Ako ste sa s partnerom zoznámili?

danulka2
10. mar 2008

Ako ste sa zoznamili so svojimi polovickami? Romanticky, nahodne, adrenalinovo ci nastrazena pasca 😉 😀

lienockaa
12. mar 2008

láska cez internet..ICQ..🙂 pred 2,5 rokom..

weja
12. mar 2008

kraaaasna tema... 😵

my sme sa prvykrat stretli v bare... drahy sedel s kamaratmi pri vedlajsom stole... my sme mali damsku jazdu, potom sme sa presunuli na diskoteku... on nas pocul, ked sme sa rozpravali, kam ideme, tak sa na tu istu disku presunul aj on s kamaratmi - znova k vedlajsiemu stolu... 😀 ja som si ho vlastne az vtedy prvykrat vsimla - citila som na sebe nieci pohlad, ale zakazdym, ked som sa nanho pozrela, rychlo odvratil pohlad... 😀 ked to urobil uz asi stvrty krat, zacalo ma to zaujimat... a aj bavit... 😀

no zrazu sa cela jeho partia aj s nim zdvihla a odisla prec... trosku ma to sklamalo, niecim ma totiz neuveritelne pritahoval, ale v podsate o nic neslo... ake bolo moje prekvapenie, ked sa asi o 5 minut zjavil pri nasom stole, ze nemoze skratka odist len tak - bez toho, aby aspon zistil, ako sa volam alebo so mnou prehovoril... 😵 taka som bola zaskocena tou jeho priamostou, ze som sa v tej chvili nezmohla ani na slovo... ale ako sme sa zacali rozpravat, ani som nevedela, ako uplynula cela noc - strasne vela sme sa nasmiali, fakt som bola prekvapena, ako dobre som sa s nim citila...

ked sme odchadzali, moje trdlo si zabudlo vypytat moje telefonne cislo, mna to tiez napadlo az potom, ze na neho nemam vlastne ziadny kontakt... trvalo mu 5 dni, kym sa k mojmu telefonu dopatral... 😅 nasledovalo pozvanie na kavu a odvtedy sme stale spolu... 😀 uz 3 roky, z toho 1,5 roka ako manzelia a sme zalubeni stale viac a viac... 😵

smejko1
12. mar 2008

weji - to je kraaaaaaasny pribeh ako z filmu 😉

weja
12. mar 2008

smejko 😀 ved ten tvoj je velmi podobny 😉 este ze nam ta rozpravka stale trva... 😵

liana
12. mar 2008

my sme sa zoznámili tak, že sme spolu sedeli v jednej lavici v škole 😉 stále odo mňa niečo odpisoval a ja ako dobrá spolužiačka a spolusediaca som mu dala opísať všetko, ešte aj diktát som po ňom kontrolovala. a tak sa do mňa zahľadel, a po rokoch sme sa dali dokopy. vždy hovorím, že osud tak chcel 😉

lubina
12. mar 2008

My sme sa stretli vlastne "v praci". Kazdeho nas z nasej prace poslali do rovnakeho kurzu. U mna to bol kurz v inej krajine - Holandsku, a tak ma ani nenapadlo, ze by som tam niekoho mohla stretnut. Ale stalo sa a stretla som tam mojho terajsieho manzela.Ked som odchadzala, tak sme sa rozlucili navzdy.On zostal doma a ja som odisla tiez domov.Na letisku sme sa mali vidiet posledny raz.... 😀
Zivot mal ist dalej, ako predtym ,ale nesiel.Moj terajsi uz manzel prisiel za mnou na SR a potom sme chodili na striedacku a mna zasa raz poslali na kurz do Hol. z prace (na tri mesiace,to bolo super),ale zasa som sa vratila domov.A potom on vymyslel, ze ked som ja taky vecny student,tak nech idem studovat do Holandska master,ze on mi to zaplati (tieto skoly su nenormalne drahe,takze ja som o tom nemohla ani uvazovat,aj ked som mala dobry plat,aj vlastne auto,aj byt...).Isla som a pocas skoly ma presne ked odbijala silvestrovska '02 - '03 polnoc poziadal o ruku.Brali sme sa potom 20.04.2004..... 😵 😵 😵

