Ako ste riešili vlastnú fotoknihu?

hanculka
1. feb 2008

Ako ste ju riešili? dajte mi rady

lumarque
23. júl 2013

@shira_ ahoj , no akz najlepsi tzp fotoknihz si objavils? ja prave robim , lebo v happzfoto maju akciu

shira_
31. júl 2013

Dakujem za tip, snáď to stojí za pokus. Ja praveze uvazujem nad kupou pekneho fotoalbumu a dam vyrobit klasické fotky...

alenocka777
30. sep 2014

@zuzitka Dobry den,mozem sa opytat ako ste si davali robit tu fotoknihu cez DM?cez net mi to nejde?staci to mat ulozene na USB a v Dm to odovzdat alebo ako?
Dakujem... 🙂

matej3324
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
9. jan 2015

vo fotolabe dala robiť aj kamoška klubový album fotiek, náš vyšiel 61 € ale je tam fotiek na mrte, obal je aktualizovaný a veľa fotiek vnútri priamo pre nás dvoch. na jar chcem dať takúto urobiť mojej mame na okrúhle narodky.

janci27
12. mar 2015

@matej3324 Ahoj, prave riesim fotoknihu cez Fotolab. Nevedel by si mi prosim poradit, ako vlozit obrazok na prednu a zadnu stranu? Nejak si s tym neviem rady, nechcem tam fotku, ale obrazok jpg (stiahnuty z netu) a stale sa mi tam ukazuje ten trojuholnik s vykricnikom kvoli moznym bielym okrajom. Jednu fotoknihu doma mam (nie Fotolab) a tam je cez tieto dve strany jedna fotka a tak by som to chcela urobit aj na tejto. Neviem, ci som to spravne rozpisala, aby si to pochopil spravne, co myslim 🙂 Vopred dakujem..

matej3324
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fero3324
24. apr 2015
Používateľ fero3324 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fero3324.

Ja odporúčam Cewe Fotoknihu. Majú dobrý sotvér a super kvalitu. Viac na http://www.fotolab.sk/cewe-fotokniha.html

fazulka7
29. okt 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

Žienky ja vám odporúčam stránku http://darcekyodsrdca.sk/ , kde robia aj tieto fotoknihy. Ja som si už od nich objednala aj tričká s potlačou a aj túto fotoknihu. Prišla mi v poriadku a dodali mi ju cca do týždna. Počula som už aj o firme Fotomagica či ako to bolo, ale vela báb bolo nespokojných, takže by som to neriskovala.