Ako ste sa s partnerom zoznámili?

danulka2
10. mar 2008

Ako ste sa zoznamili so svojimi polovickami? Romanticky, nahodne, adrenalinovo ci nastrazena pasca 😉 😀

certica
10. mar 2008

viac menej sme boli nutene zoznameni 😀 na parkovisku

revayova
10. mar 2008

chodili sma par rokov okolo seba a ja som si myslela, ze sa mu paci moja sestra. Jej sa on velmi pacil.Segra sa na neho usmievala, on na nu a ja som sa smiala na nich az ked mi nepovedal, ze on sa usmieval na mna. Nakoniec ked sme zacali spolu chodit s mojou segrou mali otrasny vztah, ale uz je to lepsie 😀 .Nevedeli si ani na meno prist .

bianca
10. mar 2008

ja som sla v 15 rokoch na svoju prvuuuu discoteku v zivote a ani som tam nedosla,lebo sme o seba zakopli hned na moste pred kulturakom 😀

mirka414
10. mar 2008

ja som toho mojho stretla vo svajciarsku,kde som si hladala pracu a on bol sefov kamarat a odsuhlasil moje prijatie 😀 😀 .neskor mi chcel ukazat aky je expert pri pilovani stromou a hned zlomil STILL motorovu pilu 😀 😀 dodnes sa mu vyhrazam,ze raz to prezradim nasej dcerke..

siduska
10. mar 2008

No ja som sa s tym mojim zoznamila asi s tym sposobom, ze mal autonehodu s mojim bratom.

maybee
11. mar 2008

dobrá téma... no mne môj nastávajúci priateľ najskôr vyvolával a robil si zo mňa srandu, trvalo to asi týždeň a vôbec som nevedela o koho môže ísť. až potom raz náhodne, keď som končila ročník a on tiež tak sme sa stretli v mojom obľúbenom bare 😉 a už bolo... 🙂

pacna
11. mar 2008

no ja som sa s mužičkom zoznamila v bare ale jemu sa pačia brunetky a ja som bola blondina tak sa zapozeral do segry.Ja som nanho pred babami ukazala prstom a : ten blondiačik sa mi pači.
dali sme sa nakoniec dokopy potom sa rozišli a zas sa dali dokopy.
no a ten posledny krat čo sme boli od seba bolo asi pol roka videla som ho v meste a srdce sa mi rozbuchalo tak som mu napisala list a predstavte si on na druhy den za mnou prišiel do roboty ale list mu ešte nedošiel.
radi na to spominame sme si asi sudeni. ja som si myslela že dostal list preto došiel normalne telepatia. 🙂

zlatucka
11. mar 2008

Ked som dovŕšila 18rokov našla som si zamestnanie.s koleginou-kamarátkou som išla na disco.bol tam jeden chalan ktorý ma cca po týždni chcel ale ja som ho nechcela,vtedy sa mi este nepáčil.potom sme sa stali kamaráti,bol milý pozorný vedel vypočuť moje problémy ohľadom iných chalanov ale aj mojej rodiny.ja som bola zlá odháňala som od neho každú ktora ho chcela plula som mu do piva ap.ale nechcela som ho.bola som bláznivá.po pol roku kamarátstva som sa doňho zamilovala.on chcel este počkať nebol si istý či to myslím vážne.tak sme sa stavili že nieje schopný ma pomilovať v bare na wc.on išiel a ja tiež,nedám sa predsa zosmiešniť.obaja sme to chceli a vtedy sme spolu začali chodiť.po mesiaci sme splodili syna a ked som bola v 9mes zobrali sme sa.xi.

otrivinkajanka
11. mar 2008

ja som mojho zbalila pred 5 rokmi ked boli policajne dni v bratislave na strkovci bola som tam s kamaratkou a on robil v zasahovke stal tam s kamaratom pri aute a ja som isla s kamoskou okolo neho mali sme co to popite tak som mala aj guraz tak som prisla k nim zacala som s nimi kecat a bolo to odvtedy sme spolu

bybi
11. mar 2008

Nas zoznamil nas spolocny kamarat asi pred 7 rokmi na leteckych pretekoch. Prvy krat sme sa spolu ani nerozpravali, mne sa hned pacil, ale prisiel mi straaasne arogantny a ja jemu tiez 😀 😀 😀 Potom sme sa stretli zase asi po pol roku, to uz sme sa aj rozpravali a odvtedy sme spolu 🙂 Teraz sa na tom smejeme, ze sme sa nechceli spolu rozpravat. 😀