wladka
12. mar 2008

dobra tema. aspon si pospominate.. 😵

ja s ex tak..ze som bola na diske, z nejakeho neznameho dovodu mi chytil ruku, ked som tancovala, a napisal mi na dlan, ze ma lubi.. ja som ho poslala do riti 😀 , na taketo nieco som neletela 😅 ..mesiac bol nedobytny, nakoniec sme sa stretli a nejak to preskocilo medzi nami.. 😉 o tri roky svadba, bejby.. alebo skor tak..bejby, svadba 😀 ..potom rozvod 😝 .. keby som vedela, tak som nedobytna doteraz.. nemusela som takto dopadnut, po 5rokoch.. 😠 😝 ..ale beriem to ako dobru skusenost.. 😉 🙂 .. co ta nezabije, to ta posilni.. 😎 😲

a terajsi? internet, caficko..a tak daale.. 😀

karolinkafe
12. mar 2008

Moj pribeh je hrozne krkolomny 😉
My sme s kamoskou pracovali sezonne a mali sme spolu ubytko. Lenze ona si nasla priatela a ja som bola stale sama doma. Tak som sa ho opytala, ci nemoze priviest nejakeho kamarata, aby sme mohli ist aspon spolu na disko (v trojke mi to pripadalo o nicom 😖 ) Predstavil jedneho, co prvy vecer takmer na mna skocil 😠 Radsej teda budem sama ako s uchylom 😒 O par dni mi "doviedol" noveho 😀 Boli sme spolu na zmrzku 😉 a cely vecer sme prekecali. Cely jeho zivotopis som za jeden vecer spoznala 😀 O niekolko dni sme sa dali dokopy 😉 Problem bol v tom, ze mne sa po 2 mesiacoch sezonna praca skoncila a vratila som sa domov. Ostali sme spolu v kontakte cez internet, aj ked som si vravela, ze letne lasky su asi na nic 🙄 On ma stale prehovaral, aby som sa vratila len u mna prevladal rozum - ved som ho pomaly ani nepoznala. Tak mi povedal, ze ked treba, tak si pre mna pride az domov (on bol v zahranici).Ja mu na to, ze ked pride na slovensko, tak ma presvedci. Na vianoce sa teda vybral, lenze co sme necakali, jeho nepustili cez hranice, lebo nemal viza (nie je europan 😢 ) !Tak mi o jednej rano vola, ze je vo Viedni, ci ma tam ma cakat. Ani som mu nestihla odpovedat a prerusilo nas. Ja som sa teda rano zobudila, pobalila a poobede som bola vo vlaku! Okolo siestej mi zavolal, ze stastne dosiel ku svojej sestre do Kolina v Nemecku 😢 Boze moj a ja som bola asi hodinu od viedne. Tak som tam dosla a kedze som sa v noci bala zasa hladat vlaky do nemecka ( a nemala som dost penazi az do kolina) tak som sa na opatku otocila a vratila sa spat domov. To bolo presne na Stedry den. O dva dni mi zavolal, ze mu fakt na mne zalezi, nech pridem do nemecka. Pozbierala som vsetky sily a znovu som sa vybrala na "put". Tentokrat ma tam uz cakal so sestrou a svagrom a odvtedy sme sa uz neopustili 😀 Ufff dufam, nejako som sa rozpisala. Taky pribeh sa uz kratsie ani neda 😀

tessa
12. mar 2008

my sme sa tiez zoznamili cez internet 😉

perla200
14. mar 2008

my sme sa spoznali v bare...bola som s kamoškami na party a stále ma tam otravoval taký uchylák(muž) stále za mnou chodil, už som bola nešťastná z toho, chcela som ist domov a pri jednej takej príležitosti ked som ho odháňala od seba, prišiel "on" a jasne mu dal najavo, že patrím k nemu a to som ho prvý krát videla...pozrela som nanho, pozval ma na drink a sme spolu 5 rokov a 2 roky manželia...úžasného muža soms tretla....

nika000
14. mar 2008

ja a môj manžel sme spolužiaci zo strednej 😀

smejka
15. mar 2008

ahojte...my sme sa zoznamili celkom nevinne v nemocnici...ani vo sne by ma nenapadlo ze dlhodoby pacient na nasom oddeleni bude raz mojim manzelom🙂.....a tak to uz tahame vyse dvoch rokov a mame jedneho chlapceka...comu sa clovek najviac brani tak to potom dopadne uplne inak🙂....som vsak rada ze je tomu tak...patrime k sebe 😉

melory
15. mar 2008

jeho kamarat co chodil k nam do mesta na skolu mi potreboval nieco dat a nestihal a tak poslal mojho muza, aby mi to dal, ze som tam a atm...zavolal si ma a bola to laska na prvy pohlad.

