolo ... a ten syn ešte otváral papulu na fotra ... no konec

anarida
22. máj 2009

mikalove to som nevidela od začitaku videla som koniec takže ani neviem čo sa tam stalo.

áno áno zuzit aj to bolo veľmi smutné tiež si to neviem predstaviť ale zvládla to 🙂
inak mňa viac bavia časti kde sú aj detičky neviem prečo 😀

mamartinka
autor
22. máj 2009

Joj Streda 27.05.-Dokonalý muž. Keď si matka nájde nového partnera, život v rodine sa zdá byť dokonalý. Všetko je dokonalé, až na problémy s dospievajúcou dcérou. Nový "dokonalý" otec sa o nevlastnú dcéru stará väčšmi, než je zvyčajné. Je jeho náklonnosť rodičovskou láskou alebo niečím iným? Až čas ukáže, že náklonnosť nebola rodičovskou láskou. Nový "dokonalý" otec svoju nevlastnú dcéru zneužíval... Ďalší príbeh zo série dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Prežité hraničné situácie a chvíle, ktoré sa nedajú vrátiť späť, sú previerkou statočnosti hrdinov. Ich príkladná ľudskosť môže byť inšpiráciou pre nás ostatných... Slovenský seriál .

mikalove
22. máj 2009

super,takže dalšia časť bude,mamartinka na teba sa dá spolahnúť 😵

mamartinka
autor
22. máj 2009

na mna vzdy. 😀 😉

zrzulka
22. máj 2009

S tymi dochodcami aj mne boli strasne luto.... Ale aj tak nepochopim ako sa mohli ocitnut na ulici. ved obaja mali dochodok. snad by si z toho dochodku nasli nejaky podnajom a nemuseli skoncit na ulici. Alebo poziadat o socialny byt. Co ja viem, vzdy sa da nieco urobit.

januarova
22. máj 2009

no len im dali este exekucne zrazky na dochodok, cize im ostalo nejakych 4000 tis.Sk. a z toho ozaj nezaplatis nic. 😒