Ako ste sa s partnerom zoznámili?

danulka2
10. mar 2008

Ako ste sa zoznamili so svojimi polovickami? Romanticky, nahodne, adrenalinovo ci nastrazena pasca 😉 😀

moniqe3
13. jún 2008

Ja som svojho muža zbalila v jeho robote a ja som u neho brigádovala. 😀

livika
14. jún 2008

Na disce

ajka27
15. jún 2008

u nás to bolo také no .. divné, on ma miloval vraj už 3 roky, aj ma, nás 🙂 upozodrozrievali, ale ja som ho brala iba ako kamaráta do "dažďa", kotrému som plakávala na ramene keď mi bolo zle ... ale ja ako vydatá, aj keď nešťastne som si nechcela pripustiť že by som niečo takéto, po ďalšie .. mam dve deti, všemožno som zachraňovala už niečo rozbité ... ale v lete minulého roku som si povedala dosť a odsťahovali sme sa aj s deťmi, najskôr k rodičom nakoľko to bolo rozhodnutie náhle a neplánované ... vtedy sa môj manžel prejavil úplne a ako sa hovorí v plnej paráde, výhražky, telefonáty, sms až to dospelo k ublíženiu na zdraví .... bolo to ťažké, a kto bol pri mne??? no jasne ... najskôr som sa bránila, ako mi to vie moj drahý povedať, že skôr by kladivom rozbil skalnaté bralo, ako prelomil mňa ... ale teraz sme už spolu a som šťastná, ešte keby ma tak rozviedli 😝 🙂 nevieme dátum anii presný čas začiatku, ale sme spolu a je nám dobre a to je podstatné

sonnya
17. jún 2008

my sme sa spoznali na služobnej ceste 😉 bola to láska na prvý pohľad cez spätné zrkadlo... a najlepšie bolo že priateľ najprv nadával, že nás musel brať lebo oni chodili inou cestou a kôli nám to museli trocha obísť, ale teraz je šťastný, že to tak bolo lebo inak by sme sa nespoznali... a samozrejme aj ja som nesmierne šťastná, že je to tak a že sme spolu 🙂

majkabe
18. jún 2008

My sme sa zoznámili cez internet 😀 😀 😀

lenocka6
19. jún 2008

ja som sa s mojim muzikom zoznamila na dovolenke. Partia sme isli na dovolenku do Talianska a boli este nejake volne miesta, tak sa hladali ludia. Nakoniec to zobral kolegov brat, ale vsetci tvrdili, ze on taky stary 🙂)))). No pre nas asi bol, ked ja som mala 20 a on 27. Tak sme tam isli, ale ja som mala vtedy priatela, takze sme sa len okukovali. Za dva tyzdne sa islo na dalsiu dovolenku, ale uz tu na slovensku, do vysnej boce. Tam to bolo v podstate take iste, az na to ze som sa dozvedela, ze ma ten priatel chce okaslat, ked pridem z dovolenky. Paradox na tom bol, ze to vedeli vsetci len nie ja. Tak som sa zatala, zacali sme sa bavit a nakoniec ked sme prisli domov, tak sme este na druhy den isli do senca na jazera, lebo sme to uz nemohli bez seba vydrzat a zacali sme spolu chodit. Nakoniec sme zistili, ze byvame skoro vedla seba (sidliskami). 🙂 🙂 🙂

mirrinka
19. jún 2008

My sme sa s manželom zoznámili v autobuse cestou do Prahy - do práce 🙂 Dá sa povedať,že to bola láska na prvý pohľad...alebo skôr na prvé slovo.Páčia sa mi muži,ktorím keď niečo výjde z úst,tak to stoji za zamyslenie 😉
a môj manžel je taký menší filozof 🙂

jonatanka
19. júl 2008

no moj drahy prisiel za mnou do prace ma vypocuvat, ohladom jedneho incidentu, velmi sa mi pacil a ked pytal nejaky tel. kontakt na mna, tak som mu povedala,ze len ak da tel. cislo aj on. tak to nejako klaplo sme spolu 2,5 roka. dodnes sa z neho smejem ci sa tak necal zbalil od kazdej 😅 😅

digysa
23. júl 2008

Moje zoznamenie je take komplikovane a dlhe, ze to by som esej mohla pisat...ale skusim na par riadkov.
Isla som na dovolenku do USA na 3 mesiace k nasim znamym. Od nich som na par dni isla navstivit kamosov, ktori brigadovali v druhom meste. Byvali v takzv. aparmanovom komplexe, kde mali bazen rovno pod oknom. Ja znudena, (kedze oni pracovali) som sa tam chodila kupat kazdy bozi den. A tam sa odohralo nase osudne zoznamenie. Nebola to ani laska na prvy pohlad, skor laska na prve pocutie, lebo jeho inteligencia ma priam ohurila.... Pozval ma na veceru a za 2 dni som musela ist naspat k znamim. Na dalsi vykend prisiel za mnou, aby som s nim stravila tyzden u neho. Vahala som, ale isla som. Po tyzdni sme sa vratili zase naspat, tento krat pre moje veci. Odvtedy som usa neopustila. Az po nasej svadbe. 😵