tretulka
15. mar 2008

nguyen - ako z cervenej kniznice 🙂 ...ale aspon vidime, ze sa to stava aj v realnom zivote 😵

julia225
15. mar 2008

my sme sa stretli na after party po nemenovanom koncerte v UK 😅 a bola som unavena, ...tam si ma obhliadol, co si ja nepamatam 😅 a na druhy den som sa zobudila a on spal vedla mna v kresle, celu noc mi drzal vlasy, ani to si nepamatam 😅 no a uz ostal....aj ked teraz nacas niesme spolu...dufam, ze si to stretnutie zopakujeme, ale uz mu nechcem vracat v naruci 😅 😝

sisulik
15. mar 2008

julia 😅

no my sme sa stretli nahodou v meste, ked sa mal stretnut s manzelom mojej kamosky a ja som isla od kamosky, tak som isla s jej manzelom, lebo sme isli rovnakou cestou...no neviem ci sa z toho vysomarite co som tu napisala..hehe..ale neva...a ten manzel kamosky ako som uz pisala sa mal stretnut s MM...a ked sme sa pozdravili, tak sme pat minut bez prestavky rozpravali..potom mi uz isla elektricka...tak som odisla..a na druhy den sme sa vsetci styria (kamoska s manzelom a MM) stretli v meste v cukrarni a tam sme my dvaja dve hodiny vkuse kecali akoby sme sa poznali cely zivot..na treti den ma poziadal o ruku..a teraz uz vyse sedem rokov ho otravujem 😀

julia225
15. mar 2008

sisulik super 😵 krasne... aj ja chem otravovat toho mojho az kym jeden z nas neumrie...

monkula
15. mar 2008

My sme sa zoznámili na autobusovej stanici v BA 😀 😀 😀 😀 😀

sisulik
15. mar 2008

no ja sa super bavim na tychto pribehoch 😀

julia..a preco ho neotravujes?

karolinkafe
15. mar 2008

ahoj sisu 😀 je ta tvoja kamoska jedna z nasich islamskych mamiciek 😉

ellen
16. mar 2008

my sme sa cez internet. najskor sme si len pisali, potom ze dame kafe. bolo kafe a sme pokecali a zas sme si len pisali. a potom som chcela ist na rozpravku do kina (ja som blazon do rozpravok), lenze jeden kamarat, co so mnou na taketo filmy chodil, nemohol, tak som zavolala "mojho" 🙂) isiel, ale museli sme ist na prve predstavenie, lebo bol hokej...(chlap 😀 ). a potom sme isli si sem tam sadli napapat sa, sladke, alebo pizza a tak, a nakoniec ma isiel aj k busu vyprevadit, ale stale ako kamosi. a ked bola tretia cast pana prstenov, tak ma volal, ze aby som isla von po filme (na ktorom som bola s mojim otcom a jednym kamaratom), lebo som vzdy v sobotu pisala, ze sa nudim doma. a to som povedala, ze pojdem. nasi prekvapeni, ze ja idem s niekym von... vecer, resp. v noci o druhej, tretej ma doviezol aj domov a proste sme sa dali nejak dokopy... sranda na tom, ze nam to vyslo, ze v sobotu bolo 14.2. valentina... (preto to moje motto "nahoda je blbec")

smatulka
16. mar 2008

ahojte,
ja som svojho priatela poznala uz skor, kedze chodil do rovnakej "partie", ale ja som studovala v Brne, tak som ho velmi neregistrovala, ani sme sa velmi nebavili, on ani nevedel, ze ja existujem a ja som ho registrovala len tak v kutiku oka, okrem toho bol zenaty a ma dcerku, takze ma ani vlastne nemal preco zaujimat, lenze jedneho krasneho dna v aprili po Velkej noci sme sedeli v krcmicke a on sa postazoval, ze sa s manzelkou rozvadzaju a ze predavaju byt a ze na druhy den pridu kupci a on im musi byt odovzdat a ze tam ma vela veci a nema mu kto pomoct stahovat a ze nevie ako to zvladne, tak som sa ponukla este s jednym kamaratom, ze mu prideme pomoct, vsak sme mali volno, tak preco nie? tak sme druhy den prisli, no a on mi povedal, ze nechce, aby som stahovala, ze na to su tam chlapi, ale ze ak by mi to nevadilo, ze by som tam mohla upratat, aby sa nemusel hanbit (jeho byvala bola "trochu" bordelarka), tak som povedala OK, lenze kedze tam bol neporiadok ozaj neskutocny, upratovanie trvalo dlhsie, tak mi nechal kluce, ze mu ich dam poobede, tak si teda poobede po kluce prisiel a pozval ma na veceru, tak sme sa stretli dalsi den na veceri a od vtedy sme spolu, teraz to budu dva roky, nas syncek bude mat 8 tyzdnov a sme stastni, ze ja som bola taka ukecna a aktivna, lebo on by si netrufal ma oslovit... 🙂

