Ako ste riešili vlastnú fotoknihu?

hanculka
1. feb 2008

Ako ste ju riešili? dajte mi rady

deninka13
1. feb 2008
hanculka
autor
1. feb 2008

vĎaka

lul
1. feb 2008

abo www.happy-foto.sk aj tam ju robia 🙂

jaduska
1. feb 2008

www.moja-fotokniha.sk. Ale ja som s ňou nebola veľmi spokojná 😒

lenkalienka4
1. feb 2008

baby, a čo táto sranda stoji? hm? kolko Vás to stalo? 😕

kattom
1. feb 2008

ja som davala robit v dmke iba tu najmensiu ked mali akciu - vtedy to bolo za 99,-. inak u nas v dmke ich mali /neviem, ci maju stale/ aj vystavene vsetky vzorove - aby bol prehlad o velkosti. nebola to kvalita, ako ked davam robit fotky, ale do kabelky na ukazovanie to uplne stacilo - a da sa tam napratat nenormalne vela fotiek.. a v dmke, ak ste si brali tu bonusovu knizku - tak tam je tiez kupon s nejakou zlavou na vyrobu fotoknihy

ena
2. feb 2008

jaduska: preco si nebola spokojna s fotoknihou?

jaduska
3. feb 2008

eni, nebola som úplne nespokojná, ale viac si ju za tie prachy urobiť nedám. Zaplatili sme za to asi 940 Sk, je síce pravda, že je tam okolo 270 fotiek, čiže jedna fotka ma vyšla asi na 3,50 Sk a nemusela som kupovať album. Ale aby sa tam toľko fotiek vošlo, musela som ju urobiť tak, že na niektorých stranách bolo aj 12 obrázkov, čiže niektoré sú dosť malé a človek pomaly potrebuje lupu. Je jasné, že niekedy je na fotke zbytočne veľa okolia a do tej fotoknihy si to upravíš tak, že máš iba to podstatné, ale aj tak na to treba dosť čumieť. Ešte sme si aj vybrali také obláčikove pozadie na strany, v PC to vyzeralo dobre, ale v skutočnosti je to pozadie dosť tmavé. Ono tá kniha musí byť krásna v tej tvrdej väzbe, keď si tam dáš napr. 4, max.6 fotiek na stranu (A4), aby ich bolo aj dobre vidieť, ale dať za to nejakých 2000 Sk, tak na to určite nemám. Tak som sa rozhodla, že si dám urobiť radšej normálne fotky, 10 x 15 cm stojí cez net 3,90 Sk, album sa dá v akcii kúpiť lacno a nemusím na to čumieť tak, že mám nos nalepený v knihe 😀 . A to ja mám ešte celkom dobrý zrak. Babka s dedkom z toho veľa nemali.
Ono sa tá fotokniha oplatila, keď boli uvádzacie ceny, teraz je to podľa mňa drahé. Ale to je iba môj subjektívny názor, tak neviem, nech sa každý rozhodne podľa finančnej situácie 😉

bezaz
4. feb 2008

robia ich aj na web stranke nay.. ceny zavisia od velkosti knihy a mnozstva fotiek

jaduska
4. feb 2008

bezaz cena nezávisí od množstva fotiek, ale od počtu strán v knihe. Na jednu stranu si môžeš dať jednu fotku, ale aj 12 😉

kamilecka
4. feb 2008

www.fotolab.sk da sa stiahnut priamo program kde si urobite vlastnu fotoknihu aku chcete,ake kde ake fotky s akym popisom a farbami,je to super mame uz doma.

jaduska
6. mar 2008

Baby, do 12.marca je akcia na fotozošit 14x13 cm-26 strán za 99 Sk, inak stojí okolo 290 Sk. 😀 Síce som si povedala, že radšej klasické fotky, ako fotoknihy, ale za takú cenu sa to vyplatí. Bubú mať babičky vnúčatká pekne v kabelke 😵

zuzitka
12. mar 2008

presne ten fotozosit vo fotolabe co bol v akcii som si dala urobit. akcia koncila 12 marca, ja som stihla poslat objednavku este 11 marca a uz mi pisali ze je to hotove 😉
tak som zvedava ako vyzera ten fotozosit v skutocnosti 😵 este ho nemam doma ale v compe vyzeral pekne.
takze som akciu stihla vyuzit 😉