yesno22
23. júl 2008

krasna tema 😵

nas s manzelom dal dokopy moj spoluziak z gympla, ktory je teraz krstnym nasho synceka (za odmenu 😀 )
...ten spoluziak bol vlastne MM spolubyvajuci v podnajme a raz sa mu o mne zmienil ako o "jednej babe, ktora by sa mu pacila" a ho tak moj MM prinutil, aby ma pozval k nim na byt akoze na "party"...mne sa strasne, ale strasne nechcelo a tak som vzala aj sestru, pre istotu...hned ako som ho 1x uvidela, povedala som si...hmm, to by chcelo rande vo dvojici 😅 ...ale slusne som konverzovala zo vsetkymi, netusiac, ze aj ja som mu padla do oka ale kedze ho ignorujem, tak sa venoval radsej mojej sestre 😠 😀 ...mna to nastvalo a tak sme ich pri odchode pozvali na oplatku k nam....to som si uz ale vyjasnila zo sestrou, ze je moj a cely vecer som ho nespustila z oci 😀 ...no a potom bolo kino a vecera a prechadzky, prva dovolenka po 3mesiacoch a po 6tich spolocne byvanie 😵...predtym som ho ale "musela" predstavit nasim...prisiel na svojom leasingovom opliku, slusne obleceny, cely cas pozeral s mojim otcom futbal, slusne konverzovala a tak bolo rozhodnute 😀 ... jeho drzost sa prejavila az po case 😀

greta24
22. aug 2008

My sme sa zoznamili v zoo - obaja sme tam totiz pracovali 😀

siduska
24. aug 2008

greta24
tak mate doma zoologicku zaharadu 😀 😀 😀 😀 (srandujem)

ja teraz tutim priatelom som sa zoznamila cez internet.

greta24
25. aug 2008

Siduska, doma nemame zvieratka, staci v praci 😵 😵

tribitka
27. aug 2008

ten môj mi šéfoval..... 😀

viabella
8. sep 2008

Pracovala som v bare a otec mojej polovicky k nam z casu na cas prisiel na pivko ci poharik a raz sme sa tak rozpravali a on mi vravi, pockaj pride raz moj syn a budes ty moja nevesta.Presiel cas a prisiel aj so synom...mala som vtedy take obdobie ked som v jukeboxe stale pustala stare pesnicky Rolincovej a kedze to bola nedela a teda malo ludi tak ked ma tento takmer cudzi chlap volal zatancovat si sla som, a tancovali sme celych dvanast hodin sladakov.Este ze som mala skvelu kolegynu ktora nic nepovedala....zatvoril so mnou podnik a do toho dna spolu tancujeme zivotom a stale vravim svoklrovy ze nam pobosoroval a on mi vzdy odpovie ved vy ste sa hladali, obaja lavaci, obaja fajcite ako kominy, obaja okusujete nechty....on toho ma na nas mnoho ale je skvely a este lepsi je ten moj chlap co ma vedie cestou do rozpravky s arabelynim prstenom....som tazka realistka a taky krasny zaciatok som nikdy necakala ale aspon mame na co spominat

claudinka
8. sep 2008

viabella to je kraaasny pribeh 😉

tribitka napodobne 😉 😉

iloveyou
8. sep 2008

my sme sa zoznamili tak ze manzel domna tukol autom ako parkoval a laska bola na svete 😀

viabella
9. sep 2008

dakujem claudinka 🙂
velmi dobre sa tieto pribehy zo zivota citaju, krasna tema 😉 😉 😉 🙂 😉 😉 😉

kessina
10. okt 2008

ahojte, aj ja prispejem svojim zazikom 🙂
Nasla som si pracu mimo slovenska a tam sa to stalo 😕 zoznamili sme sa v restauracii, kde som pracovala. Bol to totiz sefov brat, takze tam bol dost casto. No prve nase stretnutie bolo, asi to tak osud chcel 😀, na vlakovej stanici, kde ma bol vyzdvihnut, bola to celkom sranda. Ked som ho zbadalo, som si povedala, tak teda... to ma byt co, neviem, ci to poznate- styl oblecenia-hruza, no niezeby na tom az tak zalezalo, ale sak my baby sa otacame za skvelo vyzerajucimi chlapmi 😀. A ked niekoho stretnete, tak samozrejme ako prve mozete posudzovat vyzor... Ale ved mne to mohlo byt v tej chvili jedno, ale zazitky z prveho stretnutia 🙂 Tak sme sa kamaratili asi pol roka, chodievali sme von a celkovo spolu sme stravili vela casu, ako kamarati samozrejme 😀 Zhruba po pol roku sa to prevalilo a odvtedy sme spolu 😉
No ja mam stale srandu z nasho prveho stretnutia. On mi stale vravi, ze uz ked ma videl z dialky, vedel, ze som to ja. A moje pocity? z prveho stretnutia? Ved som to spominala-hrozne, tak sa na tom stale smejem 😵
tak tolko moj pribeh

