Ako spevniť bruško po pôrode ?

kirstenxxx
19. jún 2018

Ahojte mate niekto pre mna nieaku radicku ako spevnit brusko ?a nohi takties dakujem

danyb
19. jún 2018

najlepší je "plank", skús pozrieť nejaké cviky na internete, dá sa robiť tak, aby si zaťažovala aj zadok a nohy, plus môžeš to spojiť s pravidelným behom, alebo plávaním 🙂

robin30
19. jún 2018

Zumba flat abs je skvela

jatva
19. jún 2018

Kolko si po porode? Najskor treba zistit ci nemas diastazu a v akom stave mas panvove dno. Od toho sa to dalej odvija. Tak ci tak je najlepsie cvicit cviky na hlboky stabilizacny system/core. Tam je dolezite spravne prevedenie, takze treba zacat s niekym kto ti povie ako to robit a skontroluje ta. Inak to nema vyznam. Plank je sice super cvik, ale co vacsinou vidim, tak je zle prevedeny.

mogaa
19. jún 2018

cvičením

mogaa
19. jún 2018

Záleží koľko si po pôrode a či kojíš. Najlepšie je začať klasickou jogou, nič veľmi náročné.

andy241
19. jún 2018

A este by to chcelo okrem bruska a noh vylepsit aj trosku gramatiku 😀

kirstenxxx
autor
19. jún 2018

Po pôrode som us 8 mesiac 😏...skusim tie cviki dakujem vam za radi

cukricek4
19. jún 2018

to uz mozes aj brusaky, spominany plank je velmi dobry a skusila by som mozno aj trochu kardia zahrnut

elisskah
19. jún 2018

A čo hovoríte na nosenie toho sťahovacieho pásu. Len nedávno som na to natrafila, ale netuším o tom nič. Kedy je to vhodné, aký to má efekt, či ti skôr neškodí ako pomáha....a tak.

mogaa
19. jún 2018

Ajaj v 8.mesiaci už môžeš cvičiť všetko, ak kojíš tak si odsleduj či papá ako doteraz, ak by bol problém žeby nechcela(mliečko môže mať inú chuť), tak zvolni cvičenie.

kirstenxxx
autor
19. jún 2018

Mam aj ten stahovaci pas 😏 ale nic moc

kirstenxxx
autor
19. jún 2018

A us nekojim ju

iwaneta256
19. jún 2018

@kirstenxxx hlavne drepuj, to posilni cele telo, predovsetkym nohy zadok, ale aj brucho, brusaky dalsia vec, aj ked ja osobne ich velmi nemusim :D ja robim doma drepy s ketelbellom to je toto https://www.insportline.sk/?v=ketlebel ale stacia ti aj cinky https://www.insportline.sk/cinky-na-aerobik ceny su prijatelne 🙂 samozrejme zvol len najlahsie vahy, ja mam ketlebel 6 kilovy a cinky dvojkilove, ak sa ti zda cena zla vyuzi zlavove kupony https://www.kuponyzdarma.sk/insportline-sk/ a tak usetris minimalne na doprave ;) ps. aj svihadlo je dobry tah ;)

kirstenxxx
autor
19. jún 2018

@iwaneta256 mam cinki doma😊 tak ich skusim dakujem za radu

kirstenxxx
autor
19. jún 2018

@kirstenxxx samozrejme aj cviki skusim

slamka555
19. jún 2018

@elisskah ahoj ja som si stahovaci pas kupovala uz pred porodomale taky ten pevnejsi ( na haciky) dala somsi si ho hned na druhy den po porode uz vnemocnici este ma dr.chvalil ze sa lepsue zavinie maternica ;) a fajne mi to aj chrbat spevnilo zamna super vec ;) poporode som ho nosila este asi mesiac 🙂 teraz som 4 m po porode a urcite ma to trochu zuzilo 🙂 ;) znama ma onedlho planovany cisarsky a dr.jej odporucil.si ho zohmat , ze po cisarskom to menej boli ( ta jazva) ked mas pas ;)

slamka555
19. jún 2018

@kirstenxxx Ja cvicim momentalne tak striedavo plank a kardio kickbox 😉 popravde ma viac bavi to kardio kedze som taky sangvinik 😃 😉 ale aj ten plank ma nieco do seba 😉 nudi ma ze je to take pomalee 😃 ale veru zotrvat v urcitej polohe 1 minutu ( nieto este viac) je dost narocne 😃 .. 😉 no a jooga..to vrazedne tempo by ma uz uplne pochovalo :D .. ;) takze zamna zumba, kardio , mam aj beziaci paas .ale nato si este netruufam kedze este kojim 🙂

mogaa
20. jún 2018

stiahni si toto a začni ešte dnes, je to výborné aj na spevnenie aj na chudnutie

https://www.ulozto.sk/!GZCTq5Vr9/jillian-michae...

-je to cvičenie s Jilian Michaels - toto je 1.level cvičí sa10 dní, cez uložto si stiahni aj 2 a 3 - každý sa cvičí po 10 dní, je to cvičenie pre začiatočníkov, ale pri cvičení budeš mokrá a fakt to zaberá, je to makačka - trvá to len 20 min.treba cvičiť 5-6x týždenne, ak budeš vládať tak každý deň, ja dávam 1 den v týždni oddych. Jilian má viac programov , dobrý je aj 30 Day Shred aj Ripeed in 30....Odporúčam začať ale týmto - je to najkratší z jej programov ale určite ti bude zo zaťiatku stačiť

mogaa
20. jún 2018

Je to po anglicky ale cvičíš podľa nej, nepotrebuješ rozumieť po anglicky,len tam vysvetluje ako cvičiť daný cvik ale to aj vidíš a potom motivuje k cvičeniu....s Jilian cvičia 2baby jedna cvičí lahšiu verziu cviku a druhá ťažšiu- takže cvič podľa seba ktorá je ti ľahšia- tá vpravo by mala cvičiť ľahšiu verziu

kirstenxxx
autor
20. jún 2018

@mogaa idem stiahnut 😊a hned aj zacnem dikii

mogaa
20. jún 2018

@kirstenxxx ak by ti niečo bolo nejasné, kludne sa spýtaj. Najlepšie cvičiť hneď ránno pokiaľ nie je tak horko, lebo v tom teple sa nedokopeš a budeš hľadať výhovorky prečo necvičiť. Ešte jedno - cvič v botaskách a pozor ak robíš drepy dávaj si pozor na kolená, nesmú byť pred špičkami, zadok ťaháš dozadu akoby si si sadala.....a hlavne potom veľa piť - čistej vody....ak by ťa zo začiatku boleli kolená , kúp si u Vietnamcov bandáže na kolená- stojí to okolo 1,- eura. Ja už končí 3 level, tak uvidím či si dám ďalší program alebo si zopakujem tento. Je to super že to trvá len 20min.ale ak necvičievaš tak to bude bohat stačiť. Je to zaberák. Daj vedieť ako sa ti cvičilo

essenceee
27. máj 2020

drepy, brušaky a ja som jazdila na bicykli a teraz beham za dcerkou, ktora jazdi na detskom bicykli. Je to zaujimavedcera sa teši z noveh detskeho bycikla a ja športujem chudnem

mareri
4. júl 2020

jazda na bicykli a kolobežke spravi s tvojim telom, zadkom a nohami zazraky