elinka27
11. mar 2008

tak ja som sa s mojim zoznamila v banke, ja za prepazkou ako zamestnanec a on ako klient.Bol si u mna pre nejake info ohladom hypoteky lebo si chcel kupovat byt.Ja som bola vtedy v rozvodovom konani s mojim ex-manzelom, takze ma ani len nenapadlo pozerat po inych.Jeho som poznala uz dlhsie ako klienta.V ten osudny den som mu mala zistit nejake info a ozvat sa mu telefonicky,ale som pri strese v praci na to zabudla, a spomenula si az vecer ked sme zatvarali, tak som mu poslala sms, ze sa ospravedlnujem,a tak a ze mu podam blizsie info osobne(samozrejme ze som tym myslela,ze v banke) no a on mi odpisal ci by to mohlo byt aj po praci.Tak sme si dali stretko, s tym ze ja som naivne niesla aj prospekty k hypoteke 😀 k tej sme sa nakoniec ani nedostali 😀 ale ten byt sme si po 6tich mesiacoch nakoniec kupili spolu 😝

pipi1211
11. mar 2008

tak mala mi zaspala a mozem vam sem napisat ako sme sa my dvaja zoznamili,takze pekne poporiadku:
Este na zakladnej skole ako piatacke sa mi zapacil jeden chlapec,no ako to byva on si ma ani nevsimol takze sme ho so spoluziackou len na schodoch sledovali lebo mal triedu o poschodie nizsie(on bol siedmak) 😀 dokym chodil na zakladnu bol "predmetom"nasich sledovani a ropravani 😀 potom siel na strednu a ja som akosi na neho zabudla i ked byval o ranu dalej 😅 sem tam som ho stretla na ulici ale to uz z neho bol "vagabun" tak som o neho nejavila zaujem az zrazu ked on mal 18 a ja 17 moji rodicia isli na dovolenku a mna nechali samu doma,vlastne s babkou ale to ako keby som bola sama,ved to poznate (zlate babky) no a ja som sa tulala stale po vonku 😀 predposledny vecer som isla von a stretla som kamaratku (s nim) a chcela som si zapalit no nemama som ohen takze som si od nej vypytala zapalovac a kedze ona nemala Jarko mi pripalil az tak ze mi skoro zhoreli vlasy 😅 😀 😀 😀 😀 to bol nas prvy kontakt 😀 vecer som bola a=s tou kamaratkou vonku a stretli sme jarka a tak este pred tym nez sme boli pri nom som ju nanutila nech ho zavola s nami na pizzu 😀 a tak sa aj stalo... isli sme sa napapat a ja som si dala aj 2velke piva a tak som bola v dobrej naladicke 😀 ani neviem ako zrazu sme sedeli vedla seba a kukali akusi telenovelu a on sa na mne rehnil ako mozem kukat take hovadiny a zacal ma steklit az to skoncilo pri tom ze sme sedeli uplne pri sebe nalepeni a obimali sme sa,potom ma isiel odprevadit domov a pod branou mi dal ten najsladsi a najuzasnejsi bozk na ktory nikdy v zivote nezabudnem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 brana sa zavrela on odisiel aj ja v siedmom nebi som zacala skakat pri vytahu ako male deco a neverila som ze sa take nieco mohlo stat 😵 😵 😵 😵 😵 na dalsi den sme sa opat stretli a boli sme PAR 😀 😀 😀 😀 dosli nasi z dovolenky domov a vsetko zistili vobec sa im to nepacilo boli vlastne uplne proti lebo su veriaci a on zrovna nebol najposlusnejsi a tak vzikli velke problemy ale ja som bola nenormalne zalubena a verila som ze je to ten pravy tak som zacali bojovat s rodicmi az to prislo do takeho stadia ze ma vyhodili z domu a sla som k nemu (v 17) 😒 kedze som bola este fakt mlada tak som sla asi po tyzdni k babke ale ani tam sa to moc nedalo zvladnut tak napokon asi po troch mesiacoch som sa k nemu natrvalo prestahovala... postupom casu sme zistili ze mame vela spolocneho a to najme po rodinno-znamej stranke lebo jeho tatko a moj tatko ako maly chlapci spolu hravali hokej na sidlisku a moj stryko bol u jeho dedka na vojnetakze bratilsava je fakt mala) cas plynul a s mojimi rodicmi to bolo stale rovnake,boli casy ked ma mama ani na ulici nepozdravila ale to uz je o inom,nakoniec to vsetko super dopadlo lebo v moment ked sa narodila nasa krasna dcerka rodicia sa uplne zmenili a som s nimi tak 2x do tyzdna a je to super len s Jarkom sa stale nebavia a neviem ci sa niekedy vobec bavit budu.... ale som stastna ze mam pri sebe super muzika ktoreho milujem a aj svojich rodicov....