sisulik
17. mar 2008

krasne pribehy 😉

danulka2
autor
18. mar 2008

jej, krasne pribehy. Len by ma este zaujimalo, ci si to tak isto pamataju aj nase polovicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blumka
18. mar 2008

jej, pekna tema a este krajsie pribehy 😉
My sme sa tiez zoznamili na slavnom pokece. On bol v USA ja na Sk, takze sme si 2 mesiace len pisali neskor aj telefonovali. Po dvoch mesiacoch sme sa prvykrat stretli, ked prisiel na SK len na vikend kvoli mne aby ma videl na zivo, no a odvtedy to uz naberalo riadne obratky. Este mesiac sme vydrzali bez seba, potom som ja sla vybavovat viza, odisla som z roboty, od rodicov (ktori neboli velmi nadseni) a sla som za nim do USA. No a dopadlo to tak, ze rok a pol po prvom pismenku bola svadba a teraz uz mame aj mesacne babo 😵

ellen
18. mar 2008

blumka, tak to my sme si dali "nacas" so svadbou - po 2,5 roku.. ale sami nevieme, kedy sme si skutocne prvykrat napisali a kedy sme mali to kafe 🙂 a ale skoro do roka nam "to" vyslo, lebo mame 4,5 mesac. babo a narodilo sa nam dva dni pred 1. vyrocim svadby 😉

usmievajsa
18. mar 2008

Blumka a kde v USA byvas?

blumka
18. mar 2008

New York 😉

vierka
19. mar 2008

ahojte baby, aj ja pridam svoj pribeh 😀

Bol celkom obycajny letny den, ked som stretla kamosku a pozvala ma aby som sa k nim vecer pridala do partie (to som chodila este na strednu skolu), ze len tak sedia na lavickach a kecaju... tak som tam vecer prisla a medzi partiou bol aj moj mangel, prvy krat som ho vtedy videla. A slovo dalo slovo, isiel ma odprevadit potom domov a ked som odchadzala tak ma pobozkal na co som mu ja povedala: "to nie je dobry napad" 😝 Odvtedy sme boli kazdy den spolu a stale sa o mna snazil a ja som ho stale odmietala, ale po pol roku som podlahla... A bola to ta najlepsia vec aku som kedy spravila 😀
Neskor som sa od chalanov z partie dozvedela, ze hned ako ma rvy krat zbadal tak im vsetkym povedal: "chalani, ruky prec, ta je moja" 😀

no a v decembri 2007 sme oslavovali 10 vyrocie odkedy sme oficialne spolu a v seprembri 2007 sme oslavovali 3 vyrocie svadby 😀

angua27
20. mar 2008

tak aj ja, tak aj ja. 😀
jedna moja kolegyňa išla na rande na slepo, na ktorom sa mala zoznámiť s dvoma chalanmi. a keďže tam nechcela ísť sama, tak ma požiadala či jej nepôjdem robiť garde. tak som šla, no lenže tých mladých mužov tam bolo o jedného viac, drahého tiež zavolali ako garde. 😀 nepamätám si o čom som hovorila s ostatnými a či sa kolegyňa dobre bavila, ale my ako sme prehodili pár prvých slov sme sa už od seba neodtrhli. prekecali sme celých 6 hodín. a kecali by sme aj viac, len nás vyhodili z reštiky a v okolí už nebolo nič otvorené. 😉 ja som sa zamilovala na prvý pohľad a on tiež, len si to nechcel priznať. čakalo nás však ešte pár peripetií. ako takáto partia sme si vyšli ešte asi 3-4x, stále sa však k ničomu nemal. až neskôr som sa dozvedela, že mal o mňa záujem aj jeden jeho kamarát a on mu chcel dať prednosť. lenže na toho som ja nezaberala, tak sa chalani spolu dohodli, že ktorý vydrží dlhšie piť, tak ten ma môže pozvať na rande. a.. potom raz zavolal, či nechcem s ním ísť na koncert a odvtedy sme sa stretávali už len my dvaja. prvá pusa však padla až po mesiaci stretávania a potom to už išlo rýchlo. do 4 mesiacov som už u neho bývala. 😀 už sme spolu 9 rokov, máme krásneho syna a pár problémov vo vzťahu. obaja však pracujeme na tom, aby sa to vyjasnilo a dalo do poriadku.