sarka211
10. okt 2008

ahojte...aj ja prispejem...
my sme sa zoznamili v bare kde som pracovala..bola to laska na prvy pohlad z oboch stran...ja som si ho hned vsimla, ale za chvilku prisla jeho "priatelka".Tak som to nechala tak a pozorovala z dialky.Na druhy den uz sedel len pri bare ,ale aj s nou 😒 .A tak chodili asi denne.Ja som si na nej vsimla, ze je akasi cudna a potom na stastie si to vsimol aj on..Tak chodil za mnou kazdy den minimalne 3 krat.Ja som mesiac nemohla spavat 🙂 Lenze do vztahu sa mu nechcelo, ze odchadza prec.Ja som povedala, ze pockam.Boli sme spolu tyzden a potom isiel na 7 tyzdnov do zahranicia.Viac uz potom nechcel ist bez svojej lasky nikam.Teraz uz sme traja a strasne sa mame radi 🙂 🙂

ma_se
21. okt 2008

... s exmanzelom na brigade.../laska na prvi pohlad... 🙂 /
....s terajsim druhom na inzerat... 🙂

kevama
22. okt 2008

aoj, my sme sa zoznamili na pokeci.V tom cas ma nechal byvaly priatel a este k tomu mi zistili ze som asi tehotna,takze som hladala niekoho komu sa mozem postazovat na chlapov.A on sa ozval.V tom case bol on k tomu zadany takze ani jeden z nas nesiel na to stretko s tym ze sa najdeme.A ono sme sa nasli.On nechal priatelku vtedajsiu,moje tehotenstvo sa v skorom stadiu samo potratilo, a dali sme sa dokopy.Teraz uz rok byvame spolu, snazime sa o babo a planujeme pomalicky svadbu.V decembri to budu 2roky co nas nahoda dala dokopy. 😉

chymenitta33
22. okt 2008

Aojte ja sa tiež pripojím🙂 My sme sa zoznámili keď sme spolu začali pracovať v jednom discobare.Slovo dalo slovo, nejaké láskavosti ohladom práce a potom boli tie láskavosti častejšie a častejšie.... Teraz začíname ťahať 3 rok a máme 7 mesačného synčeka Davida 🙂 🙂

chasencha
5. nov 2008

caute 🙂 taaaakze aj ja som sa s priatelom zoznamila cez pokec 😀 minule sme sa smiali ako to vsetko zacalo,ze ci zacina vetou "aka pekna babenka" na kazdu 😝 bolo to ako blesk z jasneho neba...pritazlivost osudova a viac ma potom pekvapilo ze si aj rozumieme a byvame spolu od februara 2008 a teraz ma nasa dcerka ema 4 mesiace 😎 mam ho aj v albume keby nieco 😉

livi
5. nov 2008

spolužiak zo sš 🙂 páčila som sa mu, ale nemal odvahu skúsiť niečo viac, až raz na školskom výlete tú odvahu nabral..a sme spolu už 11 rokov a 2 roky ako manželia 😎

zuzanka07
5. nov 2008

Nas zoznamila moja kolegyna. Bola to nastrazena pasca 😀 . Isli sme do kina 😀

danulka2
autor
5. nov 2008

zuzi tak uz viem aj ja 😉 😀 .Kto bol nesmelsi? 😉

kingstonka
7. nov 2008

obaja sme boli v zahranici- sem tam sme pokecali na pokeci- po viac ako roku sme si dali stretnutie...

llaayllaa
21. nov 2008

tak sa pridám aj ja 😀
nás zoznámil moj bratranec na diskotéke,ktorý ma zoznamoval so všetkými jeho kolegovcami,až sme sa dopracovali k tomu mojmu už mužíčkovi 😀 ale láska na prvý pohlad to určite nebola,teda z mojej strany nie,no manžel tvrdí,že on sa zamiloval hned ako ma uvidel,no mne to trvalo trošičku dlhšie,najskor sme prekecali celú disku,potom prišla večera,prvý bozk,milovanie...................po dvoch rokoch a dvoch mesiacoch sobáš,a pred mesiacom a 21 dnami sa k nám pridala naša princeznička Tamarka 😀 😀 😀

funy
21. nov 2008

pred 6 rokmi na chate. kamoska odchadzala do ameriky a robila rozluckovu party