trochu som sa tu asi rozpisala ale ked to slo samo 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

danulka2
autor
11. mar 2008

Ja len tak strucne: na internate som byvala so super kamoskou. Po skole sme sa zacali navstevovat. Ona chodila s jeho bratom. Oni sa brali takmer rok po skole vo februari a my v aprili 😀 ./Takze z kamaratok sa stali aj svagrinky 😅 ./ Teraz v aprili budeme mat 15vyrocie 🙂 🙂 🙂

monatko
11. mar 2008

nas zoznamila spolocna kamaratka, vlastne nas aj tak trosku dala dokopy... z mojej strany to hned nebolo take jednoznacne, ale postupne sa nas vztah staval krajsi a krajsi 🙂 a mozem povedat, ze krivka stale stupa, lebo stale je nieco, co nas posuva dalej 😵

zuzanat
11. mar 2008

my sme sa spoznali pred 6rokmi v praci, robili sme v jedne firme, na rovnakej zmene 😀 najskor sme boli normalne kolegovia, nejako som po nom nepokukovala 😀 no asi pol roka po tom co nastupil do firmy, sme isli partia z prace na diskoteku a vtedy sme sa dali dokopy 😀

geegee
11. mar 2008

My sme sa s manzelom zoznamili na internete 🙂

marse
11. mar 2008

S muzikom sme sa dali dokopy v autobuse, prisadol si ku mne a zacali sme sa rozpravat...potom som zistila ze ma 23 rokov a ze je to asi v haji, ze sa nebude chciet dat dokopy s 15 rocnou babou a cuduj sa svete skusili sme to a dnes sme spolu uz 5 rokov a z toho 2,5 roka manzelia...a stale sa velmi lubime...Vdaka Bohu za MHD 😀

neroriso
11. mar 2008

Ja som sa zo svojim priatelom dala dokopy este na zaciatku strednej skoly....taky hanblivy chlapec asi najhanblivejsi v triede si prisadol ku mne,.,,..najprv len kamaratsvto potom spolocne pubertalne blaznovstva...v 20tke spolocne byvanie....a islo to dalej a dalej a sme spolu 15rokov bez svadby🙂

smejko1
11. mar 2008

ja som bola na diskoteke s kamoskami a chalani z jeho partiepri nas tancovali... kedze ja som ich zrovna nemusela tak som sa divala vsade inde a vsetkych som ignorovala..... ked sme uz odchadzali, tak sa muzik aj kamosom rychlo zbalili a isli s nami.. ze kam ideme. 😎 ...a ze nas odvezu (az potom mi vravel, ze sa chalanov vypytoval, kto som 😀 )..
... nasadli sme do auta a viezol nas ku kamoske, kde som mala prespat, ked odrazu jeho kamos spomenul nazov mojho mesta... konecne som zbystrila sluch a vyzistila, ze sme s muzikom z rovnakeho mesta.... a tak kamosky vysadil .(tie si zapisali jeho znacku auta pre istoto 😉 ) ... vysadil aj chudaka kamosa uprostred mesta 😀 a mna viezol asi najpomalsie v svojom zivote domov a krasne rozpraval..... nie tie bachorky aka som krasna a bla bla bla...... ale svoje zazitky a bolo uplne veselo.... ked som vystupovala modlila som sa, aby si vypytal moje cislo a...... stalo sa 🙂)) uz sme spolu 5 1/2 roka a 9 mesiacov manzelia 🙂))))

katy2
11. mar 2008

My sme sa s manzelom zoznamili vdaka internetu 😉

zuzkaprofant
11. mar 2008

mi sme sa zoznamili cez pokec🙂)) len sme si pisali a po case sme sa stretli a od vtedy sme uz spolu 😀 😀

mata2
11. mar 2008

My sme si tiez pisali na teletexte 😀 Potom sme si vymenili t.c.,zistili sme ze vlastne byvame asi 25km od seba,tak sme sa stretli a tiez sme od vtedy spolu.