martinabarak
13. mar 2008

Caute baby, www.moja-fotokniha.sk cez DM Drogerie maju akciu za 99 Sk do konca mesiaca, takze este stihate 😉
Jaduska aj my sme to dali robit babickam a tetke do anglicka a je to pekne a naozaj za tu cenu super..... 😉

jaduska
13. mar 2008

Nooo, nám to už aj došlo a som spokojná, je to pekné, mamka to vzala do práce a hneď sa jej všetci vypytovali ,že odkiaľ to má. Ešte by mi moja-fotokniha mala platiť za reklamu 😀 . Ale je pravda, že 290 Sk by som za to nedala.
A martina dík za tip, ja som to dávala cez Mama a ja a tam už asi skončila akcia. Idem si dať urobiť ešte ďalšie kým sú také lacné 😵

putyna
14. mar 2008

baby ja som tam nenasla tu knihu za 99sk

zuzitka
14. mar 2008

putyna ..... ten fotozosit za 99sk je asi uvedeny ako fotozosit maly za 290sk ale pri objednavke ti to zmeni cenu na akciovu 99sk..... aspon mne to tak urobili vo fotolab.sk

http://www.cewe-fotokniha.sk/photobook_571.php#

martinabarak
14. mar 2008

Putyna ako pise Zuzitka, cena sa ti aktualize pri objednavke... 😉

zuzitka
18. mar 2008

tak aj my uz mame ten fotozosit z fotolabu doma a je perfektny 🙂
ale pravdupovediac 290sk je za to vela. naozaj sa to oplati len v akcii 😉

mozno este skusim jeden objednat v DMke, do konca marca to snad stihnem 😀

zuzitka
3. apr 2008

dala som si robit aj v DMke, ale sa mi zda horsia kvalita - su malo zretelne tvare na fotkach - a to som davala tie iste fotky ako ked mi to robili vo fotolab.sk
tak ale za 99,- je to vcelku okej 🙂

martinabarak
30. máj 2008

Caute baby, www.moja-fotokniha.sk cez DM Drogerie maju akciu za 99 Sk pocas celeho juna 😉 😉 😉

7nikita
12. jan 2011

skuste aj piklio.com 🙂)

zuzanakravcova
12. apr 2011

Ahoj, ja mám tiež jednu o Piklia a som s ňou veľmi spokojná 🙂 Takže doporučujem 🙂

titkovamiriam
6. sep 2011

aktualizujem tému.Viem ešte že je kopec času ,no chcem babičke spravit pod stromček fotoknihu,aké stránky su aktualne najlepsie-ake mate skusenosti 😉

adus123
7. sep 2011

Ahoj, ja si davam cez www.happyfoto.sk, teraz tam maju 50% zlavy.... 🙂

titkovamiriam
7. sep 2011

dakujem pozriem si to ,ja som to este nikdy nedavala robiť 😉 a teraz mi to príde ako super darček!!!!

adus123
7. sep 2011

ja som si davala jednu, asi pred 2 rokmi. Je pravda, ze klasicke fotky sa mi pacia viac, kvalita tych fotiek vo fotoknihe sa mi nezdala taka dobra, ako na skutocnych fotkach. Ale to mozno bude tym, ze to nie je tlacene na fotopapier. Tie FK tlacene na fotopapieri su podstatne drahsie. Ale nebolo to zle ani takto....a za tie dva roky uz urcite aj oni zlepsili technologiu...takze teraz mam zase jednu rozpracovanu a chcem si ju dat do 25.teho spravit...aby som vyuzila tuto akciu, ktora momentalne je.

shira_
13. jan 2013

ahojte, oživujem tému.. uvažujem o fotoknihe a fotokalendári. dala som robiť minulý rok cewe, ale bez srandy, sama by som to urobila snáď vo vyššej kvalite. kalendár, na ktorý pozerám zdiaľky, sa dá zniesť, ale tá kniha je fakt otrasná. predstavujem si to ako predmet s umeleckou hodnotou, v peknej väzbe, fotky máme krásne ateliérové v dobrej kvalite.. nemáte náhodou nejaký typ, kde by sa tomu venovali na úrovni a nenasypali iba súbory do počítačového programu? na cene nezáleží..

vroni
13. jan 2013

Ja mam z happyfoto a kniha je nadherna (z profi fotiek)

mimikri
12. mar 2013

@vroni a dala si si robiť tu klasicku alebo de luxe? teraz je akcia do konca marca tak uvažujem že dám urobiť 😅