vivien742
11. mar 2008

zlatucka, tak už sú mi absolútne jasné tvoje riadky, kroré píšeš do iných tém. Keď pristupuješ k životu takýmto spôsobom,je to samozrejme tvoja vec, len sa potom nečuduj a nenavážaj sa do kočiek, ktoré ti píšu niečo, čo nechceš čítať. Keby si čítala lepšie a bez hnevu, zistila by si, že ti len chceli pomôcť.

tretulka
11. mar 2008

zoznamili sme sa cez internet 🙂 ....najprv cca 2mesacne pisanie, potom stretnutie, 2,5r. chodenie = cestovanie cca 160km, potom svadba, moje stahovanie a nas najvacsi poklad Martinko 🙂

emjee
11. mar 2008

nahodna smska 😀

nguyen
11. mar 2008

my sme sa zoznamili v avignone francuzskom meste papezov 😉 v restike kde pracoval, obsluhoval nas a asi to poznate ten pocit ked HO najdete a zrazu je vam jasne ze toto je ON 😵 az na to ze sme boli v avignone na jeden den a vo francuzsku na mieste 200 km vzdialenom od avignonu na 3 mesiace. Po obede sme sa zdvihli a odisli z restiky a aj z avignonu. Neviem preco som sa akosi nedokazala zmierit s myslienkou ze ho uz neuvidim akysi druh vnutorneho nepokoja a ako 15 rocna puboska som si nasla restiku na nete a zavolala tam !!! a to uz som mala 22 rokov 😅, mala som pocit ze to proste musim urobit inak sa budem cely zivot pytat co by bolo keby....co sa nestalo, zdvihol mi to prave on a podla prizvuku alebo neviem coho hned zistil kto som a prva veta ktoru mi povedal bola -tak Boh predsa existuje!!!- nikdy by som neverila ze nieco ako vzajomna laska na prvy pohlad existuje v tychto veciach som bola dost skeptik, do konca leta chodil za mnou tych 200 km 2xtyzdenne potom 1500 km na slovensko a po roku a pol si ma odviedol do fr kde sa uz vyse roka pretlkame spolu 😵

rinuska
11. mar 2008

nguyen , veľmi poetické , to my sme to mali menej romantické - zoznámili sme sa v krčme , on bol ako delo ,a le aj tak sa mi páčil 😀 Našťastie sme spolu 10 rokov a s alkoholom problém nemá 😅

dominica
11. mar 2008

My sme sa zoznámili cez kamoškinho kamoša, ktorý nás zavolal na drink a doviedol 2 kamošov a medzi nimi aj "jeho". Hneď sme si padli do oka a dohodli sme sa, že pôjdeme na Silvestra na jeho chatu a prvý deň na chate sme sa dali dokopy. Bola to moja prvá chata a najlepšia. Mala som sladkých 18 a spolu sme už 8 rokov. Neskôr som sa dozvedela, že bol zaľúbený do mojej sestry 😀 a bol prekvapený, keď zistil, že sme sestry, ale teraz by nemenil, aspoň dúfam 😀 .

nguyen
11. mar 2008

rinuska 😀

tiez sa v jednom kuse musim smiat na tolkej romantike kedze ani ja ani moj priatel nie sme vysloveni romantici a vidis prave nam sa to stalo, to bola asi priucka aby sme sa uz neposmievali romantikom 😉

bihan
12. mar 2008

Nguyen, to som netušila, že až taká romantika to u vás bola 😵

Rinuska, na vašej story som sa dobre pobavila 😀

My sme sa zoznámili cez spoločných známych... myslela som, že ich už všetkých poznám a na konci leta sa zrazu objavil.. V tom čase som pracovala v jednom maličkom mestečku, takže som poznala väčšinu populácie (zodpovedajúcej môjmu veku 😉... No a padli sme si do oka, strávili sme spolu dva týždne, vrátila som sa na Slovensko, odsťahovala som sa od vtedajšieho priateľa, tiež sme za sebou lietali min. raz mesačne, po viac než roku vzťahu na diaľku (a 3m v spoločnej domácnosti) sme mali prvú svadbu a hneď na to bábo... Nebola to láska na prvý pohľad, ale keď už bola láska, tak som vedela, že je to ten pravý.